Sari la conținut

Chopper Academy End Of Season Party - Bucuresti Chapter


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

shhhtt.... am mers linistit doar ca locuiesc aproape ....ca sa nu mai zic ca traficul e lejer la ora 12 noaptea prin bucuresti ..

gata ma bag la film si somn ca maine munci ......sa ne auzim cu bine si ptr sambata B)

:friends:

Editat de CMIDP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se pare ca astazi a fost mai frumos afara si lumea a fost calare pe mobre, asa se explica ca nu a mai glumit nimeni pe aici B)

 

so, mai postez harta pentru ca ne apropiem de ziua cea mare si sigur vor cauta multi bikeri locatia cu petrecerea

 

 

harta.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce moment mi-am ales si eu sa ma las de baut .... lope tre sa facem in asa fel incat sa gasim un loc ferit in care sa trag cate o dusca fara sa ma vada al de sus :friends:

 

 

Auzi mah.. dau dracii aia mari in voi.... asta seara l-am corupt pe tov. Iorgu (la nonalcoleala) si asta ca sa ne plimbam bucile prin Bucurestiul inghetzat... deci Bufnitoiule ma bazez pe tine sa ma sprijini in activitatea de proaspat neconsumator de licori bahice precum si in deschiderea unei PATISERII rentabile....

 

P.S. Mi-am gasit si balada care sa ma reprezinte pt o perioada ALCOOLUL NON ALCOOLIC B)

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut actiunea ...locatia ...in afara titlului <END OF SEASON PARTY> ;sezonul de baut abia a inceput:)

Astept sa ma reintalnesc cu prietenii de la Chopper Academy pe care i-am intalnit si pe la alte evenimente moto ( ultima data , in Ploiesti intre 1 si 5 dimineata B))

Editat de CLiviu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi mah.. dau dracii aia mari in voi.... asta seara l-am corupt pe tov. Iorgu (la nonalcoleala) si asta ca sa ne plimbam bucile prin Bucurestiul inghetzat... deci Bufnitoiule ma bazez pe tine sa ma sprijini in activitatea de proaspat neconsumator de licori bahice precum si in deschiderea unei PATISERII rentabile....

 

P.S. Mi-am gasit si balada care sa ma reprezinte pt o perioada ALCOOLUL NON ALCOOLIC B)

 

 

sa speram ca are lope destula apa la petrecere:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i bai.. la cat de infierbantati vom fi, topim tot!!!

 

in alta ordine de ideii.. raceala masii, azi in metrou ma lua oleaca cu calduri de era sa ma sprijim in butonu rosu.. B)) sper ca pana maine seara sa ma pun pe picioare, si chiar de nu beu, macar vina pana acolo sa fiu prezent... bine un vin, o tuica fiarta face bine la raceala da asa in cantitati mici! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slaninutza...vin fiert...??!! :P yuhuuuuuu ..vin si io vin si io :( simi si io tot in fustitza :kiss: .logane sa iei nurofenu la plic si sa faci bine sa te prezinti la datorie :)

 

gata domnule!!

vi si cu consortu?

aaaa si vi si cu donshoara cu care venisi la dacorum..k?:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopper Academy - Bucuresti Chapter va invita sambata 7 noiembrie ora 20:00 la o petrecere clasica marca C.A.

Dezmatul va avea loc in Clubul EXCALIBUR – Locul Cavalerilor (vis-a-vis de Min. de Interne, fost SENAT) str Academiei nr 39-41 Bucuresti sect 1.

Cine ne cunoaste stie ca se va lasa cu palinca, multiple beri, animale sacrificate si mult zgomot.

Cine nu ne cunoaste sa faca bine sa ne onoreze cu prezenta, deoarece vrem sa intrerupem copilaria tuturor motociclistilor.

Se vor gasi pliante si afise cu evenimentul si locatia in barurile si cluburile cu specific moto.

 

end_of_season_party2.jpg

 

harta.jpg

Venim si noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata domnule!!

vi si cu consortu?

aaaa si vi si cu donshoara cu care venisi la dacorum..k?:kiss:

 

cu don'soara adicatelea sora mea daaaaa... :P "consortu" e "fost " demult :) dar poate il conving sa vina si el la party :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...