Jump to content

Recommended Posts

AI probleme cu vecinu care ascult manele pe sistem turbo?

Vrei sa iti snopesti in bataie sefu ?

Contra cost se rezolva toate

post-10419-1159640369.gif

Daca vreti sa fiti un Moonwalker,...si aici va pot ajuta post-10419-1159640413.gif

Am o comanda pt. tine..:hug:

• Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pt.cultura ta generala , daca ai asa ceva , nu beau , iar daca nu poti respecta pe ceilalti din bun simt,din nou daca ai asa ceva, inseamna ca nu te poti respecta nici pe tine.Mai lucreaza la comunicare.

pt.cultura ta generala , daca ai asa ceva , nu beau , iar daca nu poti respecta pe ceilalti din bun simt,din nou daca ai asa ceva, inseamna ca nu te poti respecta nici pe tine.Mai lucreaza la comunicare.

io tot as vrea sa stiu daca iti place sa mergi sa omori animale ... pardon ... sa vanezi ... :hug:

Si ce-mi aduc aminte din electronica si fizica.

Am o intrebare ce ma framanta demult:Daca ai cp si masa sau cmc,poti afla viteza maxima kre poate fi prinsa de o motocicleta? :hug:

Fotograf, ceva designer, photoshop advance, corel, speolog, si de toate pe la casa omului

Am o intrebare ce ma framanta demult:Daca ai cp si masa sau cmc,poti afla viteza maxima kre poate fi prinsa de o motocicleta? :(

NU ! masa e secundara, tre sa stii ce coeficient aerodinamic are :hug: ... scuze ca m-am bagat ca musca-n lapte :P

NU ! masa e secundara, tre sa stii ce coeficient aerodinamic are :hug: ... scuze ca m-am bagat ca musca-n lapte :(

N-are nica.Zi-mi tu care-i faza.Accept o explicatie de la oricine are chef sa mi-o dea

NU ! masa e secundara, tre sa stii ce coeficient aerodinamic are :hug: ... scuze ca m-am bagat ca musca-n lapte :(

N-are nica.Zi-mi tu care-i faza.Accept o explicatie de la oricine are chef sa mi-o dea

Pm va rog, sa incercam sa tinem topic-ul o lista. Merci.

pai e simplu: de la o anumita viteza frecarea cu aerul e asa mare ca numai marind puterea foarteeee mult sau facand motoru' mai aerodinamic poti sa mai iei in viteza.

edit: upsi :hug: ... asa e ...trebuia sa dau PM ... as sterge mesaju da nu mai pot acu :( :P

Edited by shztecker
  • 2 weeks later...

@petrica-Razvan. Arhitect, de regula nu prea dispun de timp, dar pentru voi ... imi fac !

Misc bine de mouse si bat bine la tastatura in 3D StudioMax si in AutoCad, cu astea imi castig painea.

Bafta ! :friends:

Edited by petrica
  • 3 weeks later...

Stiu câte putzin din toate...

Felicitari!Eu stiu sa stresez oamenii,sa-i torturez cu vocea mea "minunata",sa le rup urechile cu o scripca si ii ajut sa creeze injuraturi :burnout: In restul domeniilor,o scot la capat daca e nevoie

Adi.. apoi.. am terminat si eu inginerie energetica la TM (nu ca ar conta :D), da' am ajuns in State. Daca te bate gandu' sa treci oceanu', pm si pot sa te ajut cu niste sfaturi!

P.S. ZZZUUUPERR topicu!!!!! :burnout:

buna idee...

eu ma ocup cu Transport International de Persoane, dar numai din Timisoara si Arad...deci daca vrea cineva mai mult ca sigur ca-i rezolv cel mai mic pret...

OFF TOPIC:

Apoi KristaKus.. as dori un tur al fratei cu un Transit neaparat.. inca odata :D. Ce zici.. se poate?! ;)

Noroc! Vad ca e full de toate neamurile si ocupatziile, mai putin a mea... sau nu am fost destul de atent! Oricum, here goes: TRADUC in si din engleza de zbarnaie (inclusiv literare). In rest de la electronica la dulgherie ma bag cu mare drag (unii de pe site ar putea confirma cu o bere-doua :burnout: ) hellicks@yahoo.com Ajut orice roman, mai ales daca'i motorist!

este de apreciat efortul acestui topic si bunele sale intentii; as propune, prin faptul ca toti am venit la motociclism.ro de buna voie si siliti de pasiune, sa se adauge o rubrica la datele personale (gen ocupatie/cunostinte/disponibilitate...), care simplifica, ordoneaza datele si mareste accesibilitatea; acum nu trebuie sa fie un viciu ca ne plac motoarele si ne secretizam tocmai intre noi.

Sigur, se poate ajunge si la santaj politic, dar asta o face unul din AFARA! De ce nu ia nimeni atitudine impotriva lui Stoica, cand vorbeste de Tariceanu ca motociclist (nu agreez stilul politicii lui Tariceanu, dar ii respect pasiunea).

Sunteti multi tari in calculatoare, haide sa gasim o modalitate de ordonare si generalizare a datelor de interes, incat la un search sa gasim ce ne intereseaza la capitol ajutor (in sensul acestui topic) :burnout:

computatoare :D din tot cate putin, sau mai mult, de vro 12 ani :blbl:

operator pc(cica) la o importanta firma de telecomunicatii(alt cica ;) )...nu ii fac reclama ca nu merita...decat daca da cascaval :yikes: bafta

care are nevoie de sfaturi legate de masinariile astea pe care le fol cand stam pe forum, iote inca unu in plus sa fie intrebat :D :burnout:

Edited by Mr_ORL

Antrenor e fitness ziua ,stripper noaptea :burnout: iar in putinul meu timp liber testez jocuri pe telefoane BREW si bonus ma ocup de tinichelele si fiarele din garaj cat si de cele care zornaie de sub birou

constructor... (daca vreti o roaba de ciment... :D ) cu aplicatii in electricitate , instalatii , montaj centrale termice , si alte lucrari mecanice..... ;) ( pentru prieteni da si cu trafaletele dar pune si faianta:P ) :burnout:

Pompier calificat,cu acte-n regula de la 1 ianuarie 2007...mai exact vreau sa ma ocup de descarcerari...zona Brasov...

;) Deci...daca vreti sa n-am de lucru cu voi...drive safe

Bine ca n-am de lucru cu motociclisti pt ca as avea o tragere de inima!

:burnout:

Edited by antemiu