Sari la conținut

Choppers, a way of living!


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

arata super,choperist din talpi pana in crestetul capului :10: ...........pacat ca unii mai au inca prejudecati,sau nu au inteles inca fenomenul .Afara ,costumatia asta e ceva normal.Pielea ,cromul,tintele si franjurile,fac parte din " choperism" ( cred ca am inventat un cuvant ).Sau poate gresesc ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Patch-ul cu tata puyu si masca-cagula cu fata de tigru strica toata pseudo imaginea de bad boy. Casca strica la randul ei peisajul, asemeni parbrizului de troleu.

 

La urmatoarea petrecere HA, poate in primavara-vara, o sa cer permisiunea sa fac 2-3 poze la parada, poate asa vor vedea toti poserii cum arata the real deal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi, oricum o dai, nu e bine. Daca e impielat, de ce e impielat, daca nu-i impielat, n-are treaba cu chopperul, daca e in maieu, de ce n-are echipament, daca e pletos, e nespalat, daca are casca nazzy, de ce n-are full face si invers... Cam multe prejudecati printre ciocaristi. Aparent , doar daca faci parte dintr-un club de renume( nu orice adunatura) esti motociclist adevarat... Da, nu neg faptul ca exista pseudo-bikeri bogatani si plini de impresii nefondate dar cu omul din imagine nu inteleg ce aveti. Mai ales ca nu-l cunoasteti. Daca l-ati fi surprins la vreo intalnire imbracat asa si laudandu-se cu miile de km pe care-i face si miile de euro bagate in echipament si motor, da, dar asa, pt o poza, chiar nu vad rostul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul a fost al lui Andrei Ungurul. de aici si nr HUN. A fost vandut anul trecut si cumparat de Tata Puyu. Cred ca in poza chiar tata puyu este, acum depinde cand e facuta poza!

PS tata puyu e din ploiesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai frate sunteti de belea. V-ati gasit toti sa vorbiti, sa va dati cu parerea. Singura mea intrebare a fost "cine e nenea sa-i dau pozele" si la asta vroiam raspuns. Voi ati raspuns si la intrebarile neformulate. Bravo !

 

Asadar va rog sa-i spuneti sa le ia de aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Imi incarca foarte greu clipul....

Netul tau precis face figuri!

 

Pasare! :ok:

Da asa e!!!

 

Poate pe unii ii sperie asa ceva, eu na-si avea bai - http://vimeo.com/49261414 pentru acest video si cel anterior ii multumesc lui @Csaky!

@ZoliArt tu stii de ce :crack: , anul trecut m-am distrat cu Ironheadul tau impreuna cu @Phoenix27

Mai vreau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Italienii astia fac motoare frumoase si cu personalitate insa ma intreb cum sta treaba cu intretinerea si piesele... Deasemenea am inteles ca partea cu fiabilitatea tine de norocul fiecaruia .. dar asta este din auzite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Italienii astia fac motoare frumoase si cu personalitate insa ma intreb cum sta treaba cu intretinerea si piesele... Deasemenea am inteles ca partea cu fiabilitatea tine de norocul fiecaruia .. dar

 

Batranica de mai sus are 18 ani si functioneaza ca in tinerete ,electromotorul lipsea si mi-a trimis fostul proprietar altul din Italia,inafara de consumabile, vopsea/design exterior si cateva suruburi oxidate nu am avut ce schimba .

Guzzi sunt cam pe acelasi picior de egalitate cu Japonezele , iesi la pensie cu ele daca stii sa le conduci si sa le ingrijesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dinner Is Served - post-25613-0-81941200-1370203752_thumb.jpg

Oi Doamne ce ne-am saturat :crack:(bere, whiskey si tocana) Apropo a-ti incercat whiskey cu tocana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va fie de bine. :D

Multumesc, chiar ne-a fost. Dupa aia m-am axat pe ciorba de burta. Pe la 03 dimineata haleam una ca simteam nevoia dupa atata bautura.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...