Sari la conținut

POZE CU SCUTERELE NOASTRE


GBoY
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 694
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da asa ... in lb romana se mai foloseste si jentile ;) :bow: ... dar gentile e prea detot :bow:)))

si poza cu furia roshie :bow: :bow: :bow: :bow:

 

image054hv4.th.jpg

 

bn frate acuma iar discutam limbaju?:bow:) poi spuneti-mi unde mergi sa ceri o pereche de JENTI?:bow:)) JANTE SAU GENTI DA ... dar JENTI :bow:)) e patetic:))) parca ar pronunta bunicu:))) ... Oricum ce parere aveti? ar arata bine?:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bn frate acuma iar discutam limbaju?;)) poi spuneti-mi unde mergi sa ceri o pereche de JENTI?:bow:)) JANTE SAU GENTI DA ... dar JENTI :bow:)) e patetic:))) parca ar pronunta bunicu:))) ... Oricum ce parere aveti? ar arata bine?:bow:

 

 

pai m`am luat dupa prostia ta cu GENTI ... si jura`te tu ca e mai corect sa zici genti decat jenti ( si ma refer la jante) aaa???? inseamna ca maicata se duce la munca cu roata de dacie la subrat nu ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai m`am luat dupa prostia ta cu GENTI ... si jura`te tu ca e mai corect sa zici genti decat jenti ( si ma refer la jante) aaa???? inseamna ca maicata se duce la munca cu roata de dacie la subrat nu ??

 

 

;) :bow: :bow:

 

Bai ... sunteti offtopic! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa moara doctoru` :D

 

sa vezi ce mor maine dusmanii mei,ca mi-am vopsit scuterul alb cu albastru :huh: :crack:

maine il montez :D ...doar o poza,maine restul :lol: :ok:

 

 

photo0030tz0.th.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain Doctore...Eh da toba nu o vepsesti? ca o cam ia rujina..

nu e rugina fratica :( ...asa e toba,maronie...o sa fac o poza de mai aproape sa vezi ca nu e rugina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de forja:) in curand o sa pun si eu poze :( ca maine schimb pistonul :ok: deocamdata pun atat ... stiu ca nu sunt prea clare ... dar poate observati si voi ca in dreapta pozei(partea de jos a cilindrului) e nu doar crapata ... ci si ciobita ... bucata ciobita nush unde e ... cred ca a ''puscato'' pistonul pe toba ... avand in vedere ca chiar in partea dinspre toba s-a fisurat ... cilindrul nu are absolut nimic ... nici o zgarietura ... nici o urma de distrugere;)

post-31723-1207314390_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...