Sari la conținut

Choppers, a way of living!


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un now show cu si despre motoare pe National Geographic. In colaborare cu Ness. Premiera a fost miercurea trecuta (la ei, of course)

 

1748466_standup-wheelie_u4otpkuoohegc34c

 

PROMO CLIP :

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ePdwxyyZoUI

 

SI EPISODUL FULL :

 

 

Pe langa gargara de rigoare si miscarea de marketing, e bikes related. Asa ca mie mi-a placut. Plus ca FXR-ul ala a iesit bestial. My 2 cents.

 

(U'R WELCOME !)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane de vazut cum evolueaza acest Let It Ride. Primul ep nu m-a dat pe spate...vedem ce iese.

 

Personal imi placea Biker Build Off. Cel putin pentru Indian Larry urmaream show-ul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbesti de lucruri sfinte matale. show-ul ala era doar despre motoare. de la occ si criza $ incoace se urmareste mai degraba marketing si rating de la astfel de show-uri.

 

(asta pt adminu care s-a facut zeu si-a mutat postarile si sters topicul legat de Let It Ride, pt ca asa crede el ca-i mai bine : vezi, d-aia unii nu mai posteaza p-aici bo$$)

Editat de ->Bullet<-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia lasat in topic separat.. nu cred ca-l va mai gasi nimeni pe aici..

 

 

A cerut 20K la inceput si cand a fost gata a cerut 30K.

Cred ca e tigan... :crack:

Editat de TM96UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia lasat in topic separat.. nu cred ca-l va mai gasi nimeni pe aici..

 

 

A cerut 20K la inceput si cand a fost gata a cerut 30K.

Cred ca e tigan... :crack:

 

Asta am vazut-o la multi care au contracte cu Nat Geo cel putin. De ex Count's Customs. Se stabilete un pret iar la sfarsit se umfla factura cu cateva mii pe motiv ca au bagat materiale de calitate si piese stiu eu de care. La sfarsit clientul plateste de parca banii cresc in pom... Ma leshi? :crack: Din pacate sunt un pic prea regizate...Niciun om normal care munceste nu ar plati in plus pe un lucru stabilit si vorbit de la bun inceput.

 

Si da, trebuia lasat topicul sa mearga....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare tuturor!

 

Varianta online nu are toate articolele pentru ca (logic) nu ar mai cumpara nimeni revista, care nu este tocmai ieftina (5€)!!! In editia online poti vedea cuprinsul si anumite articole, alese pe criterii care mie imi scapa. Am vazut ca articolul cu motorul lui Roby nu este in editia online.

 

Si da, este doar in limba germana...

 

Bafta si km cat mai multi fara incidente!

 

Salutare tuturor,

 

avand in vedere ca lumea nu putea sa dea de articolul cu pricina, mi-am calcat pe bugetul de cumparaturi de saptamana asta si am luat revista (care s-a si scumpit la 6€/editia), am pozat articolul cu motorul lui Roby si... il aveti mai jos! Daca nu reuseste nimeni traducerea, am sa incerc pe weekend!

 

attachicon.gif1.jpg

 

attachicon.gif2.jpg

 

attachicon.gif3.jpg

 

attachicon.gif4.jpg

 

attachicon.gif5.jpg

 

attachicon.gif6.jpg

 

attachicon.gif7.jpg

 

attachicon.gif8.jpg

 

attachicon.gif10.jpg

 

attachicon.gif11.jpg

 

attachicon.gif12.jpg

 

Bafta si asfalt uscat! Inca odata FELICITARI ROBY!!!

mersi pt poze, nu pot sa cred ca miau gresit numele chiar si al tipei, nestiind germana sunt curios si ce zic ei in text....in rest pozele super....cine drac o fii bogdan din bucuresti??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi pt poze, nu pot sa cred ca miau gresit numele chiar si al tipei, nestiind germana sunt curios si ce zic ei in text....in rest pozele super....cine drac o fii bogdan din bucuresti??

eu tot nu am reusit sa accesez articolul,chiar si in germana,sa-l citesc...cum fac???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu este pe net nici unde, numa daca careva sa faca niste poze mai clare si intregi ale reportajului apoi sa le agete aici....ar fii cel mai bine



acum am rasfoit-o si eu.... articol pe 6 pagini si poster cu motoreta, felicitari roby :D

n-am priceput cum kilu meu i-au pus lu gagica aia stelute pe sfarcuri da' au lasat-o-n fofoloanca goala :)))))))))

 

pozele le stiam de la roby deja...pacat ca nu stiu germana... ze cover :

 

16701_0original.jpg

te rog trimitemi si mie reportajul din revista pe mail sau pune pozele aici...cind poti...vad ca poza postata e super calitativ.....

 

mersi mult si mersi pt apreciere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Walhaz

pai nu este pe net nici unde, numa daca careva sa faca niste poze mai clare si intregi ale reportajului apoi sa le agete aici....ar fii cel mai bine

 

te rog trimitemi si mie reportajul din revista pe mail sau pune pozele aici...cind poti...vad ca poza postata e super calitativ.....

 

mersi mult si mersi pt apreciere

 

N-am apucat inca sa-ti trimit revista. Ti-am cumparat una.

 

Uite, ma duc maine la posta. Poti sa o traduci tu si s-o pui online, mai "Bogdan din Bucuresti", cum te-au facut reporterii Bikers News.

 

Ti-ai adus motorul de la Brasov?

 

Uite-ti pozele:

 

9716285901_bd8235f48d_o.jpg

 

9719515240_9d4979f3ed_o.jpg

 

9719512716_a02253ec79_o.jpg

 

Textul nu merita tradus, pt. ca-i de-o imbecilitate inimaginabila, depasind cu mult limita inferioara a revistei asteia, care deseori scrie tampenii.

 

Bafta si spor.

 

Edit: motorul tau e unul dintre postere. Sa-l pui pe zid in garaj.

Editat de Walhaz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult, boul care a tradus de la revista cred ca e un timpit a incurcat doua reportaje intre ele, fotograraful STEVE KELLY a facut un reortaj super cit despre ce o fii facut traducatorul de la ei habar nu am....mersi de poze si sper sa vad revista si eu curind.....

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Walhaz

N-ai pt. ce. Le-am facut la repezeala, pozele, dar iti trimit revista si vezi tu ce faci.

 

Chestia e ca textul e nu numai gresit, referitor la tine si gagica din poza, dar si imbecil in sine. O povestioara de o retardare crunta. N-ai ce traduce, ca nu-i ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar imi pare nespus de rau ca nu ai ajuns cu motorul la Tg.Mures ca sa-l pot admira. Dar imi pare bine ca te-am cunoscut personal la Rasnov @robychopper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

De vanzare , doua carti.

 

Prima ''Harley Davidson The story...'' cuprinde : mapa+ carte+ 6 postere. 50 Ron predare personala / livrare in tara. 4buc in stoc.

 

A 2-a. Extreme Motorcycle Art, carte groasa, foarte misto. 60 ron. Sigilate. 3 buc.

 

Primul venit primul servit. Va rog folositi PM-ul.. Multumesc.

 

5.png

 

6.png

 

3.png

 

2.png

 

4.png

 

 

 

1-1.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

@Kustom ma bucur, asta e ai scopul. Ar fii fain si la noi sa iasa ceva de gen, chiar de e mult mai mica aventura de genul asta. Dar cu pasi marunti se fac lucruri mari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...