Sari la conținut

Ofer Mobra 50


Teonica
 Share

Postări Recomandate

Ultima oara uzeru initiator de topic a fost zarit in public, in 10.01.2010. Ca atare, primele 22 de replici le-a putut vizualiza.

 

Ce ma intriga pe mine este ca un iuzer creeat in martie 2006 are prima postare (si ultima) in 2010.

 

Ori e clona, ori nu e rapid la minte...

 

Ori poate un admin o considerat ofensator din cale afara primul lui post si l-o blocat pe viata in prezentul forum...

Mesaj completat

 

 

No si tu acuma, te grabesti ca fata mare...O fi ardelean si el, si inca mai cujeta...

Da, sa lasam omul sa cantareasca bine ofertele.

...

Sa speram ca nu ne da raspunsul peste 4 ani, daca spui ca are cont din 2006, dar a postat abia in 2010.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa nu il stergi...intra oamenii peste 2-3 ani, vad treaba si zic ,, opaa , aici se ofera motore aproape gratis..aici e de mine'' face omul cont , zice si la prieteni si uite asa ajunge primul forum in romania....reclama platita alea alea.Nu va pricepeti deloc la afaceri...tot eu sa va invat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tind sa cred ca omu a vrut sa faca anuntul in alt topic, ca reply, si a gresit butonul :cheers:

S-ar putea ca acum nici el sa nu stie ca are topic si sa se mire unde e postarea cu anuntul vanzarii mobrei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...