Jump to content
Sign in to follow this  
djsunshine

Primul fest BulletSquadron! :)

Recommended Posts

Dragi motociclisti (care nu ati aflat inca) va anuntam ca in luna octombrie incepand cu data de 9 pana pe 11 vom da frau liber distractiei la Suceava ,Ilisesti in imprejurimile hanului cu acelasi nume(Ilisesti). Locatia este superba, avem padurea aproape,o crama numai pentru noi, vom face focuri de tabara si vom organiza concursuri cu premii, striptease-ul nu va lipsi(fetele se vor dezbraca si vor dansa la pasarica goala). Loc pentru corturi sant iar pentru cei care s-au saturat de corturi avem camere la han si casute. Muzica va fi predominant house si rock si vom avea dj-ei priceputi sa ne incante timpanele toate cele trei zile de festival .Am uitat sa mentionez ca soseaua pana la Ilisesti este superba iar peisajul divin! Va asteptam cu drag!

Dragi motociclisti (care nu ati aflat inca) va anuntam ca in luna octombrie incepand cu data de 9 pana pe 11 vom da frau liber distractiei la Suceava ,Ilisesti in imprejurimile hanului cu acelasi nume(Ilisesti). Locatia este superba, avem padurea aproape,o crama numai pentru noi, vom face focuri de tabara si vom organiza concursuri cu premii, striptease-ul nu va lipsi(fetele se vor dezbraca si vor dansa la pasarica goala). Loc pentru corturi sant iar pentru cei care s-au saturat de corturi avem camere la han si casute. Muzica va fi predominant house si rock si vom avea dj-ei priceputi sa ne incante timpanele toate cele trei zile de festival .Am uitat sa mentionez ca soseaua pana la Ilisesti este superba iar peisajul divin! Va asteptam cu drag!

dea' Domnu sa fie vreme buna ca voi fi prezent.....chiar ma gandeam intr-o zi cu parere de rau ca s-a terminat cu distractiile moto pe acest sezon dar uite........ :)

Edited by cristi cbr

Vineri, 09 octombrie

Minim:12°C

Maxim:23°C

Soare

Sambata, 10 octombrie

Minim:9°C

Maxim:23°C

Cer mai mult noros

Duminica, 11 octombrie

Minim:11°C

Maxim:18°C

Cer noros

Guest moshnegutzu

intrare ceve se plateste?

Ce preturi se practica la cazari

Abe astept sfarsitul de saptamana :) :) :)

Din cate am inteles intrarea in zona unde o sa fie intrunirea o sa fie una modica intre 5 si 10 ron iar preturile la cazare pentru cabana Ilisesti sunt in jur de 90 de lei.

Edit:

Mai sunt si cabanutele de langa, dar la care din pacate nu stiu care este pretul.

Mesaj completat

pret intrare - 5 lei

Mesaj completat

In tabara mai avem :

-service

- echilibrare roti

- studio de tatuaje

powered by bulletsquadron!

Edited by djsunshine

S`ar putea sa aparem si noi, juniorii cu 125 de la Falticeni..daca isi termina prietenul meu de calibrat motorul pana atunci :) Looking forward to it!

11aj38h.jpg

E foarte simplu de ajuns, daca esti in Suceava o iei prin iesirea din Scheia, ajung in Stroiesti apoi in Ilisesti unde treci de satul propriu-zis si pe partea dreapta dupa vreo 2 km esti hanul, langa care are loc intrunirea

Salut organizatorilor!

Un mic grup de la Iasi mai primiti?

Suntem interesati de cazare.

Care sunt alternativele?

Aveti un numar unde putem face rezervari?

Numai bine.

pentru rezervari la cabana camera pat dublu 90 lei, pentru casute pretul este de 20 lei

telefon rezervari: 0722345221

De retinut ca este si loc pentru corturi.

Mesaj completat

si normal ca toti sunteti bine veniti :)

pentru rezervari la cabana camera pat dublu 90 lei, pentru casute pretul este de 20 lei

telefon rezervari: 0722345221

De retinut ca este si loc pentru corturi.

Mesaj completat

si normal ca toti sunteti bine veniti :)

Tocmai am sunat la acel numar, care se pare ca e de la cabana si nu mai sunt locuri.

La casute mai sunt?

Cu cine sa vorbesc?

Tocmai am sunat la acel numar, care se pare ca e de la cabana si nu mai sunt locuri.

La casute mai sunt?

Cu cine sa vorbesc?

Salut man suna la 0745396718 ,mai sant 8 camere cand ai sunat trebuia sa mentionezi ca pentru fest vrei camerele. Ne cerem scuze pentru incurcatura si va asteptam cu drag! :)

slaba activitate lume, what the fuack it's going on pana la urma?

ahoiii...........

Spuneti si la altii cum a fost...........

Eventual niste poze zau nu ar strica

ahoiii...........

Spuneti si la altii cum a fost...........

Eventual niste poze zau nu ar strica

Mare sfaraiala nu a fost,nu s-a mai platit intrare,a plouat oprindu-se doar cat sa facem un concurs cu premii la care ne-am distrat grozav pe seama competitorilor si a prezentatorului afumat bine si terminat psihic de seara de vineri :cheers: . A fost ok, muzica a sunat tare afara si in crama unde s-a dezlantuit iadul in fiecare seara de fest. La anul va fi mai bine ,vor fi si concerte live ,o scena mare si, speram, un numar mare de motociclisti :hug:

Din punctul meu de vedere a fost o incheiere de sezon reusita. Ai niste filme pe www.mototube.ro