Sari la conținut

Bikes on Ice 2010


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 205
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Yes yes !Let the games begin :D anul acesta sper sa nu ratez intrunirile desigur la bike's on ice voi veni :o cu prietenii din HD :-? dar cred ca vom veni cu tititurile :D succes la drum la totii si cat mai putine alunecarii :P) avand in vedere ca trebuie sa si urcatii la Dorulet.Drum bun all :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost anul trecu cu motorul si l-am scăpat pe jos de patru ori de la clopotiva ,am dormit doua nopți in cort la minus nustiu câte grade , dar a fost super. Băutura si distractia nu au lipsit asa cum nu voi lipsi nici eu anul asta. Sper sa fim cât mai mulți cu motoarele anul asta ca indiferent de vreme ajungem noi cumva. Apropo anu trecut dacă aveam putina răbdare au venit băieții cu remorca (sau cu un papuc parca) si nu mă chinuiam asa tare . Ne vedem la dorulet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Anul trecut am fost si eu pe acolo dar fara motor :D ,dar si asa a fost beton si tin sa multumesc organizatorilor care m-au primit asa pe neanuntata prezentare plecaciune in fata lor! Tare imi doresc sa ajung anul asta pe motor (dar permisul imi este retinut/motorul inca nu e gata/si sa nu mai zic de RCA :o ) dar in cel mai rau caz poate merg cu masina cu un prieten :D si astfel si Harghita va zice PREZENT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Anul trecut am fost si eu pe acolo dar fara motor :D ,dar si asa a fost beton si tin sa multumesc organizatorilor care m-au primit asa pe neanuntata prezentare plecaciune in fata lor! Tare imi doresc sa ajung anul asta pe motor (dar permisul imi este retinut/motorul inca nu e gata/si sa nu mai zic de RCA :o ) dar in cel mai rau caz poate merg cu masina cu un prieten :D si astfel si Harghita va zice PREZENT!

 

Hai domnu Icelord,nu conteaza cu ce vi,toata treaba e sa strangem randurile acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh... in genral atunci cand esti pe cal nu prea te intreaba nimeni nimic...

p.s. daca esti cuminte.

 

pps totusi ar fii totusi dispusi niste cativa oameni sa plecam intr-un fel de grupulet din Bucuresti?

 

mi-e cam aiurea sa vin singur pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai domnu Icelord,nu conteaza cu ce vi,toata treaba e sa strangem randurile acolo :o

Ahoi! Sper sa-mi iasa calculele si sa fiu prezent :D !

Mesaj completat

Principial doar motorul trebe sa fie gata. De permis ce nevoie mai ai? Ca de RCA la moto sunt exceptate in perioada iernii...

 

Sau eu asa stiam... doar de aia nu-mi fac RCA numa in aprilie. Pe 6 luni. In rest nu ma intreaba nimeni...

Esti funny :D , numai amenda e 1000 de ron daca nu ai RCA! Iar cu motorul nu ies ca am niste politai in oras care ma pandesc sa fac orice greseala, e mic orasul si din pacate ma stie lumea (imi sunt vecini cei de la circulatie) :D si deja mi-au facut promisiuni, numai ca inca nu au reusit sa imi gaseasca nod in papura ca sunt prea prostuti !

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Sper sa-mi iasa calculele si sa fiu prezent :D !

Mesaj completat

 

Esti funny :D , numai amenda e 1000 de ron daca nu ai RCA! Iar cu motorul nu ies ca am niste politai in oras care ma pandesc sa fac orice greseala, e mic orasul si din pacate ma stie lumea (imi sunt vecini cei de la circulatie) :D si deja mi-au facut promisiuni, numai ca inca nu au reusit sa imi gaseasca nod in papura ca sunt prea prostuti !

Dane, nu conteaza cu ce vii, cu mobra fara mobra, important e sa vii. Caci anul trecut, din cauza treburilor, de abia a-i ajuns.

Anu' asta, vezi cum faci sa fi prezent. Ne vedem acolo :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh... in genral atunci cand esti pe cal nu prea te intreaba nimeni nimic...

p.s. daca esti cuminte.

 

pps totusi ar fii totusi dispusi niste cativa oameni sa plecam intr-un fel de grupulet din Bucuresti?

 

mi-e cam aiurea sa vin singur pe drum.

 

 

salut, eu merg, sunt curios sa vad africana atashata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina la plecare cind ai s o vezi in realitate iata o poza

 

Mesaj completat

salut, eu merg, sunt curios sa vad africana atashata

 

Olga, Dragos, ne vedem la Bike on Ice, sau mai precis in Sibiu si vom purcede impreuna spre locatie daca vreti si veti veni de vineri.

Pana atunci numai bine :o

 

ps: arata misto Africana :D

Editat de Rocker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pps totusi ar fii totusi dispusi niste cativa oameni sa plecam intr-un fel de grupulet din Bucuresti?

 

mi-e cam aiurea sa vin singur pe drum.

 

Da da da!

Nu e drum de facut singur :o

 

Doamne'ajuta sa mearga waka mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anu' trecut am fost.. si a fost super!! Asa ca nici anul asta nu lipsesc... I'll be there, da' cu masina, ca si anu' trecut, ca mi-i cam groaza sa bag petrolieru' pe zapada, ca sigur nu-l pot tzine... Si ma doare inima cand il vad intins pe jos.... :D

 

See ya all in Februarie! :D

 

:o DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca va fi zapada,cu vremea asta din Ro se pare ca trebuie sa ne punem flotoare pt a ajunge la Bikes On Ice.

P.s Cu ocazia ploilor poate se va umple piscina ,facem un concurs de innot sincron :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anu' trecut am fost.. si a fost super!! Asa ca nici anul asta nu lipsesc... I'll be there, da' cu masina, ca si anu' trecut, ca mi-i cam groaza sa bag petrolieru' pe zapada, ca sigur nu-l pot tzine... Si ma doare inima cand il vad intins pe jos.... :D

 

See ya all in Februarie! :D

 

:o DDC

 

 

Daca tu te plangi Cristi, eu ce sa mai zic?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, nu conteaza cu ce vii, cu mobra fara mobra, important e sa vii. Caci anul trecut, din cauza treburilor, de abia a-i ajuns.

Anu' asta, vezi cum faci sa fi prezent. Ne vedem acolo :o

Nu fac promisiuni dar incerc :D !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai sunt locuri la cabana?

 

Nu mai sunt de vre-o 3 zile,am tot anuntat si la voi pe subforum dar se pare ca degeaba.

Numa la cort mai sunt locuri :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...