Sari la conținut

Garaj pe timp de iarna


szasz_andrei
 Share

Postări Recomandate

Dacă e cineva din Sibiu, poate face un bine și anunță printre prieteni. Dacă Poliția află, o ridică și nu o mai găsește nimeni, în veci. Eu nu sunt din Sibiu, iar post-ul e de la o cunoștință de pe FB, nu știu ce capacitate are cu adevărat, dar cine a făcut pozele are una de 250, probabil din exces de zel a scris că e de 250.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu zău. Poliţia dacă află o ridică şi nu mai află nimeni nimic de ea? Şi ce face mă rog Poliţia cu ea?! Mare e Grădina Domnului... Te-ai gândit că poliţia are acces la bazele de date privind proprietarii autovehiculelor, precum şi la bazele de date cu vehicule sustrase şi poate identifica proprietarul de drept imediat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E Virago 535...

Unii se chinuie sa isi permita asa ceva...si altii le parasesc...(daca nu e furata si abandonata)

La cum arata sigur e furata si parasita acolo!Doar daca proprietarul nu a disparut din tara sau nu a murit cumva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Exista cineva prin Cisnadie cu loc de iernat dispus sa imparta? Garaj, in curte in sopron, unde isi tine omu mobra. Nu prea as vrea sa il tin in Sibiu, desi am unde gratis, prefer sa il am aproape, in caz ca mi se nazare sa ies la plimbare sau sa ii mai dau o cheie.


» Post actualizat in 29 Oct 2014 18:04

cineva cu spatiu de impartit la iernat mobra prin Cisnadie sau Sibiu?


» Post actualizat in 11 Nov 2014 18:12

Mama ei de treaba, pana la urma o urc in apartament. Acusi da zapada si saraca zace in fata blocului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

SIBIU 7.11.2014, la ora 18:00, PIATA MARE.

Mii de romani din afara granitelor nu si-au putut exprima dreptul constitutional de a vota. Vorbim de un protest la scara nationala impotriva premierului, impotriva lui Titus Corlatean, impotriva unei clase politice corupta pana in maduva oaselor.

 

 

Pt cei interesati sa vina cu moto , se face o intrunire in jurul orei 17:30 la bisericuta din gara.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa se aprobe prin lege ca votul sa fie facut de persoane intre 18 ai 75 ani cit este media de viata in Romania pentru a exclude votul prin cumpararea a diferite promisiuni cum ar fi marire de pensii, ajutoare sociale, facilitati la impozite, etc. Includerea votului obligatoriu. Nu este posibil ca un muribund sa voteze prin urna mobila viitorul unor tineri .


» Post actualizat in 07 Nov 2014 17:33

Cei plecati in alte state nu au plecat de bine iar locul lor va fi tot in Romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuia sa merg 318 km (conform Gps) pe o vreme de ca... . am renuntat . Vroiam sa ii ofer votul lui Klaus, insa pentru dezorganizare , a pierdut votul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuia sa merg 318 km (conform Gps) pe o vreme de ca... . am renuntat . Vroiam sa ii ofer votul lui Klaus, insa pentru dezorganizare , a pierdut votul meu.

insa din cauza dezorganizarii...

ca nu el / ai lui organizara alegerile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o mentalitate buna pt. cazul in care vrei sa patesti asa ceva si la alegerile urmatoare :) "dezorganizarea" de care vorbesti tu este arma rosiaticilor/comunistilor, stare care ne-a caracterizat ori de cate ori au fost ei 'la putere'. Daca mai vrei sa te intorci vreodata la ceva in tara, faci un efort, cum fac multi, sperand ca vei ajunge la vot, ca ai vazut ce fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o mentalitate buna pt. cazul in care vrei sa patesti asa ceva si la alegerile urmatoare :) "dezorganizarea" de care vorbesti tu este arma rosiaticilor/comunistilor, stare care ne-a caracterizat ori de cate ori au fost ei 'la putere'. Daca mai vrei sa te intorci vreodata la ceva in tara, faci un efort, cum fac multi, sperand ca vei ajunge la vot, ca ai vazut ce fac...

Oricum v-a iesi Ponta, din ce sondaje vad pe facebook. Asta e , ne-o mai luam inca 4 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Romania unita!

 

By Ponta

 

post-77518-0-21894600-1415480819_thumb.jpg

» Post actualizat in 08 Nov 2014 21:08

 


Eu trebuia sa merg 318 km (conform Gps) pe o vreme de ca... . am renuntat . Vroiam sa ii ofer votul lui Klaus, insa pentru dezorganizare , a pierdut votul meu.

 

Pai ce treaba are Johannis cu dezorganizarea?

Editat de CrazyCat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...