Sari la conținut

Accident str.1 MAI BUCURESTI


schumy_me
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Are cineva detalii despre accidentul de vineri de pe strada 1 MAI BUCURESTI(aproape de intersectia cu linia 41)?Am trecut cu masina pe acolo,dar ma grabeam si nu am oprit....am vazut salvarea ,politia,un motor negru enduro parca in 2 faruri(nu am apucat sa identific..),si omu intins primind asistenta de la pers medical...

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Are cineva detalii despre accidentul de vineri de pe strada 1 MAI BUCURESTI(aproape de intersectia cu linia 41)?Am trecut cu masina pe acolo,dar ma grabeam si nu am oprit....am vazut salvarea ,politia,un motor negru enduro parca in 2 faruri(nu am apucat sa identific..),si omu intins primind asistenta de la pers medical...

 

Bafta!

 

 

salut,

 

Eram in tramvai si am coborat...cand am ajuns eu acolo faceau poze cei de la politie.

Am stat de vorba cu fratele bikerului care mi-a explicat cum s-a intamplat.

Un conservar cu o Bora daca nu ma insel vroia sa iasa de pe o strada secundara si nu a acordat prioritate motocicletei...

Motociclistul a aterizat pe o alta masina, indoindu-i capota...

Din cate am inteles, acesta s-a ridicat singur de jos si spunea ca il dor doar incheieturile de la maini...

Motocicleta avea baia de ulei, carenele si farul spart + radiatorul afectat.

Era un enduro de 600...Honda .

 

 

Bafta.

Editat de madu93
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut salut sunt eugen motociclistul implicat in accidentul de pe bd mihalache aproape de bd turda linia lui 41.pai neacordare de prioritate am zburat prin aer aterizat pe o toiota parcata la bordura lovit de un vw,moto transalp verde eu luxat glezna dr si atat. slava tie armura viteza mica si masina de la bordura si vie fie inparatia ingerului meu... :( deci acuma urmeaza greul asigurator-sofer-recuperare daunelor alta mobra la vara ca si asa e zapada! unde naiba am iesit eu cu motorul...? va salut numai bine.cred ca sunt primul pe anul asta :cheers: :( brmm brmm poc poc

Editat de simsonache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca fizic ai scapat usor. Insa daca ai sechele e bine sa spui la politie sa-ti faca o trimitere la IML.

Cu asigurarea o sa o rezolvi. Vezi ca eu am o experienta recenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nasol de accident, dar pe vremea asta e clar ca nu se uita nimeni dupa motociclete. Mai multa atentie n-ar strica pana iesim mai multi din hibernare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...