Sari la conținut

Culturism si fitness


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Am crezut initial ca ai scris ca trebuie sa fii mare IN slip :)))))))))))))



Cate kg ai acuma la ce inaltime, Sergiu? Faza cu mancatul "fortat" mi e cunoscuta, am crescut in 2005 10 kg in 2 luni, fara steroizi, doar mancand mult: 2-3 kg de banane pe zi, 2-3 litri de lapte, paste, carne , orez, cartofi, ciocolata etc. Practic mancam toata ziua. Plus antrenamente destul de scurte si dure si fara aerobic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am crezut initial ca ai scris ca trebuie sa fii mare IN slip :)))))))))))))

 

Cate kg ai acuma la ce inaltime, Sergiu? Faza cu mancatul "fortat" mi e cunoscuta, am crescut in 2005 10 kg in 2 luni, fara steroizi, doar mancand mult: 2-3 kg de banane pe zi, 2-3 litri de lapte, paste, carne , orez, cartofi, ciocolata etc. Practic mancam toata ziua. Plus antrenamente destul de scurte si dure si fara aerobic.

10 kg din care 9 kg grasime....:)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW aerobic pt barbati!

Sooooo.....gay!

:P

 

Noul trend la "fraierii de afara" ...

 

In Romania daca nu dai 1-2 milioane pe sala de fitze esti degeaba.

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate si fara sala , bine, la noi s-ar aduna toti ca la urs sau ar chema comunitarii

 

 

Aaaaa..... pai asta E LA NOI. E filmat in Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

M-am uitat si eu dupa OPTI-MEN ala, are o groaza de chestii, dar unii zic ca e mai bun Animal Pak, altii ca asta ar fi miezul. Ce am vazut e ca are multe chestii pentu potenta, gen arginina, ginseng rosu koreean,etc, mah voi il luati pentru sala sau pentru sex? :))

 

Am gasit la 119lei cutia de 180 de capsule, plus curier 13 lei, ajunge la 132lei- cred ca e cea mai ieftina varianta la 180 de pastile. Are cineva sursa mai de incredere si mai ieftin?

 

Despre dozaj am citit ca ar fi chiar cam mult cele 3 pastile pe zi si ca te pisi o culoare foarte spectaculoasa, unii recomanda doar 2 sau o pastila pe zi. Voi cum ati luat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu daca as fi in locul tau as lua animal pak. este cel mai complex de pe piata. ca sursa de achizitie iti recomand:

 

www.esuplimente.ro. sunt importate direct din SUA si calitativ nu se compara cu ce avem in RO, plus de asta nici nu mai trebuie sa dai banii pe curier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la Adi(esuplimente) comand si eu daca am de ceva nevoie ,cat despre culoare ... nu este o culoare spectaculoasa parca era putin mai galbena atata tot,nu am mai luat de cateva luni bune ,eu luam maxim 2 pastile /zi pt ca le tineam la munca si incercam sa mananc de 2 ori aici ,acasa nu luam ,au fost excelente,sa te astepti sa mai iei ceva in greutate,nu foarte mult dar o sa se simta,mi se pare ceva normal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat si eu dupa OPTI-MEN ala, are o groaza de chestii, dar unii zic ca e mai bun Animal Pak, altii ca asta ar fi miezul. Ce am vazut e ca are multe chestii pentu potenta, gen arginina, ginseng rosu koreean,etc, mah voi il luati pentru sala sau pentru sex? :))

 

Am gasit la 119lei cutia de 180 de capsule, plus curier 13 lei, ajunge la 132lei- cred ca e cea mai ieftina varianta la 180 de pastile. Are cineva sursa mai de incredere si mai ieftin?

 

Despre dozaj am citit ca ar fi chiar cam mult cele 3 pastile pe zi si ca te pisi o culoare foarte spectaculoasa, unii recomanda doar 2 sau o pastila pe zi. Voi cum ati luat?

Unde?

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Optimen, 2 cutii de 180pastile, vin vreo 63$ de la un powerseller, inclus transport. Eu imi iau de 9 luni asa.2 pe zi, dim si seara. Niko, da-mi un tel, sau da-mi add pe YM, jagib1972.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Optimen, 2 cutii de 180pastile, vin vreo 63$ de la un powerseller, inclus transport. Eu imi iau de 9 luni asa.2 pe zi, dim si seara. Niko, da-mi un tel, sau da-mi add pe YM, jagib1972.

9 luni? Ar tebui sa aiba ceva efecte, Are? Se vede ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce efecte astepti de la niste vitamine si minerale?

De asta intreb, sa vad ce efect are? Pofta de viata, de tras de fiare, vitalitate deosebita, stare psihica si fizica mai buna, pofta de mancare, efect anabolic, libido crescut...

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta intreb, sa vad ce efect are? Pofta de viata, de tras de fiare, vitalitate deosebita, stare psihica si fizica mai buna, pofta de mancare, libido crescut...

pai in mod normal, ar trebui sa fie toate cele enumerate de tine. desi nu cred ca iti dai seama dupa 9 luni, pentru ca esti obisnuit cu aceeasi stare, si ai putea spune ca nu simti nimic.

 

iti dai seama doar daca nu ai mai luat de ceva timp, si ai inceput administrarea. dar pe o perioada indelungata nu cred ca observi.

Editat de stRADu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niko comanda prin Bogdan(jagi) Optimen si-ti cumpar eu una din ele cand vine comanda *(asta daca nu ai ce face cu 2 buc! )

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta intreb, sa vad ce efect are? Pofta de viata, de tras de fiare, vitalitate deosebita, stare psihica si fizica mai buna, pofta de mancare, efect anabolic, libido crescut...

Deci, se pare ca nu intelegi, nici eu nu m-am prins la inceput. Cind faci efort intens zilnic, corpul produce o gramada de deseuri, prin arderi corpul se intoxica, mai elimina si o gramada de saruri minerale. Cum toate sarurile, vitaminele,proteinele, carbohidratii sint strinse legate una de alta, lipsa unora (a vitaminelor si sarurilor inerale) poate sa duce la accidentari ale articulatiilor in special. Degeaba iei 1kg de calciu. Eu fac si mult cardio, transpir mult, si un supliment ca Optimen-ul e musai. Am avut probleme mari de tot la umar, nu ai puteam ridica nici macar bara goala de 20kg.

 

Pofta de mincare am oricum, nu-mi trebuie suplimente pt asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sarit iar la 87 de kile (de pe la 82-83 cat ar fi normal la mine) si m-am apucat de o tentativa de dieta(adica am eliminat dulciurile si am redus carbo)... in plus am luat in teste Lipox de la pronutrition care e ceva fat burner, termogenic, "agitator" cica ar face treaba, is curios ce rezultate da in vreo luna. A mai folosit cineva? e pe piata de vreo juma de an parca, desi nu stiu cat e de diferit fata de alte produse de genul asta - compozitia e destul de standard, cofeina(din guarana si ceai verde), un substitut de efedrina, si inca vreo 2 ierburi "magice" cu proprietati antiinflamatoare si de reducere a stresului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista gainere fara indulcitori? Sunt ectomorf....am luat gfx 1 luna jumatate am fost multumit de rezultate, dar am cititt de curand cum ca surlactoza ar fi nociva, ce parere aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e sa nu te "bazezi" pe suplimente!

Mancarea e BAZA!

Decat sa dai 100 de lei pe "prafuri" mai bine iti cumperi de banii aia carne,paste,orez etc!

Mai castigat iesi!

Iar daca vrei neaparat sa iei suplimente iti recomand sa iei suplimentele care le vezi mai ieftine!

In fond toate sunt la fel....doar reclama difera...si tu aia o platesti!

Le-am incercat toate si toate sunt la fel cu mici diferente de 5-10% dar care nu se justifica in pret!

Un supliment care e cu 10% mai eficient ca si altul va costa cu 50-100% mai mult fata de cel mai slabut!

Nu va lasati tepuiti de reclame!

Editat de Sergiu 28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deschide bratele mai mult sa faci spatele in forma de V si sa nu furi atat de mult cu bicepsul,balans mai putin(miscarea mai concentrata,prin asta o sa faci o febra mai mare,accentuata ),treaba asta cu spatele din filmulet e ca aceea cu trisatu(intentionat pt rezistenta) la biceps cu bara dreapta

ma bucur Nico ! foarte bine ,mergi inainte ca este excelent ,arati foarte bine fata de anul trecut la tg secuiesc,eu care te vad foarte rar am observat asta !

BRAVO!!!!!!bravo!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca bine zice cmd, ai mici miscari de "furat" in rest esti din ce in ce mai bine ca si fizic. Daca vii sambata si ne vedem ar fi foarte tare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Culturism si fitness

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...