Sari la conținut

Cand credeai ca ai scapat!


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

sexy nurse :kiss:

am vazut multe asistente urate in viatza mea,dar aia de aseara...a fost de departe cea mai horror :P

mi-am pierdut tzarusul aseara :P( ofer recompensa[eventual sa mi se inapoieze si cu un vampir infipt in el].

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sexy nurse :kiss:

:P Nup, nu ai nimerit-o. Fusta scurta dar in alt context.

Am trecut rapid, era sa ne fure pe mine si prietena mea (caci doar eram incatusate amandoua) un tigan dac, bulibas. Altii au facut poze cu cele 2 scolarite scapate de la corectie cu catusele de maini, asa ca daca aveti poze, impartasiti-le cu noi!

Si am fost fata cuminte si l-am iertat pe Wolf cu cele 6 beri cu care ma ameninta... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrem poze:D... si nu va legati de asistenta ca mi-a prescris un tratament naturisto-medicamentos de sunt vindecat si acuma de orice :P

:kiss: Stie ursu ce vorbeste si asistenta(chiar daca era extrem de urata, asta ramane intre noi)a stiut ce sa administreze pacientilor...Chiar si eu, m-am vindecat pe ziua de ieri, din pacate azi as fi avut iar nevoie de tratament, din cauza mahmurelii care nu a trecut nici acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnisoara, e clar ca nu ai baut destul daca zici ca eram horror. si eu cand am venit am vazut o gramada de urate, si dupa ce m-am pus pe bere, parca nici nu mai conta... :kiss:

daca te referi la araboaica,nu era urata deloc, desi avea niste oaze de..verdeata pe picioare. si te-am vazut inainte sa incep sa beau :P) oricum, felicitari pentru sprancene :P o sa am cosmaruri o vreme cu ele:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super petrecere, intradevar :P)

Din pacate cam fantomatica pt unii...

 

Si de ce 6?

 

P.S. Araboica era... eu credeam ca-i asistenta... :P Asistenta

 

 

 

Whatever :kiss: inca trebuie sa-mi revin...

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu astept urmatoare mare sarbatoare romaneasca : "valentine's day"....nu inteleg dc un MC ce se vrea 100% Romanesc organizeaza sarbatori imprumutate, chiar vreau sa vad daca de Dragobete clubul DAC va organiza ceva sau daca va promova o alta sarbatoare exceptionala "valentine's day"...eu inteleg ca tre sa ne distram cu fiecare ocazie si stiu k pb multi ar zice asta, dar dc sa nu ne distam pe sarbatorile noastre....cati stiu k avem Pastele Blajinilor cand ne putem masca, cati dintre noi ( inclusiv DAC MC=Romania 100%) mai cunosc sarbatorile noastre vechi?

daca tot sarbatorim ce nu este al nostru hai sa incercam sa ne bucuram si de sarbatorile noastre romanesti !

 

 

Scuze ca am fost asa revoltat dar ma apuca toti dracii cand vad ca se duce dracu identitatea noastra nationala si ca pupam in c.. atat pe "stapanii" de peste ocean....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offf ma speriasem :P

 

 

Nea' Infernale aceasta petrecere este o reminescenta a vremurilor in care comunitatea moto din Bucuresti se intalnea in fiecare vineri, iar "La Arc" sau "Piatra Cracanata" vedeai mai multe comuniste decat japo....

 

Si vizavis de petrecerile cu caracter national ... te cam grabesti sa tragi concluzii ... Gandeste-te la 1 decembrie... :kiss:

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am comparat 2 sarbatori romanesti cu 2 straine...nu vad legatura cu 1 Decembrie...

Permiteti să intervin in stilu-mi propriu...ne nastem prosti si murim putin mai invătati decat ne-am nascut... atunci de ce sa nu profiti de fiecare chestie frumoasa din viata si sa pleci cu un gust amar in PARTEA CEALALTA?! :kiss: de ce atatea intrebari contzopiste?! nu conteaza a cui petrecere este atata timp cat ramai cu amintiri de acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....nu inteleg dc un MC ce se vrea 100% Romanesc organizeaza sarbatori imprumutate,

 

nici eu nu inteleg cum un roacher chiar blacker convins, declarat, poate digera ore intregi de haus, dar nah...

 

vezi k ai uitat de black metal si ne suparam....pare dragut barul din poze, si animatoarele, pakt, k este asa departe....ash suporta 2 ore de house/latino/rap k ma spal eu pe cap aksa...dak esti cu prietenii trece frumos timpul si fara rock (bine fara manele :kiss: ) si cred k dak ar fi mai multi motoristi vineri acolo si ar cere ceva metal se va baga, k de consumatia tata....:P

 

pot spune ca daca esti cu prietenii trece timpul misto si fara dragobete + ca haloween e una din putinele chestii ok de peste ocean, daca nu chiar singura "sarbatoare" care merita sarbatorita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Infernal:

 

O fi ea americana la origine dar cum o tot organizeaza de ceva ani Dacii pentru motociclisti, nu mai e. Le-am confiscat-o. Acum e a noastra, neaosa, dacica si motociclistica. :P

 

Chestia cu 1 Decembrie se refera la un sarbatorirea Zilei Nationale anul trecut (topicul e pe undeva pe aici) urmata de depunerea unei coroane in Parcul Carol.

Nu te insela, luam foarte in serios tot ce inseamna romanism si nationalism dar luam de asemenea in serios ideea ca prietenii si cei uniti de pasiunea motoarelor trebuie sa se vada cat mai des si sa se distreze cu fiecare ocazie ivita.

Da-i o sansa unui party Dac Motors data viitoare si te asigur ca te vei distra. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PA310046.jpg

 

Cea mai poza bestiala dintre toate! :friends: :friends: :hug: DEMENTIAL! Bravo buei!! B)

Cele mai tari costume!

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lipsesc Cousin IT si Hand :friends:

 

 

A fost o situatie delicata :friends: ... Se pierduse MACIUCA lui Cousin IT care o cauta disperat prin alte locuri... probabil ca asta avea legatura si cu disparitia lui Hand... B)

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...