Sari la conținut

Garaj pe timp de iarna


szasz_andrei
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor nevoiasilor.

 

Cine nu are loc de parcare pe timp de iarna, exista posibilitatea inchirierii unui garaj contra sumei de 150-200 RON/luna.

Se pot parca undeva intre 10-20 "mobre".

Cine doreste sa ma contacteze, 898989..... dupe orele 23 :crack:

 

O seara buna.

 

Andrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor nevoiasilor.

 

Cine nu are loc de parcare pe timp de iarna, exista posibilitatea inchirierii unui garaj contra sumei de 150-200 RON/luna.

Se pot parca undeva intre 10-20 "mobre".

Cine doreste sa ma contacteze, 898989..... dupe orele 23 :crack:

 

O seara buna.

 

Andrei.

 

pai nevoiasii isi permit 200 ron pe luna? 200 x 3 luni + asigurare, schimb ulei si toate cheltuielile, unde e nevoiasul?

 

Mesaj completat

sau sa socotim iarna de 5 luni pt. extra enduro crossisti

 

cate alarme moto + antifurturi iti iei de cheltulala aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor nevoiasilor.

 

Cine nu are loc de parcare pe timp de iarna, exista posibilitatea inchirierii unui garaj contra sumei de 150-200 RON/luna.

Se pot parca undeva intre 10-20 "mobre".

Cine doreste sa ma contacteze, 898989..... dupe orele 23 :wacko:

 

O seara buna.

 

Andrei.

 

...varianta mai eftina

 

CIMG2906.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor nevoiasilor.

 

Cine nu are loc de parcare pe timp de iarna, exista posibilitatea inchirierii unui garaj contra sumei de 150-200 RON/luna.

Se pot parca undeva intre 10-20 "mobre".

Cine doreste sa ma contacteze, 898989..... dupe orele 23 :wacko:

 

O seara buna.

 

Andrei.

nevoias=om sarac

150-200 ron inseamna ca un nevoias munceste 3 zile pe luna pentru garajul mobrei ... "pomana" ce mai ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate chiria pentru tot garajul e 150-200 ron, daca incap 10-20 de mobre e chiar ieftin, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu are loc de parcare pe timp de iarna, exista posibilitatea inchirierii unui garaj contra sumei de 150-200 RON/luna.

Se pot parca undeva intre 10-20 "mobre".

Cred ca v-ati grabit cu concluziile. Din ceea ce a scris Andrei eu am inteles ca inchirierea intregului garaj costa 150-200 ron/luna. Deci daca va strangeti mai multi, o sa iasa foarte ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate chiria pentru tot garajul e 150-200 ron, daca incap 10-20 de mobre e chiar ieftin, nu?

 

 

Ma, da dreptate ai.

Tot garajul costa atat.

Restul e aritmetica, ca matematica e mai grea.

 

:wacko:

 

Deci?

Mesaj completat

Ma, da dreptate ai.

Tot garajul costa atat.

Restul e aritmetica, ca matematica e mai grea.

 

:lol:

 

Deci?

 

Multam tuturor de ajutor cu explicatiile.

 

O seara faina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai asa mai merge daca intra 20 de mobre acolo. dar totusi raman la concluzia ca unu care isi permite un hobby sa se plimbe cu motorul, sau merge cu el de nevoie ca e mai ieftin decat tursibu', chiar nu e nevoias...stiu ca te refereai la ''nevoias'', dar totusi cuvantul asta ma face sa ma gandesc la cei care nu au ce manca sau ce sa imbrace...

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva, de cand e motociclismul ieftin, ca mie nu mi se pare... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

caut si eu un garaj pentru motorel...poate cunoasteti pe cineva in zona V. Aaron

nu as vrea sa il tin in fata blocului pentru ca sunt foarte multi copii care ar putea sa il rastoarne...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

am gasit un garaj in zona Ceferistilor pana la urma...il tin acolo tot timpul nu doar iarna

e umpic incomod ca eu stau la bloc undeva in spate la mag. trident..si am cateva sute de metri de mers dar e ok...in drum ma mai opresc si la o berica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Da, am gasit un service mobil... Vin ei cu o guma si mi-o monteaza aici la fata locului.

 

Sper sa fie ce imi trebuie!

 

Va anunt cand se incheie cu bine.

 

Scuze de topic, dar fiind duminica eram putin speriat ca nu rezolv.

» Post actualizat in 27 Jul 2014 12:23

Fratilor, am gaura in cauciuc, nu il mai pot repara pe al meu!

 

Dati-mi un nr de tel de la un service care are si o guma sa mi-o monteze, contra cost...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0745 262471 cristi, Selimbar50, poate are ceva pe la lada de gunoi.

Intreaba si la Sigemo, cred ca au program si duminica

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Daca nu ai rezolvat inca incearca sa ii dai un SMS lui Andrei de la MYMOTO Sibiu, poate are ceva prin magazin (doar noi).

 

Andrei (Jerry) - 0724.311.662

 

Cu stima,

Echipa MYMOTO

Editat de MYMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am rezolvat ieri, intr-un tarziu, exact inainte de inceperea ploii.

 

Vreau sa multumesc cu aceasta ocazie tuturor celor care au incercat sa ma ajute, cu ce au putut, o vorba, un sfat, un sms, etc

Tin sa ii multumesc special lui Nelu, un coleg de-al nostru motociclist, posesor de Hayabusa, al carui numar de tel l-am gasit pe tocmai.ro, avand niste anvelope moto la vanzare, care a venit prima oara sa vada de ce am nevoie, fiind cu masina, cu sotia si copilul si care s-a intors cu o anvelopa si sculele necesare pentru demontare/montare anvelopa... Mare om, mare caracter! Sa ii dea Dumnezeu sanatate!

 

Dar nu pot omite pe cineva, niste tepari, care au spus ca au guma care imi trebuie, ca vin ei ca au service mobil, negociasem pretul, care ne-au lasat cu ochii-n soare la propriu si la figurat... Un tzaran care dupa vreo ora mi-a spus ca vine seful lui, ca e pe la Focsani. I-am bagat ceva carne, iar daca a consumat-o, ii mai bag si acum, sa aiba...

De aici am luat numarul, aici am sunat, poate voi ii stiti mai bine: http://www.agmotors-team.ro/contact.php

Lor, sa le dea Dumnezeu dupa sufletul lor!

 

A fost o experienta... In care am inteles ca suntem o comunitate saritoare, in care gasesti sprijin. Stiam acest lucru, de aceea am deschis si acest topic, pe care il putem inchide in acest moment!

 

Asfalt uscat fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

post-18509-0-10870600-1408459312_thumb.jpgpost-18509-0-21315200-1408459320_thumb.jpg

Într-o parcare subterană de lângă Iulius Mall din Cluj s-a fotografiat azi o Yamaha Virago de 250 ccm, roșie burgund, cu număr de înmatriculare SB-07-CDH.

 

Cine are vre-o idee despre proprietar este rugat să îl contacteze, după cum arată, mobra stă cam de multișor pe acolo. Eventual rapid, până nu vine vre-un idiot cu platforma și o duce frumos acasă .... (idei pentru idioți!!).

 

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10432947_804454449607180_4080355099176211825_n.jpg

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10580156_804454482940510_3245048931077965635_n.jpg?oh=90d850c5840083ec822328f1f2ceefd2&oe=5477DCD8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...