Sari la conținut

Competitii, concursuri .. 2010


stefan_bz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Pai cred ca se astepta intilnirea aceea de la sfirsitul lunii, inainte de a deschide topicul asta. Oricum, eu vreau sa va chem si la rally si la enduro. Sper sa reusesc sa le fac pe amindoua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, nu deschide nimeni un astfel de topic? soso? haideti ca 2009 a trecut :o

ca informatie,vad ca v-ati pus toti cursele in primele luni ale sezonului,asa ca EMD va fi undeva in septembrie..ramane de vazut la intalnirea noastra ce se alege de noul sezon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca informatie,vad ca v-ati pus toti cursele in primele luni ale sezonului,asa ca EMD va fi undeva in septembrie..ramane de vazut la intalnirea noastra ce se alege de noul sezon

 

Inca nu avem nimic stabilit (in afara de calendarul FRM).

 

Asteptam "intalnirea" si stabilim acolo...

 

Cred ca e de interesul tuturor sa putem merge la cat mai multe evenimente... :o

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PREZENT :o

O sun pe Emilia sa fac rezervare!

 

super, o dam pe festivaluri acum :D

si noi vrem sa facem un festival enduro la bisoca (60 km de buzau - 1000 m altitudine) probabil in al doilea week din mai (8-9.05). si ptr promovarea zonei, care, zic eu, are un potential f mare ptr enduro si mai ales hard enduro, plus ca din martie va fi gata si o pensiune cu 30 locuri (nu-i a mea, daca la asta va ganditi :D ). oricum, mai multe detalii prin februarie.

in rest vad ca se anunta un sezon tare fain, poate vine si caldura mai repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, nu deschide nimeni un astfel de topic? soso? haideti ca 2009 a trecut :crack:

 

Salut Stefan

 

Si La Multi Ani..!! ... toata lumea.!

 

Din cate vad eu cam toata lumea asteapta doar numitele curse de enduro MX Raid sau altele....

Eu va respect pt efortul depus in fiecare an la formarea unui treseu,aveti trackuri frumoase si ce ma doare cel mai tare ......este acel circuit de motocross care sta degeaba ....eu vin cu o idee !!

 

Hai sa avem in acele curse MX Raid si umpic de Motocross.

Cred ca Ovidiu,Daniel(TEO) si tu Stefane ati lua in consideratie lucrul acesta...sa facem o anduranta acolo care sa faca parte din program.

Sunt endurist dar nu cred ca este ceva rau sa combinam umpic stilul....vin cu drag de fiecare data la Monteoru,acolo gasesti niste oamenii deosebiti care merita respectul nostru.

 

Ma gandeam la un track enduro-cross proba 1 pina la circuit si anduranta motocross proba 2 la circuit. Nu cred ca este o idee rea.

 

Va saluta kilo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Stefan

 

Si La Multi Ani..!! ... toata lumea.!

 

Din cate vad eu cam toata lumea asteapta doar numitele curse de enduro MX Raid sau altele....

cum ai vazut ca nu reusesc sa ma prind de schema??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu ma prind :crack:

 

In alta ordine de idei sa lasam motocross-ul pentru motocrosisti si sa ne vedem de ale noastre :D

Amin!

 

Cursa de la Deva, cand e? Iunie, iulie? Tin minte ca a scris cineva pe forum de cursa, dar am uitat... O bere virtuala celui care imi raspunde! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci avetzi mare grija cum va organizatzi

 

 

14 august adventure ride limanu pt cine nu stie este VAMA VECHE

 

REVENIM CU DETALII

 

Misto zona. Nici nu zici ca esti la litoral. Atentie insa cu traseul ca este foarte aproape de Rezervatia Naturala Hagieni. Ce-i drept, in rezervatie este fix ca la munte :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ideea ca revenim un pic SI la lucruri serioase ..in februarie mai exact pe data de 13 am stabilit sa ne intalnim in zona Rasnov ptr a pune concret bazele 'CUPEI ROMANIEI LA ENDURO",sa stabilim regulametul de desfasurare si totodata calendarul concret al curselor prietenesti..de organizare se ocupa andreea de la brasov(@REA pe forum ptr cine nu cunoaste pe "blonda de la enduro"),asa ca o sa o rog sa completeze ea cu datele concrete legate de cazare si masa ptr intalnire..ideea este ca toata lumea sa ajunga pana undeva spre orele 12 ca sa avem timp sa punem pana duminica spre pranz totul la punct..nu cred ca o sa fie timp si de enduro,dar daca rezolvam totul sambata un pic de namoleala nu ar strica..asa ca va rog sa dati sfoara in tara si toti organizatorii interesati va astept la rasnov..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam sarac,mai mergea ceva pe acolo.e bine si asa decit nimic

 

cum bai Teo sarac?

Numai la enduro deja sunt 5 prietenesti, 4 etape de CN, Red bull, REA. O sa mai fie acolo si Lazaresti (Marci, zii si tu cam cand ai prefera) si poate Bacau si C de Arges.

+ endurocrossurile.

Timp si $$$$ sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Pensiunea unde va fi organizata intalnirea se numeste Rem-s,se afla la Rasnov si este dotat cu urmatoarele:

- 11 camere duble+ 2 triple

- sala de mese cu o capacitate de 24-26 de persoane

- sauna

Pretul unei camere/noapte este de 100 ron,fara mic dejun,pt o singura noapte. In cazul in care veniti de vineri camera este de 90 ron/noapte.Daca se ocupa toata pensiunea si daca vor fi 3 mese complete,pretul mai poate scadea pana la 85 ron.

Bautura puteti sa o aduceti de afara.

Gasiti poze cu pensiunea pe www.rem-s.eu

 

Daca nu va convine pensiunea,va rog sa ma anuntati cat mai repede ca sa am timp sa caut altceva.

Daca e vreme de dat,zic sa veniti de vineri seara cu motoarele....merita. :cheers:

Pt "inscrieri" :banana: si alte detalii,pm sau 0727669860

Andrea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...