Sari la conținut

IESIRE ENDURO RAZVAD 7 NOIEMBRIE 2009


bibanu
 Share

Postări Recomandate

Sunt NR. 108 - recunosc ca am intrat pe traseul de ATV, daca se considera furt, imi cer scuze. Dar.... nu am facut-o din rautate si nu pt glorie, am apreciat ca traseul de motociclete e pe alocuri greu pt cunostintele mele.

P.S. mutumiri lui MARIUS de la Valcea ( NR. 135) pt ajutorul din traseu

Man, cred ca nimeni nu se referea la incepatori, ca tine si ca mine, mai ales ca organizatorii au specificat clar ca cine nu poate face traseul moto poate intra pe alocuri pe cel de ATV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man, cred ca nimeni nu se referea la incepatori, ca tine si ca mine, mai ales ca organizatorii au specificat clar ca cine nu poate face traseul moto poate intra pe alocuri pe cel de ATV.

 

 

mai e ceva.

 

Multi nu stiu ce inseamna FairPlay. Nu zice nimeni sa nu intrati pe traseul de ATV care era mai usor.

 

Dar eu am depasit diferiti concurenti dupa care ma trezeam iar cu ei in fata. Iar trebuia sa-i depasesc... si tot asa. Chiar m-am enervat si am intrat in unul din ei. Si acestia nu inteleg ca atunci cand ii ajunge cineva din spate trebuie sa se dea la o parte sau cel putin sa nu mai traga gazul in disperare. Mai ales ca era noroi si te improscau de nu mai vedeai nimic. Nu se face asa!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e ceva.

 

Multi nu stiu ce inseamna FairPlay. Nu zice nimeni sa nu intrati pe traseul de ATV care era mai usor.

 

Dar eu am depasit diferiti concurenti dupa care ma trezeam iar cu ei in fata. Iar trebuia sa-i depasesc... si tot asa. Chiar m-am enervat si am intrat in unul din ei. Si acestia nu inteleg ca atunci cand ii ajunge cineva din spate trebuie sa se dea la o parte sau cel putin sa nu mai traga gazul in disperare. Mai ales ca era noroi si te improscau de nu mai vedeai nimic. Nu se face asa!!!

 

Subscriu, au fost cativa rideri "ambitiosi" care trageau gazul de ziceai ca sunt la dragracing:).

Ce nu inteleg eu cum poti sa-ti lasi motoreta fix in poteca in mijlocul unui concurs si sa pleci de acolo ?

In rest supertraseu si f bine organizat :laugh:

Editat de gizmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ma simt putin la faza asta (nu cea cu viteza..., cea cu poteca:) ). Nu stiu daca e vorba despre mine/ si despre mine, pentru ca era suficient loc de trecut, dar sigur am incurcat vreo 4 persoane, carora le cer scuze :P

 

@ Lucian: astept ciocolata! :laugh:

 

Subscriu, au fost cativa rideri "ambitiosi" care trageau gazul de ziceai ca sunt la dragracing:).

Ce nu inteleg eu cum poti sa-ti lasi motoreta fix in poteca in mijlocul unui concurs si sa pleci de acolo ?

In rest supertraseu si f bine organizat ;)

Editat de dri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI BAIETI A FOST O PRIETENEASCA F F FRUMOASA UNDE PUTEAI SA TAI CIT VROIA CABLUL TAU DE ACC.ASA ESTE LA GRAMADA NU TOATA LUMEA SE DA LA O PARTE NU TOATA LUME ARE GRIJA SA NU DEA CU NOROI AIUREA PTR CA NU STIU 50% DINTRE EI AU FOST LA PRIMA CURSA.

Editat de teodaniel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim participantilor, sper ca v-a placut. Data viitoare va fi mult mai bine cu siguranta.Multumim de asemenea celor care ne-au ajutat la organizarea acestui eveniment: Primarului din Razvad, sotiilor noastre care s-au ocupat de tot ce inseamna clasamente, timpi, inscrieri,baietilor care ne-au ajutat in CP-uri( o sa ii trag si un pic de urechi, pentru ca nu au fost mai fermi), pulicului, celor care ne-au suportat. etc.

De asemenea atasez si un fisier cu timpii fiecarui participant si clasamentul general.

As mai vrea sa multumesc in mod special si baietilor de la Extrem Adventure Buzau.

Daca am uitat pe cineva trageti-ma de maneca, nu am facut-o din rautate.

Sa ne vedem sanatosi la anul.

 

felicitari pentru cursa!tin sa va felicit si pentru MODELUL clasamentului care, ar trebui sa fie normal la toate cursele de aceasta natura!bravo! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
maine neata suntem 3 care mergem pe traseu... ajungem pe la 9.30 la start

duminica trecuta eu cu inca un prieten(amandoi cu cate un atv/unul pe mal altul in sant) am vorbit vreo 2 minute cu cu 2 baieti din bucuresti (ktm si husa) , tu esti unul dintre cei 2 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...