Sari la conținut

B4 MOTORS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 516
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lolo nu am atas la trotineta, am zis si eu asa la misto, scuze daca te dezamagesc, nu mai am de mult sovietica.

 

Domnu Rubi, de ce domne sunt ca la tara, eu am pus o intrebare obiectiva, da' vad ca defapt tu o scalzi si o dai cotita,

care-i buba, mai aveti sau mai aveti? Mai sunteti sau nu mai sunteti? Ca in locul vostru este un barulet de bun simt.

Ma rog, asa ati fost voi secretosi mereu, sa para ca fiecare ca.ca.tel pe care il faceti e al dreacu de important si inventat de voi.

 

Astept totusi un raspuns, asa ca la oras cum vrei tu, dar te rog si pe intelesul meu, mai de la tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rOSIca pai daca mergi numai pe o roata cum sa vezi pe cineva.. :crack: oricum ai grija ca te crucifica si te jupoaie de viu daca te depisteaza lupii!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu mai pot sa ma abtin: unde pana mea sa mai mearga motociclistul bautor sau consumator de alcool

in Buzau daca B4 nu mai este? Sau mai este, chiar ma plimb in fiecare zi cu trotineta cu atas prin oras

si nici urma de lupi. Deci care este: unde este B4? Bankrobbed??

Daca doresti sa stam la un pahar de vorba da-mi un PM si-ti dau nr meu de tel si ne intalnim fara nici o problema !!!

 

rOSIca pai daca mergi numai pe o roata cum sa vezi pe cineva.. :crack: oricum ai grija ca te crucifica si te jupoaie de viu daca te depisteaza lupii!!!

Danut nu stii ca noi suntem pasnici si nu facem asa ceva ???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Cosmine eu am pus o intrebarea, si tu raspunzi cu alta intrebare.. in primul rand nu te-am vazut niciodata beat sa-mi dau cu parerea :crack: eu ma refeream la tine nu la "noi" .

 

Nu-mi mai spuneti fratilor Danut.. sa mor io!! Zici ca sunt un copchil cu mamica de mana, cu mici la nas si cu pantaloni crosetati. Dan, Daniel, SperDan, Rudi me-a zis prima data danutzu pooli. Multumesc prietenilor, fanilor, si cunoscutilor pentru intelegere !!!

:mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Cosmine eu am pus o intrebarea, si tu raspunzi cu alta intrebare.. in primul rand nu te-am vazut niciodata beat sa-mi dau cu parerea :crack: eu ma refeream la tine nu la "noi" .

 

Nu-mi mai spuneti fratilor Danut.. sa mor io!! Zici ca sunt un copchil cu mamica de mana, cu mici la nas si cu pantaloni crosetati. Dan, Daniel, SperDan, Rudi me-a zis prima data danutzu pooli. Multumesc prietenilor, fanilor, si cunoscutilor pentru intelegere !!!

:mexicanwave:

OK DANY !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Cataline ca si tu ai fost alintat "Rudi" si te-a ramas porecla asa !! Ai ca tie ti s-a spus cu forta.. :crack: dar ce te faci cu destea care se poreclesc singuri.. se uita ei in oglinda si se gandesc " ba cred ca-mi vine bine Margelatu" !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati de intarziere, am fo un pic plecat.

Rudi pacat ca onanismul este singura asemanare dintre noi, nu si motociclismul.

Cosmin nu vreau sa te supar nici pe tine nici pe altii nici pe Rudi eu candva puneam niste poze

cu voi si atat, nu comentam nimic, doar am fost provocat.

Danut, respectele mele, pardon, Dane.

Sincer chiar imi pare rau daca va supar, dar macar ati mai discutat cate ceva intre voi,

ati mai schimbat cateva vorbe, regionala Buzau nu-i moartaaaaaaa!

 

Respecte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati de intarziere, am fo un pic plecat.

Rudi pacat ca onanismul este singura asemanare dintre noi, nu si motociclismul.

Cosmin nu vreau sa te supar nici pe tine nici pe altii nici pe Rudi eu candva puneam niste poze

cu voi si atat, nu comentam nimic, doar am fost provocat.

Danut, respectele mele, pardon, Dane.

Sincer chiar imi pare rau daca va supar, dar macar ati mai discutat cate ceva intre voi,

ati mai schimbat cateva vorbe, regionala Buzau nu-i moartaaaaaaa!

 

Respecte!

Daca-mi spui cine esti te iert !!! :eek:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...