Sari la conținut

TRIAL SINCRON


stulewa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

aveti toate datele pe acest site, www.offroadarena.ro , eu m-am inscris deja :alcy:

 

Va fi un adevarat show urban de trial syncron in care adrenalina va fi la cote maxime avand in vedere ca batalia se va purta in mod direct cu adversarul umar la umar.

Evenimentul va reuni toate tipurile de vehicule , moto,atv, auto, fiecare cu trasee separate.

 

Se pare ca va veni lume multa asa ca ar trebui sa le aratam spectatorilor de oras ce putem face noi prin munti.

 

Spectacolul va fi intregit de participarea extraordinara a lui Julie Dupont star de nivel mondial care prin eforturile depuse de Red Bull va fi prezent si va face un show de trial cum nu s-a vazut prin partile astea.

 

Pentru detalii si inscrieri aveti deja adresa ,dar o mai scriu inca o data www.offroadarena.ro

 

 

Stima

 

Floyota

 

 

 

 

 

 

MAY THE BEST ONE WIN !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce-am citit scrie ca in urma manselor de calificare se va participa in cursa timpul cel mai bun vs timpu cel mai prost...

nu cumva asta mai ia din spectacol??? + ca daca e asa durata fiercarei confruntari va fi mai lunga... ca tre sa ma astepte si pe mine sa termin traseul.. asa daca se bat timpii apropiati vor termina amandoi in aprox acelas timp deci va fi o cursa .. asaa daca ma pui pe mine (un castravete mediocru) impotriva unuia f bun nu mai e nici un spectacol... doar ma va huiduii lumea sa termin mai repede traseul...poate am inteles io gresit...

dar de venit tot particip ;))

Editat de stilgar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stulete? Venim sa te sustinem.

Rupe-i curu lui mister julien.nu pare asa de suparat cum zice lumea s-au asa vrea sa credem noi.

Sper sa iei si premiul am auzit ca este substantial.

Editat de Dragonu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar nu halesc faza primu cu ultimu

 

e pe principiul capilor de serie. Adica aia mai buni sa nu se bata intre ei si sa se eliimine in primul tur si in finala sa ajunga un castravete.

Eu zic ca e corect asa pentru a avea in final un clasament care sa reflecte valoarea pilotilor, nu bulanul la tragere la sorti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

regula e buna [am vb ca nu imi place mie] mai frumos era ca fiecare sa aiba o sansa sa ajunga in ultimi 16 mai usor,ca oricum bulan de castravete murat nu ai cum sa ai ;)

 

dar cu valoare pilotilor de la final ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOI FI PREZENT,ASTEPT SI DUSMANI SA VINA :D

 

 

 

 

 

DRUJBISTULE AI AUZIT

BUCURATI-VA ca nu pot veni :) asa mai castigati si voi ceva............

cred ca drujbistul nu vine, ii e frica de tine.

 

daca organizatorii au tinut cont de ideile mele, cred ca va fi un traseu interesant.

 

o sa va povestesc cum a fost la SUPERCROSS la Genova :)

pregatiti-va ca dau si ceva premii :D (de criza)

 

pa

cip

P.S- mor de oftica ca nu pot ajunge, dar era de mult programata cursa de la Genova

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietzi ce va alintati,

astazi am facut o vizita traseu e sub asteptari adika nu e terminat da mai e pan sambata

Editat de g3o
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu azi pe acolo si nu prea e conturat mare lucru .... ce este un pic intereseant este un damb care sa termina cu niste cauciucuri cam multe si cam urate in rest nimic greu poate mai baga ceva baietzii daca mai gasesc loc k deja este inghesuiala.. spor la treca o sa fie frumos zic eu.....

 

ps au descarcat 4 bolizi de dacii azi kn eram pe acolo donate de "castravetele seff "daca le aseaza cum trebuie o sa fii suuper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot incerc sa-mi descopar latura ascunsa...as avea vreo sansa cu un ATV Linhai de 150?

Motocicleta de cross/enduro nu am..Masina off road ..nu..dar de ATV asta as putea sa fac rost....

 

Astept sfaturi.Ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baietzi,nu va faceti griji degeaba ca o sa fie de toate pentru toti.

Ce vreti si voi acuma sa fie gata cu 3 luni inainte?

Asteptati ca va fi fooooaaaarte interesant cand va fi gata caci sa imi bag picioarele,avem la idei........destule.

Asa ca ......vorbim vineri cand va fi gata.

 

Stima

Floyota

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...