Sari la conținut

SMAEB 2010 UNDE SI CAND


XELIBRI2007
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce sa vedem la salon........... :wacko: motoare???sa ma duc sa vad ce...numai figurii scumpe.

 

SMAEB-ul este un eveniment moto unic in romania si nu ar trebui ratat de nici un motociclist,se poate cumpara cite ceva sau doar vizita\socializa.

 

as aprecia daca poti explica cum vine expresia numai figurii scumpe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare am si eu. Ma gandesc cand sa merg la SMAEB. Vineri sau duminica. Adica inafara de expozitie ce mai este in plus in fiecare dintre zilele de mai sus. De exemplu se poate ca vineri sa poti sa incerci vreun motor de proba si duminica nu? Sau invers. Sau maine este ceva stuns inafara de AZ care vine duminica?

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si raspuns la intrebarile mele? :rolleyes:

Mesaj completat

A fost cineva astazi la SMAEB? Cum e? Poti sa faci testdrive cu ceva?

 

Incearca sa uiti de test drive in Romania! au afise care-ti interzic sa te urci in sha ! plus ca Honda nu a adus motoare iar la Suzuki sunt cateva inmatriculate , nici o legatura cu ceea ce reprezinta un motoshow . lipsesc noutatile , doar vechituri , precum e si tara , suntem gunoiul Europei la toate capitolele . doar bulgarii sunt sub noi .

 

Anul trecut a avut loc un mars duminica SMAEB-ului , anul asta se mai iese ?

Intrebati careva la politistii cu motoare de la SMAEB si postati aici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut nu au fost cine stie ce reduceri. In afara de cateva firme "mai asezate", restul aveau numai solduri din 2008 si nici pe alea nu le scoteau la promotie. Evident ca era cu 15% mai ieftin afisat dar ai de unde sa stii cat costa cu cateva luni in urma? Fix la fel sau poate mai mult. Ideea e ca nu o sa gasesti cine-stie-ce super oferte. Nu. Preturile de piata care se stiu.

 

Daca anul asta o sa fie iar 4 Bmw-uri, 2 Harley-uri si celebra Hayabusa alba (si faimoasele fete care abia stiu sa stea pe ele) , nu cred ca mai servesc Salon. Beau o bere sau mai bine ies cu mobra la plimbare ! :rolleyes: My two cents

 

Ma tin de promisiune, pentru ca sunt un baiat de cuvant. Astazi ma duc la bere si gratar cu niste prieteni! Numai bine tuturor. Impresiile despre SMAEB 2010 probabil le voi citi pe la Craciun sa vad si eu cam cum a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...