Jump to content

Alter Ego Club - Best Club In Town !

Recommended Posts

• Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super locu....mi-a placut ca e mare frate --- exact ce era nevoie. Faza cu pernele WOW nota 20! Mi-a placut ca si stau aproape de bar...:cheers: O sa vin mai des pe acolo.

Gasim si noi o masa de 8-10 perosne in partea de restaurant in seara asta pe la 8? Vin cu niste prieteni de prin tot Bucurestiul si ne-ar prinde bine o confirmare.

LE: Gata, rezolvat, am vorbit cu Cozmin la telefon. Merci, sefu', ne vedem la 8 jumate.

Edited by speedy.k
  • 2 weeks later...

POATE INCERCATI SA FACETI CA INAINTE CIOCOLTA CALDA.ULTIMA DATA AM PRIMIT UNA LA PLIC....

Feeling blue and exhausted ’cause of the endless winter?

Are your feet DANCE wishful and your mouth SMILE zealous?

My friend, we got what you need!

ALTER EGO CLUB & KOALA INC. presents:

!!! MAREA KITZAIALA !!!

Sat. 13.02.2010 from 10pm !

Starring:

* KHIDJA

* EMAP

DISCLAIMER: It Is Illegal To Come In Couples!

See U here

post-43291-1265825560_thumb.jpg

• 4 weeks later...

Am auzit ca-n seara asta o sa fie un party special, asa,ca de ziua noastra... :)

Asa-i?

Cica s-ar lasa cu un streaptese :) ...

Am auzit ca-n seara asta o sa fie un party special, asa,ca de ziua noastra... :)

Asa-i?

Cica s-ar lasa cu un streaptese :) ...

Party? a zis cineva Party?! :lol:

Va rugam respectuos pe voi fetele sa nu mai muscati :)

Prietenele stiu de ce. :)

Va rugam respectuos pe voi fetele sa nu mai muscati :)

Prietenele stiu de ce. :lol:

Am fost cuminte, da?! :) Nu recunosc nimic!

Eu din pacate nu am avut timp inca sa scot pozele, dar maine cel mai probabil o sa urc cateva mostre aici, restul pe privat pentru ca sunt probe de divort (si pt fetele singure :) ). Dar vreau si eu pozele pls de la cine a mai facut, dar nu aici pe topic va rog :) Adresa mea: raven30hell@yahoo.com

Cum se pare ca la indieni functiona foarte bine Dansul Ploii in sezoanele secetoase, ne-am gandit sa incercam si noi un Dans al Soarelui poate poate vine o data primavara !!! :)

Pe langa recunostinta noastra vesnica pentru cel care va reusi sa aduca soarele printr-un dans cat mai funny si original, va asteapta si premii substantiale...si calduroase ;)

Ma uitam la primul meu post pe topicul asta...in 16.12.2009...ca punct de reper, ca sa ne gasiti mai usor, v-am scris atunci : in fata o sa vedeti niste mobre inzapezite !!! ...si au trecut trei luni si ele tot acolo sint ...sub zapada !

So, hai sa topim odata zapada asta ca ne-am saturat ! Dansam pana se duce pe Dambovita ! :wacko:

Sambata 13.03.2010 incepem seara si terminam dimineata !

See u hereafissoareforum.jpg

Cum se pare ca la indieni functiona foarte bine Dansul Ploii in sezoanele secetoase, ne-am gandit sa incercam si noi un Dans al Soarelui poate poate vine o data primavara !!! :)

Pe langa recunostinta noastra vesnica pentru cel care va reusi sa aduca soarele printr-un dans cat mai funny si original, va asteapta si premii substantiale...si calduroase :)

Ma uitam la primul meu post pe topicul asta...in 16.12.2009...ca punct de reper, ca sa ne gasiti mai usor, v-am scris atunci : in fata o sa vedeti niste mobre inzapezite !!! ...si au trecut trei luni si ele tot acolo sint ...sub zapada !

So, hai sa topim odata zapada asta ca ne-am saturat ! Dansam pana se duce pe Dambovita ! :wacko:

Sambata 13.03.2010 incepem seara si terminam dimineata !

See u hereafissoareforum.jpg

Up with the sun! ;)

Edited by Mr.Watt
  • 3 weeks later...

de ce a fost inchis clubul pe 27.03.2010 ? SAMBATA SEARA CAND AM VENIT CU O GROAZA DE PRIETENI SA LE PREZINT UN CLUB DE MOTOCICLISTI ?

Dezamagit, bafta la afacere..

de ce a fost inchis clubul pe 27.03.2010 ? SAMBATA SEARA CAND AM VENIT CU O GROAZA DE PRIETENI SA LE PREZINT UN CLUB DE MOTOCICLISTI ?

:) Nu a fost inchis......... singura explicatie ar fii ca poarta de la strada se mai incuie (electro-clantau...sa il ia draq ;)( )

Mii de scuze

• 2 weeks later...
Guest Hairy Poker
probabil taxa a fost pt platirea formatiilor...

pe mine m-a enervat faptul ca era doar un singur tip de bere care nu-mi place (aka tuborg) si cam scumpa. in rest ok, mielul putin cam ars.

era si alta bere inauntru in bar, in afara de berea la draft, inca vreo 2-3 tipuri si sigur gaseai ceva sa-ti placa.

cat despre mielul ala, puteam sa jur ca au pus capra la groapa, da o fi iesit miel... dreq stie acum printre atatia lupi...

:blink: :huh: :D poti prezenta "CLUBUL DE MOTOCICLISTI" si maine seara...ce zici de asta !?!

dau eu de baut !!! :)

Diseara, de la ora 20:00, va asteptam la CHEMISTRY PARTY in Alter Ego Club!

Singurul Party din Bucuresti unde vei fi servit de Chimisti Nebuni => Chimii Perverse !!!

POTIUNI MUZICALE MAGICE by DrJ KaraD'oro

REACTII CU COMBUSTIE SPONTANA by Flaming Dr. Monkey !

LEACURI DE NOAPTE ALBA (preparate la eprubeta) by Chemical Mobu !

Pentru cei mai rezistenti am pregatit tratamente unicat prescrise de asistentele noastre specializate in resuscitare!

Avem doctorii de buna dispozitie & Terapie Intensiva de Fun!

INTRAREA LIBERA

Mesaj completat

.

Mesaj completat

KARAOKE 4 ALL - Joi, 29 Aprilie, de la ora 22:00

BEST SONGS COLLECTION 4 KARAOKE!