Sari la conținut

Donatii - doar in bani


gory
 Share

Postări Recomandate

Multumim Kronstadt Bikers ptr implicare si ptr ajutor!

Multumim cluburilor Heavy Riders Mc Ploiesti, Seawolves Mc Constanta, Kronstadt Bikers Brasov, Fagaras Riders Asociatia Timisoara Bikers, Bukowina Motor Club Radauti, Razes Mc Bacau si tuturor bikerilor ce ne-au sprijinit in aceasta campanie si in mod special lui Geo - AWD!

Sa speram cu totii, alaturi de Elena, ca operatia din China va fi un succes !

Saptamana viitoare vom expedia, impreuna cu multumirile noastre si cele cateva machete ce nu sunt gata inca - sa va ajute sa nu uitati de fapta buna la care ati contribuit! - si daca uitati o sa avem noi grija sa va aduceam aminte la primele intalniri din 2010 :wink:

Tot atunci vom trage linie si vom aduna ce suma s-a strans, cu ajutorul nostru al tuturor, in contul Elenei Badea cu ajutorul campaniei "O raza de lumina in schimbul unei motociclete"

 

Valahii va saluta! ;)

Editat de AWD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc mult pentru sprijinul acordat in campania noastra si pentru ajutor celor de la Kronstadt Bikers Brasov, Heavy Riders Mc Ploiesti, Seawolves Mc Constanta, Fagaras Riders, Asociatia Timisoara Bikers, Bukowina Motor Club Radauti, Razes Mc Bacau.

 

Sa va ajute Dumnezeu pe toti si sa ne rugam ca ajutorul nostru si al celorlati care au luptat pentru Elena sa ne fie rasplatit prin succesul reusitei implanturilor si recapatarea vederii Elenei!

 

Va multumesc inca o data din suflet!

post-38640-1265464999_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap constructia de motorete s-a incheiat din cauza frigului - campania umanitara pentru Elena merge mai departe pentru cei care vor sa o ajute.

Luna asta Elena va pleca spre China de unde speram cu totii sa se intoarca sanatosa si fericita.

Inca o data multumim tuturor pentru sprijin.

O sa punem astazi lista cu machetele realizate si vandute in sprijinul Elenei si cu cei care au sprijinit aceasta campanie: cluburi moto sau motociclisti cu suflet mare!

 

Valahii va saluta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Sa nu uitam totusi ca V-rex-ul meu este la licitatie. Poate cineva vrea o macheta home made foarte frumoasa. 200 ron. Stiu ca este criza, dar totusi merita sacrificiul.

 

 

M-am apucat sa reintru pe forum si am dat peste aces post.

 

Jos palaria pt cei implicati, respect maxim.

 

Care a fost rezultatul campaniei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am apucat sa reintru pe forum si am dat peste aces post.

 

Jos palaria pt cei implicati, respect maxim.

 

Care a fost rezultatul campaniei?

Elena s-a intors sin China dupa o prima operatie.rezultatele sunt incurajatoare...

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Elena s-a intors sin China dupa o prima operatie.rezultatele sunt incurajatoare...

 

Ceva mai multe detalii se pot da?

 

Eu cel putin astept cu sufletul la gura si ii tin pumnii stransi fetei. Ar fi minunat ca intr-o lume plina de nasulii sa mai existe si ceva frumos.

Editat de marmota
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva mai multe detalii se pot da?

 

Eu cel putin astept cu sufletul la gura si ii tin pumnii stransi fetei. Ar fi minunat ca intr-o lume plina de nasulii sa mai existe si ceva frumos.

 

rezultatele nu se vad acu, ci in 6 luni si mai tre mers la recuperari! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Actiune caritabila organizata de Carpathian Adventures & Free Bikers Hunedoara , cu sprijinul fabricii de paine Happy Bread Hunedoara , si a anumitor oameni cu suflet din comunitatile din judetul Hunedoara : comunitatea moto , comunitatea Civitas Deva , comunitatea Hunedoara Culturala , si multi altii .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - doar in bani

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...