Sari la conținut

B1 Tv Sambata :)


Harley_X
 Share

Postări Recomandate

Vreau sa felicit echipa prezenta in emisiunea Mihaelei Radulescu "Punem pariu ca-i vara?" difuzata de la 19.30 la 23.30, echipa formata din Masinuta, Tatoiu si Sidonia, Banacu, Pisica, Virgil si multi altii. Au prezentat mai multe motoare, de genuri diferite, cateva secvente de virtuozitate :) S-a adus la cunostinta si intalnirea de la Snagov, site-ul acesta, performantele clubului, Campionatul mondial din septembrie adus in Romania de Ciprian, multe vesti bune care vor face ca fenomenul moto sa fie mult mai captivant, s-au zis multe de data aceasta.

Felicitari tuturor pt participarea la emisiune :angry:) Multa bafta si la mai multe mediatizari Pro-bike!!!

Ce mi-a placut de fapt cel mai mult a fost acel feeling pe care-l aveau toti cand impartaseau gandurile legate de motoarele proprii; m-a impresionat si ma face sa cred ca motoarele incep incet-incet sa capete un loc important in peisajul sportiv romanesc.

 

 

 

Mada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut emisiunea in reluare din intamplare si am fost oarecum suparat ca nimeni nu a anuntat aceasta emisiune.

 

Mi-a placut de Banacu, care din doua in doua cuvinte ii fugeau ochii pe decolteul Mihaelei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da cazatura aia m-a pus pe ginduri. A vrut sa faca un wheelie? Bine ca a scapat cu bine.

S-a intamplat.Nu a fost prima data cand a mers pe o roata.Virgil are carnet din '85 si nu este prima motocicleta.Daca urmareati cu atentie filmul vedeati o busa pe o roata.Cine credeti ca facea acest lucru.

Comunicare exista dar lucrurile se misca greu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut de Banacu, care din doua in doua cuvinte ii fugeau ochii pe decolteul Mihaelei :angry:

Nu ii fugeau ochii la decolteu :) Mihaela nu este asa inalta cum pare la tv.Banacu fiind mai inalt trebuia sa se uite in ochii Mihaelei :angry: :angry: .Este lipsa de respect sa te uiti in alta parte atunci cand se sta de vorba cu tine :angry: Dan nu avea nici o sansa.A venit cu SOTIA. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Da cazatura aia m-a pus pe ginduri. A vrut sa faca un wheelie? Bine ca a scapat cu bine.

Despre ce a fost vorba, nu am vazut emisiunea :) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da cazatura aia m-a pus pe ginduri. A vrut sa faca un wheelie? Bine ca a scapat cu bine.

Despre ce a fost vorba, nu am vazut emisiunea :) ?

S-au facut o serie de filmari vineri-sambata pentru emisiunea Mihaelei Radulescu.Unul dintre motociclisti a tras prea tare de motor si a cazut.Imaginile au fost prezentate in emisiune cevade genul "exista si riscuri in sportul asta".Totul s-a incheiat cu bine.Motocicleta nu are mare lucru si motociclistul este ok. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am vazut emisiune sper insa sa se tina Virgil de promisiune si sa ne dea si noua caseta.Intr-adevar Nitescu are dreptate Virgil conduce de mult timp si e un motociclist experimentat.M-am dat si eu cu el pe o roata,in Negru Voda si e sigur pe el.A fost super,cred ca si yamaha noastra ar fi in stare sa o ridice.Bine ca a scapat teafar......si vedeti ce bine e sa ai echipamentul pe tine in timp ce esti pe moto.A zis ca-si pastreaza pantalonii asa rupti ..cred ca ar trbui sa-i puna in rama sau intr-un muzeu:))

Katy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut de Banacu, care din doua in doua cuvinte ii fugeau ochii pe decolteul Mihaelei :angry:

Nu ii fugeau ochii la decolteu :) Mihaela nu este asa inalta cum pare la tv.Banacu fiind mai inalt trebuia sa se uite in ochii Mihaelei :angry: :angry: .Este lipsa de respect sa te uiti in alta parte atunci cand se sta de vorba cu tine :angry: Dan nu avea nici o sansa.A venit cu SOTIA. :angry:

Daca ai caseta cu inregistrarea uita-te la momentul cu Banacu, sa vezi cat de nevinovat ii aluneca privirea de la nivelul ochilor Mihaelei la nivelul decolteului, intr-un moment de neatentie din partea ei iar inainte de asta sa vezi ce eforturi facea saracul om sa nu ii fuga privirea acolo. Pana la urma a cedat ispitei. Mi-a placut faza asta la nebunie.

 

p.s. tot nu-mi trece ca n-ati anuntat emisiunea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma baieti... De ce nu ne-ati anuntat? Nu toti bikerii stau lipiti de T.V. . Asa aflam si noi cei de pe forum si ne mai anuntam si tovarasi din orasele noastre.

Rusinica... rusinica...

Poate faceti cumva sa vedem si noi emisiunea aici pe Pro-Bike.

Si DUKE vrea sa se holbeze la decolteul Mihaelei R. :) :angry: :angry: :angry: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut de Banacu, care din doua in doua cuvinte ii fugeau ochii pe decolteul Mihaelei :angry:

Nu ii fugeau ochii la decolteu :) Mihaela nu este asa inalta cum pare la tv.Banacu fiind mai inalt trebuia sa se uite in ochii Mihaelei :angry: :angry: .Este lipsa de respect sa te uiti in alta parte atunci cand se sta de vorba cu tine :angry: Dan nu avea nici o sansa.A venit cu SOTIA. :angry:

Daca ai caseta cu inregistrarea uita-te la momentul cu Banacu, sa vezi cat de nevinovat ii aluneca privirea de la nivelul ochilor Mihaelei la nivelul decolteului, intr-un moment de neatentie din partea ei iar inainte de asta sa vezi ce eforturi facea saracul om sa nu ii fuga privirea acolo. Pana la urma a cedat ispitei. Mi-a placut faza asta la nebunie.

 

p.s. tot nu-mi trece ca n-ati anuntat emisiunea.

Banacu este in concediu ca iti traspundea el.I-am spus de comentariul tau.De anuntat a anuntat dvd pe lista.cei drept sambata inainte sa plece la mare.Eu am aflat vineri seara.S-a vrut o surpriza pt Mihaela.Vezi ca ea stie de site-ul asta si s-ar putea sa-ti citeasca mesajele :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banacu este in concediu ca iti traspundea el.I-am spus de comentariul tau.De anuntat  a anuntat dvd pe lista.cei drept sambata inainte sa plece la mare.Eu am aflat vineri seara.S-a vrut o surpriza pt Mihaela.Vezi ca ea stie de site-ul asta si s-ar putea sa-ti citeasca mesajele :angry:

pai daca citeste e foarte bine, poate sa confirme ca la surprins pe dl. Banacu cu privirea "ratacita" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum nu prea stiu eu adevarul in ce priveste decolteul d-rei Radulescu. Eu nu am avut acces de sus, numai din fata, prin sticla. Ceea ce stiu clar e ca ce a zis DVD nu a fost anunt ci un comentariu intr-o tema pe care nu o frecventeaza decat cei din Bucuresti. De ce m-ar interesa pe mine ce faceti voi miercuri la ARC? Trebuia anuntat in alt mod mult mai eficient! Parerea mea ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea !!!

Practic a fost greseala mea.......din cauza stari de spirit de la acea filmare, adrenalina crescuse un pic si am ridicat-o mai mult decit a trebuit.Sincer nu am vrut sa o duc asa de sus, probabil ca si cauciucul se incalzise foarte bine din ridicarile anterioare si a avut aderenta maxima.Din cauza asta sa ridicat foarte violent iar cind mi-am dat seama ca sa pus luminare am vrut sa-i pisc frina pe spate, era prea tirziu......ghinionul a fost ca am prins si ceva praf sau o denivelare ca mi-a derapat usoar spate stinga si nu am mai avut ce sa-i fac.In schimb va spun sincer ca atunci cind a ajuns la 90 de grade cu asfaltu senzatia nu se compara cu nimic.Pur si simplu ai senzatia ca motocicleta nu mai are greutate si ca plutesti.Din pacate cere foarte multa experienta sa o ti acolo.I-mi pare rau dar asta este am mai invatat ceva.Oricum o Hayabusa este greu de tinut acolo sus mai ales ca este foarte grea si poti aprecia gresit momentu ridicari, ma refer la la toti factorii aici.Oricum a fost greseala mea........ :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve, am fost tirat din tara din motive "personale" hahaha ( ciordeala la nemti), daca are cineva caseta sa o vaza si okiu meu ar fi super, maine ma duc la masinuta sa imi iau bebelusha acasa, sper sa nu vad ceva pe caseta sa ma sperii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...