Jump to content
Sign in to follow this  
Guest stress_L&P

liniutze galati

linutze galati, da, galati, ati vrea sa participati?  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest stress_L&P

m-ar interesa sa vad cati dintre voi ati veni in galati in august pana pe 18 cel tarziu daca ar fi vorba de liniutze legale. nu cu copaci pe laterale, nu cu spectatori langa strada. stiti prea bine ce s-a intamplat in 2006. liniutze fara risc pentru spectatori dar pe propria raspundere a pilotilor, singura raspundere a organizatorilor este asfaltul curat si fara denivelari pe 400 de m plus 600 m distanta de franare. regulile sunt simple. echipament complet (cizme, combinezon, manusi, casca) sau armura completa (armura corp superior, genunchiere+tibiere sau combinatie, bocanci pana la jumatatea tibiei macar si manusi. motorul cu itp valabil plus un test de-al nostru (nu implica pilotarea motorului de catre nimeni). permis de minim 3 ani. pentru probarea permisului trebuie sa aveti permis plus buletin. 3 clase. 600 si 1000, clasic, plus open unde orice motor poate concura cu orice motor.

Nu, că n-am minim 3 ani de permis Âşi mă oftic dacă nu pot sa particip :cheers:

Normal că aÂş veni.

Nu stiu despre altii,dar eu nu am putut selecta "DA", decat Nu/Poate puteau fi alese in pool :cheers:

Am votat nu. Nu as participa la liniute, dar as veni sa ma uit.

yep, nu merge selctat da. eu o sa vin sa ma uit, tot sunt din gl :cheers:

Am votat NU!Mie personal liniutele mi se par o mare prostie!

:cheers:

mie mi se pare o prostie liniutele din trafic la ore de varf. cele organizate<da nu ca in 2006>sunt bine venite pt a vedea dif intre motoare si piloti<multi se dau rotunzi dar habar nu au cum se face o plecare rapida>

as fi votat da dar nu mere

cine ar fi organizator?crezi ca la galati se vor mai da aprobari pentru asa ceva?ma indoiesc.

As participa, dar numai cu motor de minim 999cc modificat sa nu ma fac de ras :cheers:

Guest stress_L&P
cine ar fi organizator?crezi ca la galati se vor mai da aprobari pentru asa ceva?ma indoiesc.

viceprimarul are mai multa putere si influenta decat fosila noastra de primar daca vrei sa stii :banana: organizatori am fi noi, L&P.

Mesaj completat

As participa, dar numai cu motor de minim 999cc modificat sa nu ma fac de ras :cheers:

tu oricum nu ai avea ce cauta la noi.

viceprimarul are mai multa putere si influenta decat fosila noastra de primar daca vrei sa stii :cheers: organizatori am fi noi, L&P.

Mesaj completat

tu oricum nu ai avea ce cauta la noi.

Si de ce ma rog?! Spuma nu are ce cauta prin neghina sau cum? :banana:

Aaaaa, m-am prins, poate ai dreptate, eu nu joc in clase inferioare...

Edited by RaceTuning

Guest stress_L&P
Si de ce ma rog?! Spuma nu are ce cauta prin neghina sau cum? :cheers:

Aaaaa, m-am prins, poate ai dreptate, eu nu joc in clase inferioare...

ca invitat esti binevenit daca se intampla acest eveniment. chiar ca si participant. cu conditia sa nu vorbesti ca si pe forum cu noi, nu cred ca te-ar tolera cineva. nu te-ar bate nimeni daca la asta te gandesti dar ai zbura din prima afara. faci ce vrei. nu ma lua pe mine cu "spuma" ca nu sunt genul elitist... nici nu cred ca cineva imi este superior sau inferior... doar cand e vorba de "mistouri" spun asa ceva.