Sari la conținut

Choppers, a way of living!


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

Sunt interesat de o geaca de la micul magazinas dar nu raspunzi pe pm ,cum sa te contactez altfel?

Unii dau mesaje aiurea si nu mai intra pe forum never :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

l-am vazut si eu aseara, varianta DVD si mi-a placut.

ce-i drept subtitrarea pe alocuri lasa de dorit, si nu cum spui tu la dialoguri in dialect sau soptite ci la elemente de bun simt din lb engleza. da' asta e, am fost multumit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, m-am prins ca nu ai vazut cu subtitrare dar completarea era de natura sa lamureasca ca nici dvd-ul cu subtitrare in lb romana nu era prea grozav.

 

orscum daca vrei iti pun un ftp la dispozitie sa iei dvd-ul daca nu gasesti o subtitrare pt versiunea ta :scratch:

 

ea sa vedem ce ne da noua legionarul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
am uitat de clubul Stage.....sunt concerte rock din cand in cand....se poate merge cu moto,este parcare.

 

la R&B nu prea e loc de moto,doar pe trotuar.

la Ace of Spades se poate intra in curte cu moto.vara au terasa.

la GoIn nu stiu cum v-a fi cu accesul cu moto,pt ca de anul asta e restrictionat accesul in Piata Mica(taxa),dar inainte se putea parca langa bar/terasa.

la Supporter este terasa vara,se poate parca chiar langa.

oricum,vara se mai gasesc si alte locuri cu terase unde se poate merge cu moto.

 

B.

 

 

nu am prins unde este acest ace of spades ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De parca nu sti are diaree mentala, :cheers: sau mai bine zis toata ziua ii caaca mintea cate ceva :laugh:

:rolleyes: Bike, Beer and Fucking Woman!

 

Ce va place voua lifestyle-ul asta. . .ca daca nu mergetzi la cluburi de chopperisti only, parca nu sunteti motociclisti. .

 

Pffffff. . Eu ma simt bine pe cruiser si fara sa dau hifive pe la berarii. . .my bike, my style, , ,nu am nevoie de "atmosfera" sa ma simt bine. .just riding solo, and enjoying the hell out of it. .Ma satur, bag balauru la garaj, si gata. .Ce beri si alte dume. . ..

Scuze de off topic!

Nu te supara dar eu cred ca esti o noua specie de om, mai exact NEHOTARATA rau de tot, cel putin asa pari pe forum!!!

Acuma sincer nu vreau sa ma cert sau sa murdaresc topicul, dar sincer daca ai ceva de spus fi macar constructiv nu baga pastile pe aici!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost ieri in bucuresti la un eveniment organizat de primaria sect.2 la un amfiteatru de pe langa metrou piata muncii ..unde ultima trupa a fost Adi Manolovici care a incheiat cu un

pe care are si voce si ritm si instrumentatie foarte tari... ce ma bucur ca am gasit-o ... aarrrrrggggg Editat de metalstian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost ieri in bucuresti la un eveniment organizat de primaria sect.2 la un amfiteatru de pe langa metrou piata muncii ..unde ultima trupa a fost Adi Manolovici care a incheiat cu un
pe care are si voce si ritm si instrumentatie foarte tari... ce ma bucur ca am gasit-o ... aarrrrrggggg

Meserie! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost ieri in bucuresti la un eveniment organizat de primaria sect.2 la un amfiteatru de pe langa metrou piata muncii ..unde ultima trupa a fost Adi Manolovici care a incheiat cu un
pe care are si voce si ritm si instrumentatie foarte tari... ce ma bucur ca am gasit-o ... aarrrrrggggg

Seba, aici iti dau totala dreptate, Adi Manolovici este unul dintre cei mai buni instrumentisti. :grinbandit:

Editat de Rocker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am prins unde este acest ace of spades ?

 

din pacate nu mai exista acel bar,a dat faliment afacerea...la fel si Stage,acum e club de fitze....

celelelte mai exista inca.

recomand totusi R&B,bar de rock(aka Tequila-str Stefan cel Mare),are loc pt 4-5 motoare pe trotuar.

 

Ce va place voua lifestyle-ul asta. . .ca daca nu mergetzi la cluburi de chopperisti only, parca nu sunteti motociclisti. .

 

Pffffff. . Eu ma simt bine pe cruiser si fara sa dau hifive pe la berarii. . .my bike, my style, , ,nu am nevoie de "atmosfera" sa ma simt bine. .just riding solo, and enjoying the hell out of it. .Ma satur, bag balauru la garaj, si gata. .Ce beri si alte dume. . ..

 

 

nene,tu nu esti din filmul asta so nu vad de ce te iei de oameni....du-te pe circuit,ai toata admiratia mea,dar lasa oamenii in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu mai exista acel bar,a dat faliment afacerea...la fel si Stage,acum e club de fitze....

celelelte mai exista inca.

recomand totusi R&B,bar de rock(aka Tequila-str Stefan cel Mare),are loc pt 4-5 motoare pe trotuar.

 

 

 

 

stiu tequila. mersi frumos :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A aparut si un serial ce implica motociclisti... Sons of Anarchy. Ca de obicei, disponibil pe torrente...

Fain serialul asta deja am vazut 4 episoade! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R&B e ok pana la tavan care pentru oameni inalti devine un prilej de amintire a tuturor injuraturilor dragi si la scaunele "custom" care te antreneaza pentru choppere old-school cu cadru rigid... De mentionat si aerisirea deficitara... remember Ypres, primul atac chimic din WW1...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar are doar 4 episoade? nu reusesc sa gasesc mai multe....:)

 

Da, doar 4, pana acum. Abia se difuzeaza la americani. De fapt, abia a inceput, asa ca ai rabdare ca apare cate un episod pe saptamana (joia il gasesti pe torrente). This week, episode 5.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, doar 4, pana acum. Abia se difuzeaza la americani. De fapt, abia a inceput, asa ca ai rabdare ca apare cate un episod pe saptamana (joia il gasesti pe torrente). This week, episode 5.

 

 

ms mult. acum abia astept sa mai vina o zi din saptaman, nu doar vinerea :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult. acum abia astept sa mai vina o zi din saptaman, nu doar vinerea :) :)

La mine numa joia e marcata pe calendar! :duel:

 

Fain si episodul 5 :-L, deja l-am vazut!

Cat am ras la faza cu ticul nervos al unuia :(

CICA are o CONDITIE : "C.M.D." COMPOSEV MASTURBATION DIZORDER :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...