Sari la conținut

plimbare !


Stiff Rider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 104
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce vreme superba, nu? ;)

 

da... am cautat.. am cautat.. chiloti cu blana n-am gasit... deci, pas.

pe de alta parte cand ma uit pe geam afara.... si ma gandesc ca voi plecati la drum.... :bow: ... ma... speriu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci unde se merge,de unde se pleaca,la ce ora si cate zile ???

nu cunosc pe nimeni dar ma bag...

 

se merge mai sus o tzar' de pitesti, mai exact comuna slatina, se pleaca de la ultimul petrom la iesirea pe A1, pentru ora o sa cadem de acord impreuna, duminica seara zic sa ne intoarcem.

ne cunosti atunci :-)

 

Mesaj completat

Eu ma bag. Am mare nevoie de o iesire, indiferent de temperatura. Eu zic sa plecam vineri seara, la orice ora o fi, chiar si 7 e bine. Stiffere, sper sa nu ne faci surprize cu cazarea, ca n-am de gand sa dorm pe motor. ;)

Daca e vorba de organizat ceva cu mancarea/bautura luata de acasa, eu zic sa cumparam la gramada inainte de plecare. Daca tot ziceai ca esti liber pe la 3, poate ne intalnim noi doi pe la un 4 si facem cumparaturi pt toata lumea. Sau propuneti alte variante.

 

 

cazarea este asigurata, doar sa alegem una din cele doua cabane, de mancare o sa luam noi ceva, sunt destule locuri unde gasim, nu cred ca trebuie neaparat sa luam din bucuresti, doar daca ai tu ceva special ce vrei sa iei :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O harta cu Fagarasul aveti ? Eu cred ca nu reusim sa ajungem pana in capatul Vaii Rele. Asa ca sper sa gasim un traseu alternativ de plimbarit pe acolo...

Harti la discretie:

 

http://harti.mielu.ro/fagaras.html

 

Nu uitati pufoaicele, wind stopper-ele si impermeabilele!

Bafta maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O harta cu Fagarasul aveti ? Eu cred ca nu reusim sa ajungem pana in capatul Vaii Rele. Asa ca sper sa gasim un traseu alternativ de plimbarit pe acolo...

 

 

am fost pentru prima data acolo in '97, de-atunci ma tot duc acolo, avem destule trasee :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harti la discretie:

 

http://harti.mielu.ro/fagaras.html

Eu ziceam de harta pe hartie. Imprimanta nu am...

Si am mai vazut o chestie - avem marcaj din Slatina inspre Iezer. Sunt cam 12 km pana pe Iezerul Mic, deci vreo 4 ore in urcare. Ar fi mai lejer decat sa ne chinuim sa mai urcam cu motoarele pe Valea Rea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harti la discretie:

 

http://harti.mielu.ro/fagaras.html

 

Nu uitati pufoaicele, wind stopper-ele si impermeabilele!

Bafta maxima!

 

 

he he, io zic parazapezi, coltzari si frontale, mai degraba ;) merci merci !

Mesaj completat

Eu ziceam de harta pe hartie. Imprimanta nu am...

Si am mai vazut o chestie - avem marcaj din Slatina inspre Iezer. Sunt cam 12 km pana pe Iezerul Mic, deci vreo 4 ore in urcare. Ar fi mai lejer decat sa ne chinuim sa mai urcam cu motoarele pe Valea Rea.

 

 

pe hartie am eu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sambata dimineata, in seara asta la ora 7.

Mesaj completat

ati stabilit ceva, as pleca si eu de azi mai mult ca sa dau o fuga pana la himalaya sa imi iau un set de aparatori de umezeala pentru bocanci sau daca mai stiti un alt magazin cu asa ceva ar fi ok (chiar, la decatlon o avea?)

 

Incearca la HySport, str. Patriei nr.3, mergi pe langa magazinul Cocor si faci prima la dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine, am uitat de lanturile pentru cauciucuri :ok: si sa nu te lauzi ca ai ABS, da ;)

 

Nu ca zic dar vreau sa spun: unu la mana - da ma am ABS la mobra, avantaj io - si doi la mana - ploua, e frig, e octombrie si eu vreau sa plec cu motorul la munte :bow: Oare imi lipseste ceva? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca zic dar vreau sa spun: unu la mana - da ma am ABS la mobra, avantaj io - si doi la mana - ploua, e frig, e octombrie si eu vreau sa plec cu motorul la munte :bow: Oare imi lipseste ceva? :bow:

 

 

nu-ti lipseste nimic, ai parbriz inalt si crashbaruri, ce mai vrei? ;) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun Dragos si echipei, sa aveti parte de distractie :P

Daca nu lucram maine, veneam si eu cu voi, dar asta e, vor mai fi iesiri misto si la anu'

 

Numai bine si aveti grija de voi :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun Dragos si echipei, sa aveti parte de distractie :P

Daca nu lucram maine, veneam si eu cu voi, dar asta e, vor mai fi iesiri misto si la anu'

 

Numai bine si aveti grija de voi :kiss:

 

 

merci frumos man, salutari de la Stiff Rider !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca zic dar vreau sa spun: unu la mana - da ma am ABS la mobra, avantaj io - si doi la mana - ploua, e frig, e octombrie si eu vreau sa plec cu motorul la munte :kiss: Oare imi lipseste ceva? :P

Sincer, cred ca-ti lipseste ceva... Dar e ceea ce ne lipseste la toti care plecam pe vremea asta. :P

 

Totusi, cum a ramas cu mancarea, ca eu n-am inteles ? Daca ne vedem la 7 si mai pierdem timpul si cu ceva cumparaturi, ajungem pe la 11 acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, cred ca-ti lipseste ceva... Dar e ceea ce ne lipseste la toti care plecam pe vremea asta. :P

 

Totusi, cum a ramas cu mancarea, ca eu n-am inteles ? Daca ne vedem la 7 si mai pierdem timpul si cu ceva cumparaturi, ajungem pe la 11 acolo...

 

Gizaaas, am innebunit :kiss:

Eu n-am apucat sa fac cumparaturi, asa ca e musai sa ne oprim sa luam cate ceva. Mai bine sa fim toti ne dam cu parerea ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...