Sari la conținut

B4 MOTORS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 516
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pana si in poza asta radu cauta ceva pe jos in iarba. :moron: :laugh: e clar e bolnav de cautita cronica,s-au descoperit urme de de search in sange.

Cat tupeu ai sa vb. Vrei sa vb si eu? Ia fi atent

In anul 2007 ca sa intrii la intrunirea de la ploiesti trebuia sa aduci niste jucari si ghici ce a gasit Sorin dupa ce a bagat mana printre gratiile locului unde erau depozitate jucariile, o motocicleta maisto luata de la gura unui copil ca sa satisfaca nevoia de "GASIT" a lu Sorinel.

 

Acum daca mai vb o sa mai dau cate un exemplu data la fiecare post al tau in care te iei de mine.

 

pa bune chiar se uita pe jos :crack: incredibil ........avem dovada

Dar vai ce se intampla? In aceasta poza Dan cauta pe jos?

Sa fie el in poza sau sunt eu? :lol:

post-13765-0-91756700-1309693622_thumb.jpg

Editat de Radu46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai .. cautici,, pune poza reala.. nu trucajul asta ordinar de 3 lei.. nu vezi ca se mai uita inca o persoana in jos la ceva.. ce ai stat tu sa te uiti in poze de acum 3 ANI.. ORE INTREGI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai .. cautici,, pune poza reala.. nu trucajul asta ordinar de 3 lei.. nu vezi ca se mai uita inca o persoana in jos la ceva.. ce ai stat tu sa te uiti in poze de acum 3 ANI.. ORE INTREGI.

Poti sa adaugi in postul tau si "rusine dinu patriciu" ca oricum esti pdl-ist.

Mai bine o lasa-i moarta de la inceput cu tampenia asta de cautat comori care se

potriveste de minune unor copii de 5-6 ani nu tie care ai 28-29.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai .. cautici,, pune poza reala.. nu trucajul asta ordinar de 3 lei.. nu vezi ca se mai uita inca o persoana in jos la ceva.. ce ai stat tu sa te uiti in poze de acum 3 ANI.. ORE INTREGI.

A si apropo de porecla asta noua care mi-ai dat-o tu "cautici", incearca sa iti aduci aminte din copilaria ta ce marfa era cand iti puneau altii porecle si tie nu iti facea placere. Sa sti ca nici mie nu imi face placere sa imi spui tu asa la colt cu unu cu altu ca sa aveti subiecte de seminte. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma enerveaza Radu ca pune la suflet.. ce barfesc eu la ce colt.. ? cand stau pe la colturi vb lucruri serioase.. nu de tine.

Bai Radule .. prietenii pe care-i percepi tu sunt doar o MICA parte.. sunt oamenii care te iubesc chiar daca schimba 3 cuvinte pe luna cu tine.. sunt sigur, si EXACT IN SITUATIA ASTA SUNT SI EU SI TOATA LUMEA CHIAR SI BASESCU, AVEM MAI MULTI PRIETENI DECAT CREDEM, asa ca nu mai face tu scenarii in cap, daca te deranjeaza asa tare caterinca asta cenzurata spune frate.. ""ba frate eu nu vreau sa mai facem caterinci ca nu ma regasesc in glumele voastre de 2 lei, nu sunteti la nivelul meu"" Ma faci sa ma simt prost cand reactionezi asa.. degeaba, pentru ca tu esti prea serios..TU ESTI ALA CARE VI CU FRACTU DACA-TI SPARGE CINEVA MINGIA ,, SI EU SUNT ALA CARE DACA NU SE FAC ECHIPELE CUM VREAU PLEC IN CASA CU MINGIA,,, :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oo radu simte nevoie sa se ia d mine.ce dezastru.recunosc asa am facut.si ce.? Aia e.u nu ai motoretA aia in colectie.ma ameninti ca mai spui ceva?si ce?of dezastru.de parca am omorat p cineva si sunt la mana ta.spune tot .sa imi mai adik aminte si eu ce am facut.hihii.sincer nu prea mai stau p la bz si parerea ta ca prieten putin conteaza .pentru ca nu i-mi esti prieten.te pup oricum.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Trebuie sa facem un topic de pupaturi si inbratisari ??? :makeout:

 

 

uite ca , dupa cateva luni de la deschiderea barului in Noua Locatie , am ajuns si pe acolo , la cateva randuri de distractie , berici , si alte super alcohooale .

 

MULTUMESC tuturor membrilor Musoios cat si celorlalti prieteni motociclisti prezenti la barulul moto , pt primire , tratare si prietenia de cate ati dat dovada !!!

 

 

- DACA AM AVEA CAT UN ASTFEL DE BAR MOTO , SI CATE O ASTFEL DE COMUNITATE pe langa fiecare bar moto , cel putin in marile orase din Romania , eu as declara tare si raspicat ca SUNTEM O TARA DE BIKERI !!! BRAVO

 

 

 

*** Din partea mea cel putin , acest bar va avea PROMOVARE MAXIMA , in toate randurile motociclistilor din toata lumea !!!

MERITA sa treci prin BUZAU , :cheers:

doar sa bei o BERE sau un SUC

la Barul Moto '' B4 Motors '' ! :banana:

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMIM MULT PENTRU VIZITA SI SCUZANE DACA NE-AM CAM IMBATAT!!!! CUM SPUNEA UN BUN PRIETEN DE-AL NOSTRU : "NOI NU SUNTEM NISTE MOTOCICLISTI CARE BEAU, NOI SUNTEM NISTE BETIVI CARE DIN INTAMPLARE AVEM SI MOTOCICLETE" !!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

VA ASTEPTAM PE DATA DE 17 DECEMBRIE LA B4 MOTORS CU DRAG SI CU O JUCARIE SAU CU CE PUTETI ADUCE VOI IN FUNCTIE DE POSIBILITATI , PENTRU A DUCE TRADITIA MAI DEPARTE SI A AJUTA CATIVA COPII ORFANI CA IN FIACARE AN . :bigstar: DE SARBATORI MACAR SA INCERCAM SA FIM MAI BUNI SI SA DARUIM CAT MAI MULTA DRAGOSTE SI IUBIRE TUTUROR . :hug: SALUTARE SI RESPECT !!!

 

VA ASTEPTAM PE TOTI !!!

 

SUNTETI BINEVENITI CU TOTII !!!!!

post-44410-0-62429500-1323358932_thumb.jpg

post-44410-0-19192500-1323712416_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Chiar nu mai pot sa ma abtin: unde pana mea sa mai mearga motociclistul bautor sau consumator de alcool

in Buzau daca B4 nu mai este? Sau mai este, chiar ma plimb in fiecare zi cu trotineta cu atas prin oras

si nici urma de lupi. Deci care este: unde este B4? Bankrobbed??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu mai pot sa ma abtin: unde pana mea sa mai mearga motociclistul bautor sau consumator de alcool

in Buzau daca B4 nu mai este? Sau mai este, chiar ma plimb in fiecare zi cu trotineta cu atas prin oras

si nici urma de lupi. Deci care este: unde este B4? Bankrobbed??

 

Esti prea curios,prea ca la tara !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...