Jump to content
Sign in to follow this  
free fly

a cuparat careva carene chinezesti?

Recommended Posts

ma bate gandul sa-mi cumpar un set..

dar vreau sa stiu cum sunt;de la cineva care a cumparat asa ceva.

poate si o poza doua cu motocicleta echipata cu ele.

http://global.ebay.com/HONDA_97-00_CBR1100...0440977570/item

Multumesc!

acum 2-3 ani mi-am cumparat o bara fata golf4 cu numai 200 lei a carei vopsitorie(meserie) a costat 70 euro (mai scump decat bara) dupa cam 1 an vopseaua a inceput sa cada... sunt convins ca vopsitoru' nu are vina :o

si eu am vrut sa cumpar mai de mult, dar dupa discutia avuta cu chinezul am renuntat. pretul transportului era prea mare plus ca ma obliga sa cumpar tot ce era legat de plastice. am discutat si cu o firma din baia mare, parca, care aduceau asa ceva si mi-au spus ca sunt facute dintr-un plastic foarte casabil si ca e posibil sa nu se potriveassca pe motoreta...daca ti le comanzi da-ne si noua de veste si sa ne spui cat de bune sunt!

Sunt ok,mi-am luat eu.Mai trebuie largite putin gaurile ici-colo,dar in rest sunt ok.Poate am avut eu noroc :o

post-3768-1262794080_thumb.jpg

post-3768-1262794181_thumb.jpg

Am vazut multe motociclete(zx9, zx10 k8) cu carene chinezesti si aratau chiar f bine si se potriveau bine si la imbinari si la suruburi. E nasol ca e transportul asa de mare, aproape cat carenele. Eu zic ca daca intradevar vrei sa le iei se merita.

Si eu sunt interesat sa cumpar carene de pe ebay! poate daca ne combinam doi la un transport iesim mai ieftin? dak e careva care vrea sa dea add.. chivu_karo!

Si eu sunt interesat sa cumpar carene de pe ebay! poate daca ne combinam doi la un transport iesim mai ieftin? dak e careva care vrea sa dea add.. chivu_karo!

de ce nu se gasesc X-oameni pt diferite parti

exemplu - moto X - modelul Y anul Z - am nevoie de aia aia aia - unii au nevoie de stanga altii de dreapta - in functie de marime - componenta - greutate se intelege lumea cat da de se strang banii de o comanda

Carenele se vand doar la set ce contine 13 piese! Este un kinez care posteaza pe ebay.com,de etc ori cere 500$+30$transport ori cere 250$pe carenele+2 80$ pe transport.... de asta ma gandeam ca ar venii mai putin transportul... se mai adauga vama(in caz ca nu va putea fi evitata)... cel mai bine e de vorbit cu cineva care aduce produse de pe ebay cu un comision de bun simt

Asa ceva ma intereseaza pe mine... http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-01-YAMAH...sQ5fAccessories

Mesaj completat

chiar nu intereseaza pe nimeni?