Sari la conținut

Chopper Academy End Of Season Party - Bucuresti Chapter


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lasa Ami, ca fi-miu stie cel mai bine sa zica :friends: si el nu se invarte in jurul cozii, plus ca mai vrea si tzatze goale :friends:

by the way, te-a vazut intr-o poza si a strigat : "iubita meaaaaa!"

vai ce am mai ras

Pai ala micu e barbatel adevarat :hug: ...zi-i ca-l pupa si tzatzishoara lui iubita B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

completare la mesaj :friends:

 

Regina, multumim de lauda, foarte frumos si placut tot ce ai scris pentru noi, speram sa fim la inaltime

Mesaj completat

fetelor in caz ca nu stiati...Paul este atat de gelos incat ii omoara pe toti ceilalti pretendenti ca sa ramana Unicul :friends:

 

 

Deci fetelor sunt foarte pasional, va astept la party B)

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa Ami, ca fi-miu stie cel mai bine sa zica :friends: si el nu se invarte in jurul cozii, plus ca mai vrea si tzatze goale :friends:

by the way, te-a vazut intr-o poza si a strigat : "iubita meaaaaa!"

vai ce am mai ras

Mesaj completat

 

ceai de vin fiert, ceai de tuica fiarta si ceai din frunze de ..... hamei

 

 

Neah nu ceaiuri d'astea sau alte infuzii de tip Bahic.. fiindca asa cum vin asa vreau sa si plec..... ADICA CALARE B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wolfule, avem ceaiuri din fructe de portocale, mere si piersici.

vrei sa aduc compot de la mama de acasa?

 

 

B) ar fii o treba dar sa fie un compot asa mai pt "masculi rai".... de exemplu de ...piersicutze... :friends:

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetelor in caz ca nu stiati...Paul ( :friends: ) este atat de gelos incat ii omoara pe toti ceilalti pretendenti ca sa ramana Unicul :friends:

 

te pup, simi. eu te stiu bine, cine vede pozele cu voi doi pe picassa stie bine pentru cine are ochi domnu' paolo. "fetele" sa faca bine sa inteleaga, o fi pasional, teribil si talentat dar e dat.

sa stii ca-l admir ca artist, am primit cadou chiar si un tablou de-al lui (passion), l-am inramat si fiica-mea care are 4 ani m-a intrebat "mami, ce face nenea cu tanti acolo?". B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te pup, simi. eu te stiu bine, cine vede pozele cu voi doi pe picassa stie bine pentru cine are ochi domnu' paolo. "fetele" sa faca bine sa inteleaga, o fi pasional, teribil si talentat dar e dat.

sa stii ca-l admir ca artist, am primit cadou chiar si un tablou de-al lui (passion), l-am inramat si fiica-mea care are 4 ani m-a intrebat "mami, ce face nenea cu tanti acolo?". B)

 

corectez nu passion, ci desire. (scuzeee)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te pup, simi. eu te stiu bine, cine vede pozele cu voi doi pe picassa stie bine pentru cine are ochi domnu' paolo. "fetele" sa faca bine sa inteleaga, o fi pasional, teribil si talentat dar e dat.

sa stii ca-l admir ca artist, am primit cadou chiar si un tablou de-al lui (passion), l-am inramat si fiica-mea care are 4 ani m-a intrebat "mami, ce face nenea cu tanti acolo?". B)

si eu te pup.

cat despre Paul, intr-adevar fetelor este dat si am yo grija sa ramana acolo unde e ca are o fata super (pe care o pup, ca n-am mai vazut-o de ceva vreme).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca sambata tre sa ma imbat :hug: dar am o nelamurire totusi B) ... eu tin doliu ca am bagat mobra in garaj , la iernat , si am apucat sa o fac bucati pt mentenanta si modificari ... si ...si...poate sa ma aduca sotia cu loganu ?!? :friends: adica : ma primiti cu sotia :friends: ?!?

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare k am inceput cu stangul participarea mea la forum.

am primit deja un telefon la "castel", in care am fost instiintata ca am confundat pozele de pe picassa cu numele voastre. paolo si simi, mii de scuze pentru gafa!!! necunoscandu-va am incurcat cratitele... sper ca ma veti ierta!!

evident ca astfel de confuzii nu se vor mai intampla, dupa ce ne vom cunoaste personal, motiv pentru care abia astept petrecerea de sambata! va multumesc pentru intelegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama nu poti sa misti un deget de bikeritzele astea :friends: deci fetelor nu am fost eu pe picasa vedeti? a fost doar o confuzie :friends:

 

@ Regina - Aha, am aflat deci cine este si cumparatorul anonim, de fapt daca l-ai primit cadou.... B) cine a fost oare? :hug:

 

spunei fetitei ca nenea si tanti se joaca, o sa creasca si o sa descopere. Sa-ti traiasaca 1000 de ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci foaie verde dar nu mai inteleg nimic, oricum va lamuriti voi la petrecere...

Trebuie sa mentionez ceva, eu nu am lucrat la afis decat pe genu "Hai o data , hai mai repede, hai este gata, hai drequ"...Paul este cel care a stat si mi-a indurat daltonismul si spiritul artistic de capra sasie.

Inca o data nu stiu cine ce si cum mai vorbeste aici dar este ok , concluzia ....... sambata ne distram.

Regina daca te-ai uitat pe pozele de picasa sa ne recunosti eu sunt ala de 1.90 cu 54 pe brat cu pletele-n vant care iti zambeste de pe Indian-ul ala crem...

 

PS: Wolf avem doar infuzie de absint.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai golanule ca totusi ai interpretat tot textul, nici chiara asa de modest :friends:

 

deci, sa fim on topic:

 

asteptam toti motociclistii, biciclistii, conservarii sau astia fara nimic sa ne destrabalam la excalibur club B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...