Sari la conținut

BURSA LOCALA


cristid123
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 273
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu inteleg ironia... daca e cazuta nu tre sa zica frate la oameni ? are aia aia si aia

Era vorba de interesul tău declarat în profil acela de a-ți face prieteni. Iar în al doilea rând, indiferent de starea motocicletei nu cred că era cazul să faci tu precizarea respectivă. Chiar dacă e căzută, cu segmenții sparți sau cutia de viteză varză, nu e proprietatea ta să poți vorbi despre ea.

Sincer, văd că ai intrat pe forum numai să agiți spiritele nu să faci un lucru util.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba de interesul tău declarat în profil acela de a-ți face prieteni. Iar în al doilea rând, indiferent de starea motocicletei nu cred că era cazul să faci tu precizarea respectivă. Chiar dacă e căzută, cu segmenții sparți sau cutia de viteză varză, nu e proprietatea ta să poți vorbi despre ea.

Sincer, văd că ai intrat pe forum numai să agiți spiritele nu să faci un lucru util.

Dacă într-adevăr motocicleta este căzută, consider că ar fi fost normal ca vânzătorul să menționeze acest aspect, mai ales că în poze motocicleta pare în regulă, deci remarca lui ar fi binevenită din partea mea dacă aÂş fi un posibil cumpărător

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba de interesul tău declarat în profil acela de a-ți face prieteni. Iar în al doilea rând, indiferent de starea motocicletei nu cred că era cazul să faci tu precizarea respectivă. Chiar dacă e căzută, cu segmenții sparți sau cutia de viteză varză, nu e proprietatea ta să poți vorbi despre ea.

Sincer, văd că ai intrat pe forum numai să agiți spiritele nu să faci un lucru util.

mai cumetre bag seama ca esti frustrat rau . te ei de mine la orice pas si la orice comment chiar daca nu e la adresa ta. ia sa te pun eu pe ignore..sper sa aiba pe aici ceva de genu :banana: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai cumetre bag seama ca esti frustrat rau . te ei de mine la orice pas si la orice comment chiar daca nu e la adresa ta. ia sa te pun eu pe ignore..sper sa aiba pe aici ceva de genu :banana: :blbl:

Eu am crezut tot timpul ca fudulia n-are nimic in comun cu prostia ! Draga Gajo in ceea ce te priveste nu pot spune decat JOS PALARIA ! PS. ESTI TARA DAR AFLA CA MISHA POATE SA-TI VANDA KILOMETRI PE MOTOR INZECIT FATA DE KILOMETRII TAI FACUTI IN RAZBOI ! IAR DACA AI AUZIT DE SFATUL BATRANILOR O VORBA INTELEAPTA ZICE SA NU-L IGNORI ! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta ca sa nu lungim fara rost discutia.

 

motocicleta are urme clare pe ea, iar in urma eventualului interes, liber exprimat al unui membru de pe forum sau nu, de a o vedea se pot observa cu ochiul liber zgarieturile cu pricina care nu au fost ascunse cu nimic(abtibilduri cu manute, ''baby on board'' etc).Daca eram rau intentionat, asa cum insinueaza mai sus dragii colegi de forum, incercam cu toate resursele disponibile sa acopar orice urma de zgarietura insa am ales sa dau mobra mai departe in aceeasi stare in care am cumparat-o (zgariata)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am crezut tot timpul ca fudulia n-are nimic in comun cu prostia ! Draga Gajo in ceea ce te priveste nu pot spune decat JOS PALARIA ! PS. ESTI TARA DAR AFLA CA MISHA POATE SA-TI VANDA KILOMETRI PE MOTOR INZECIT FATA DE KILOMETRII TAI FACUTI IN RAZBOI ! IAR DACA AI AUZIT DE SFATUL BATRANILOR O VORBA INTELEAPTA ZICE SA NU-L IGNORI ! :nono:

el imi vinde mie eu iti vand tie si tot asa poate sa continue cercul asta vicios :peace: iar razboiul e razboi nu are nici o legatura cu motociclismul , e adevarat ca mor mai multi motociclisti decat combatanti dar e o mare diferenta, si asta o sa ti o confirme prietenul tau Rkt peste vreun an. nu am nimic cu omul tot respectul pt el si kilometrii lui prin lume ,dar sincer ma cam streseaza, e putin frustrat si nu stie sa poarte o discutie in contradictoriu ,se bate in piept ca s a luptat cu nuj cine pt drepturile noastre bla bla bla cu i a cerut ajutorul si la refuzat ? sunt multi carcotasi pe aici care citesc si nu zic nimic, sincer nu vreau sa ma cert cu nimeni. fiecare merge pe o roata pe o spita pe cardan pe ce vrea el . discutia despre misha pt mine este incheiata. bulevard uscat va doresc :laugh: si asta pana in ora 22.00 :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vand geaca TEKNIC MERCURY ,culoarea albastra, perforata, marimea 50 us. pret: 650ron . geaca este nou-nouta adusa din canada, nepurtata, are etichetele prinse de ea, in folie.

eu am 180 si 85kg si imi este putin mare. id: alecsutzyu,telefon:0724219532. ofer seriozitate si cer seriozitate!

post-15203-0-15497200-1310595051_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand costum textil ProBiker negru cu protectii poliuretan, combinezon ploaie Louis negru/galben nefolosit, ambele marimea M , cizme Probiker 42, casca Suomy integrala 59-60 folosita. 0744353122, nicupanaitescu at gmail dot com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cut sa inchiriez motocicleta (cruiser sau tourer), 2 saptamani in iulie - august pentru tura pe Coasta Dalmatiei.

0744353122, nicupanaitescu at gmail dot com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

METAL FLAKES (particule foarte fine ce se introduc in lacul incolor) http://www.facebook.com/media/set/?set=a.146325538776407.38254.100001968866343

DECALS, VINYLS (ABTIBILDURI DIN AUTOCOLANT ORACAL LA COMANDA)

SLEFUIRE ALUMINIU

AEROGRAFIERE

PENTRU MAI MULTE DETALII, VEZI: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.146325538776407.38254.100001968866343

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

si daca am pus anunt cu caini nu vad care este problema.dar mai nu mai spun nimic ca nu are rost

cainii se vand la piata sau la targ nu pe forum moto. dc nu ai dat anunt si pe bikeshop daca tot te ai apucat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...