Sari la conținut

sambata 10.10.2009


jordash
 Share

Postări Recomandate

pentru sambata 10.10 cu plecare la ora 8.00 de la petrom baneasa pe urmatorul traseu : buc - ploiesti - valenii de munte - cheia - brasov - intorsura buzaului - siriu - calvini - valenii de munte - ploiesti - buc > cu oprire pe la cheia pt potol sau pe unde doreste majoritatea ...viteza > legala >>>asteptam doritori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane batut in cuie?

eu plec si singur daca nu mai vine nimeni

Mesaj completat

ok.... ce motorete sunt ?

eu am un pegaso de sase juma :)

Editat de jordash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec si singur daca nu mai vine nimeni

Mesaj completat

 

eu am un pegaso de sase juma :)

 

Salut, si eu plec mai tot timpul singur. Weekendul asta tot pe Cheia ma gandeam sa merg si eu dara as pleca ceva mai tarziu nu la 8 AM .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, si eu plec mai tot timpul singur. Weekendul asta tot pe Cheia ma gandeam sa merg si eu dara as pleca ceva mai tarziu nu la 8 AM .

daca ne stringem 2-3 , putem modifica ora de comun acord...sunt genul care ma supun majoritatii , dar sunt ceva kilometrii de mers si nu as vrea sa merg pe fuga , de aceea am si specificat ca viteza va fi cea legala (adica eu asa merg) , cine vrea sa alerge este invitatul meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ne stringem 2-3 , putem modifica ora de comun acord...sunt genul care ma supun majoritatii , dar sunt ceva kilometrii de mers si nu as vrea sa merg pe fuga , de aceea am si specificat ca viteza va fi cea legala (adica eu asa merg) , cine vrea sa alerge este invitatul meu

Nu se pune problema de alergat e vorba de trezit cu noaptea in cap pt mine sa ajung la 8 la petrom baneasa :)

Editat de AsubayaH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa ma bag si eu la plimbarica. In principiu sunt de acord cu plecarea la 8 pt ca nu imi place sa conduc noaptea. Dar nu promit inca nimic pt ca trebuie sa vad cum ma impart cu banii, deoarece mai am nitel de lucru dpdv estetic la mobra si cashu e limitat :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru sambata 10.10 cu plecare la ora 8.00 de la petrom baneasa pe urmatorul traseu : buc - ploiesti - valenii de munte - cheia - brasov - intorsura buzaului - siriu - calvini - valenii de munte - ploiesti - buc > cu oprire pe la cheia pt potol sau pe unde doreste majoritatea ...viteza > legala >>>asteptam doritori

OK as veni si eu ,cu o Yamaha xj900,Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oke...decalam putin...ramane la ora 8.45 (fara modificare) ca pe la 09.00 sa plecam...va rog cei care veniti sigur sa va anuntati aici pe forum pana la ora 24.00 , ca sa nu stau ca tuta acolo...plus ca daca nu merge nimeni tot ce e posibil sa plec mai devreme...pt nelemuriri sau alte alea ma gasiti la tel > o723754766

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oke...decalam putin...ramane la ora 8.45 (fara modificare) ca pe la 09.00 sa plecam...va rog cei care veniti sigur sa va anuntati aici pe forum pana la ora 24.00 , ca sa nu stau ca tuta acolo...plus ca daca nu merge nimeni tot ce e posibil sa plec mai devreme...pt nelemuriri sau alte alea ma gasiti la tel > o723754766

 

a 8.30 la banzinarie Baneasa , vin si eu cu un amic , Yamaha Diversion 600 si Yamaha TT 600 , cu conditia ca la 9 fix s-o taiem la drum ! bineinteles ca suntem de acord cu fratele Jordash ca viteza sa fie cea legala ! pe maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EXCURSIA S-A MATERIALIZAT !

 

foarte fain traseul , multumim lui Jordash pt initiativa , am fost 6 in total , o poza aici si restul la topicul foto !

sa nu uitam ca fara prezenta voastra nu ar fi fost asa frumos.(mie personal mi-a placut mult )..eu trebuie sa va multumesc pt participare si sper ca pe viitor sa mai avem iesiri in aceeasi formula

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...