Sari la conținut

B4 MOTORS


Satana
 Share

Postări Recomandate

Hai salut!

 

mi-am permis sa deschid eu acest una-bucata topic, pt ca vad ca nu se vorbeste prea mult despre BARUL MOTO aka "rockoteka pt mobristi" :D a lui Cosmin (sau "z"), aka "Patronu' ".

 

1. Se deschide azi, 23.12.2009?

2. la ce ora incepe anarhia?

 

 

 

 

 

Propun ca acest topic sa tina loc de condica pt tot ceea ce va avea legatura cu barul, pareri, evenimente organizate acolo, plangeri, etc. .. evident, daca Patronu' e de acord(si sincer, nu cred c-o sa ma refuze)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 516
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca vine cheliosul, vin si eu

 

am zis...gen...fatăăă :D

 

pe mine nu m-a anuntat nimeni ca se deschide ;)

Haiedeti fratilor ca a spus patronul ca face cinste el in seara asta ,jaleee ,totul este moca, ascultatul muzica, statul pe scaun, folosirea w.c.ului, fumatul, privitul, era sa uit ptiuu!!!!!!!!! COPII SUB OPSPE ANI NU AU CE CAUTA CA SE VORBESTE URAT SI POT SUFERII DECEPTII CU URMARI GRAVE DE GENUL ''MOS CRACIUN ESTE O INVENTIE MINCINOASA '' NU TE-A ADUS BARZA'' E.T.C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare de tot. Io cred ca are sa aiba "succesuri" barul... Buna initiativa si buna tare punerea in practica... Good job,

Cos(z)mineeeee....

Ia ceva poze di coalea...

post-4647-1261604739_thumb.jpg, post-4647-1261604771_thumb.jpg

post-4647-1261604795_thumb.jpg, post-4647-1261604843_thumb.jpg

post-4647-1261604856_thumb.jpg, post-4647-1261604880_thumb.jpg

post-4647-1261604893_thumb.jpg, post-4647-1261604914_thumb.jpg

post-4647-1261604985_thumb.jpg, post-4647-1261605001_thumb.jpg

post-4647-1261605018_thumb.jpg

Si la anu' care vine, da-ne Doamne bani sa ii spargem in barul lu' Cosmin...

Editat de blackcelnegru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar am trecut azi pe-acolo si mi-a atras atentia un domn motociclist pe care l-am mai vazut in pozele puse de voi de pe la intruniri (nu ii stiu numele). Am avut surpriza sa vad ca statea chiar la intrarea in B4 Motors! Foarte fain locu'! M-am uitat pe usa doar oi vedea un program, insa nu era niciunul. Sau nu l-am vazut eu. Cred c-ar fi util si bine de stiut ( pt mine, cel putin ) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Placrea cea mai mare o am cand stiu ca ma duc la carciuma si sunt persoane care NU au priviri gen PUB dealu mare (bagameas penisul in el ca deaia nu ma duc acolo), cand stiu ca ma cunosc cu toata lumea, ca nu trebue sa am un comportament kinuit (dupa caz), ca toata lumea are comportament ca la ei acasa. Acum ma duc sa beau un suc sa vad cine mai este pe acolo mai vb. mai mintim, una alta ,aleaalea cum spun romii, am plcat.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in seara aceasta de la ora 20.00 ,vizionare dvd Valentino Rossi ! nu se fac rezervari! :)

 

Super faina initiativa...Totul a iesit cum nu se putea mai bine... Exact ce lipsea motociclistilor buzoieni...

Respect si mult succes in continuare... :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...