Sari la conținut

America, California, San Francisco - Los Angeles


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 187
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eheee.. Ar prinde un eveniment asa prin Romanica! Avem fete frumoase. Ce se vede in poze a fost o actiune de caritate. La reprezentanta Harley in Dublin a fost un eveniment de spalat moto si a picat la ţanc pentru un botez. Asa ca de ce nu ? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Letgo.., noroace!.., frumos povestit.., despre poze, ce sa mai zic, bikerul ala batran cu Harley., asa as vrea sa imbatranesc si eu! Eu daca as sta o luna fara motor cred ca mi as pierde mintile.., e bine ca ai si o latura pragmatica, te ajuta. Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator GSA

baiatul asta letgo e f misto, destept si modest, comportament de om normal. nu stiu cum dracu se face ca toti de felul asta pleaca, raman numai leprele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ai scris frumos, cu talent si modestie...Ar fi pacat sa nu incerci mai mult, poate o carte...Impresionat de acest topic. Imi pare rau ca baietii ca tine spala vase in Dublin, nu ca ar fi ceva dezonorant...si eu am spalat, dar imi pare rau ca Doru_Bmw are dreptate, pe aici nu a mai ramas nimic, oamenii de valoare prefera sa plece si nu poti decat sa le dai dreptate. In fine, multumim pentru frumoasa povestire.

Cum ti se pare noua motoreta ? E usor diferita... ;) Are caracter si ea... :)

Editat de marius317
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Astept de cativa ani finalul acestei povesti emotionante avand ca laitmotiv tineretea si aventura, un drum al autocunoasterii si devenirii. Motocicleta va face parte mereu din viata ta prietene, in primul rand ca mod de expresie a liberatii interioare, pastreaza casca. Si undeva mult mai incolo cand toate povestile se vor interconecta si vor intruchipa un sens profund, vei scrie in mod sigur carti de succes, de asta sunt sigur. :) Momentan e mult mai important sa le traiesti pur si simplu.

 

Sper sa vina vremea cand munca onesta si obrazul curat sa fie respectate si in tara noastra, ca sa nu mai cautam normalitatea fie ea si relativa aiurea si sa ne permitem candva sa calatorim doar din placerea de a calatori, avand resurse decente incat bucuria drumului sa nu mai interfereze cu stresul material. Desi poate ar lipsi atunci provocarea infaptuirilor "pe muchie de cutit".

 

Multa bafta in gasirea unui drum potrivit cu nivelul tau de sensibilitate si justitie interioara si totodata cu lumea reala! Si multumiri pentru drumul facut impreuna cu noi toti!



"Calareala de cruiser cu fata in vant e unul din cele mai bune lucruri care i se pot intampla unui motociclist. Iar cei cu suflet liber stiu bine despre ce vorbesc."

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Am descoperit povestea ieri si am parcurs-o pe nerasuflate. Super!!!! Mi-ai inveselit un weekend care se anunta gri. Ai nu doar spirit de aventura ci si talent la scris.

 

Descopar oameni de exceptie pe acest forum. Orice ai face sper ca esti in continuare motociclist si ca apreciezi la fel frumusetea drumului.

 

:10:

 

Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...