Sari la conținut

REPREZENTANTA YAMAHA IN ROMANIA


hannspree
 Share

Postări Recomandate

da aia sunt. eu nu i-as recomanda. sa nu crezi ca daca e reprezentanta au mecanici buni! service-ul e o camera mica de fapt ca la mai toate reprezentantele din Ro. daca tot e sa vii pana aici mai bine mergi in szeged sau unde e cea mai apropiata reprezentanta in Ungaria daca ai probleme care chiar nu pot fi rezolvate! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand si piese?

 

 

 

Da aduc. dar nu e rentabil deloc mai bine apelezi la dezmembrari sau alte site-uri pentru ca te omoara preturiile, plus ca vin foarte greu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum nu-mi trebuie decat un airbox care o sa-l caut second. Ma refeream la cate-un plastic care se sparge mai des, dampere... Eu de obicei imi caut intai la dezmembrari, apoi Louis/Kedo, si daca nu gasesc apelez la reprezentanta.

Editat de x86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://automotosera.ro/echiparally

ai putea intreba si la astia de la noi... sigur se vor uita crucis la batranica ta ... daca e vorba de 3YF cred(sunt convins) ca plasticele noi si air-boxul i-ar dubla valoarea

 

Dampere mi-au adus la un magazin auto ... 44lei perechea ... sunt 4 perechi + ca euroiu' e mai scump

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://automotosera.ro/echiparally

ai putea intreba si la astia de la noi... sigur se vor uita crucis la batranica ta ... daca e vorba de 3YF cred(sunt convins) ca plasticele noi si air-boxul i-ar dubla valoarea

 

Dampere mi-au adus la un magazin auto ... 44lei perechea ... sunt 4 perechi + ca euroiu' e mai scump

 

Air-box nu merita sa iau nou, dar la plastice m-as baga. Momentan am reusit sa le reconditionez pe ale mele cu fibra de sticla si rasina, dar a fost de munca 4 zile, 2 persoane... am refacut colturi, margini, chituit si slefuit. Mai trebuie doar vopsite. Daca pun timpul pierdut, plus banii dati pe rasini si fibra, chituri, plastfix, chedere, poxipol-uri, folie, etc., ies mai bine sa le cumpar noi si gata. Dampere am gasit si in Kedo dar costa 30 euro transportul, mai astept sa mai adun cateva chestii pe lista si dupa dau comanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...