Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Yamaha YZF-R125


Postări Recomandate

apropo de yzf-ul galben ...Am fost si am vazut-o in Targoviste. Era intr-o stare deplorabila...a incercat sa ma convinga ca are doar 1800km.eu ii dau 20.000km+.....@ygrek, iti multumesc pentru oferta, dar eu caut ceva mai nou:( si cu mai putini kilometrii- vreau sa o tin eu 2-3 ani(20.000km), parca mi-ai mai zis de ea.As opta pt varianta ta, dar motocicleta asta nu tine 40.000 km:(

 

Daca puteti sa lasati mesaj(aici sau PM), daca vedeti o oferta buna, m-ati ajuta mult ! Ca viitori "colegi" va urez o iarna cat mai scurta !

cum sa nu tina ma?:))) era 1 tip care avea 43k cu r-u fara nici o problema sunt care au si 100k cu 125 si inca merge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

apropo de yzf-ul galben ...Am fost si am vazut-o in Targoviste. Era intr-o stare deplorabila...a incercat sa ma convinga ca are doar 1800km.eu ii dau 20.000km+.....@ygrek, iti multumesc pentru oferta, dar eu caut ceva mai nou:( si cu mai putini kilometrii- vreau sa o tin eu 2-3 ani(20.000km), parca mi-ai mai zis de ea.As opta pt varianta ta, dar motocicleta asta nu tine 40.000 km:(

 

Daca puteti sa lasati mesaj(aici sau PM), daca vedeti o oferta buna, m-ati ajuta mult ! Ca viitori "colegi" va urez o iarna cat mai scurta !

Nu km conteaza ... ci starea.

 

Daca eu iau motoreta lui "Ygrek" ... ii dau kilometrajul in urma .. cam pe la 5000 km ... dupa cum arata ... tu o cumperi cu 3000 de euro nu ?

 

Nu fi prostut .... starea conteaza.

 

Si mobrele merg .. nu traiesti tu .. cat merg ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva un R125 galben cu negru in Targoviste?(nu se mai plimba cu el).Adus din Spania, "de la varul lui".Imi surade ca are doar 1800 km(el asa zice), dar e fabricat in 2008 si inmatriculat devreme in 2009, in Spania. Pareri?Doresc sa-mi achizitionez un R125;daca mai are cineva oferte, este binevenit!

 

Multumesc anticipat !

nu o cumpara pe a lu ygrek am auzit ca a fost accidentata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de yzf-ul galben ...Am fost si am vazut-o in Targoviste. Era intr-o stare deplorabila...a incercat sa ma convinga ca are doar 1800km.eu ii dau 20.000km+.....@ygrek, iti multumesc pentru oferta, dar eu caut ceva mai nou:( si cu mai putini kilometrii- vreau sa o tin eu 2-3 ani(20.000km), parca mi-ai mai zis de ea.As opta pt varianta ta, dar motocicleta asta nu tine 40.000 km:(

 

Daca puteti sa lasati mesaj(aici sau PM), daca vedeti o oferta buna, m-ati ajuta mult ! Ca viitori "colegi" va urez o iarna cat mai scurta !

motocicleta TINE 40000 ;) acuma de tine depinde , succes la cumparare daca ai de gand imi lasi pm si discutam ;)

 

care era latimea maxima unui cauciuc pe care o poti pune pe spate ?

poti cat vrei numai ca trebuie sa-i maresti alte kkturi pe acolo , fara 150 stiu ca e oke dar n-are rost ca iti scade din putere si o sa te incomodeze la curbe;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am aflat ca JustDoIt, colegul nostru, inca nu si-a vandut R125-ul.(Vanzari 125cc)

Ce parere aveti?Mi-ati aratat oferta lui acum ceva timp, dar credeam ca nu mai e valabila.

 

PS: ar fi o problema cu transportul din Arad in Bucuresti-ceva idei :(??-> sa coste cat mai putin si motocicleta sa fie in siguranta:)

Astept pareri.

 

Multumesc pentru sfaturile si raspunsurile anterioare !:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aflat ca JustDoIt, colegul nostru, inca nu si-a vandut R125-ul.(Vanzari 125cc)

Ce parere aveti?Mi-ati aratat oferta lui acum ceva timp, dar credeam ca nu mai e valabila.

 

PS: ar fi o problema cu transportul din Arad in Bucuresti-ceva idei :(??-> sa coste cat mai putin si motocicleta sa fie in siguranta:)

Astept pareri.

 

Multumesc pentru sfaturile si raspunsurile anterioare !:burnout:

eu zic ca merita motorul, cu transportul poti inchiria o duba:-?? dar e cam scump ca e lung drumul...mai bine o iei la primavara cand poti sa o aduci singur :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Thanks.

Mai am si eu o intreabre:

Cum scot filtru de aer ? am dat cele 3 suruburi de langa ÂŞa, surubul din fata rezervolui, el se misca dar nu ma lasa sa-l scot.

Mai are vre'un surub pe undeva ?

Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

am intrebat pe sectiunea din Gorj informatii despre motorul acesta

 

http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/motociclete/yamaha/yamaha-yzf-r125-10845560.html

 

ma puteti ajuta cu info ?

multumesc

 

p.s.: ce yzf 125`uri sunt de vanzare acuma pe aici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...