Sari la conținut

Despre SMAEB 2010


Narko
 Share

Postări Recomandate

sall fratilor ... in special ALINU .. sunt de aceashi parere ... dar ai idee mai exact cand se tzien shi unde ca tare ash vrea sa merg shi eu poate imi iau una alta ... merci mult shi asfalt... se shtie uscat el :lol: :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cum spuneam.Nu se stie inca nici daca se tine nici data. Probabil pe la sfarsitul lui Feb chiar Martie o sa aflam ceva concludent.Sunt oameni din toata tara care va fi prezenta acolo.50% din ei sa isi cumpere ceva fie de valoare fi nu e suficient zic eu.Aia 50% iti umple sala intr-o zi banuiesc.So...motive sa se tina sunt.

Hai mai bine sa speculam,ce vom gasi pe acolo ce ne vom cumpara ce pretentii avem si chestii de genul.Restul...toate la timpul potrivit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

4tuning se va tine in perioada 13-14 martie in pavilionul central; in cazul asta, nu cred ca SMAEB se va organiza in paralel, ar fi chiar aiurea sa se imprastie prin celelalte pavilioane. Asa ca ... asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci e clar ca nu prea se mai tine .

 

Chiar nu va e jena deloc cand scieti ce scrieti?

Sau apasati butoanele tastaturii numai din plictiseala?

Cum poti sa scrii asa ceva?Cum ai luat permisul, sau nu l-ai luat?

 

Mesaj completat

Deci e clar ca nu prea se mai tine .

 

Chiar nu va e jena deloc cand scrieti aberatii de genu asta?

Sau apasati butoanele tastaturii numai din plictiseala?

Cum poti sa scrii asa ceva?Cum ai luat permisul, sau nu l-ai luat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum spuneam.Nu se stie inca nici daca se tine nici data. Probabil pe la sfarsitul lui Feb chiar Martie o sa aflam ceva concludent.Sunt oameni din toata tara care va fi prezenta acolo.50% din ei sa isi cumpere ceva fie de valoare fi nu e suficient zic eu.Aia 50% iti umple sala intr-o zi banuiesc.So...motive sa se tina sunt.

Hai mai bine sa speculam,ce vom gasi pe acolo ce ne vom cumpara ce pretentii avem si chestii de genul.Restul...toate la timpul potrivit.

 

Puiu....cam bati campii scuza-ma ca iti spun

Pe pagina 1 o dadeai in pesimism cu criza la bugetari si particulari

Pe pagina 2 deja ai uitat ce ai scris mai devreme si ai pus motul aici cu statistica asta cu ,,50%''

Eu unul in afara de tine nu am auzit sa mai mearga cineva din Arad acolo, si iti pot si garanta ca ,,tara'' nu va da navala la targul asta sa ,,sparga'' zeci de mii de euro.

Din pacate in Romania, motociclismul a devenit un hobby extrem de greu de intretinut(accept si contraziceri )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dreamaster

cam pe 16 martie am auzit, dar nu oficial, locul tot la romexpo, acum nu stiu daca v-a mai avea loc tot in pavilionul central. Din ce am inteles in pavilionul central va fi 4tuning days

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak se va tine mai devreme de sf aprilie nu vad multi motoristi venind la salon. organizatorul ar trebui sa tina cont si de prognoza meteo dak se doreste o participare cit de cit...dupa mine cea mai buna perioada ar fi inceputul lui mai cind motoristii sunt deja pe strazi. SMAEB de fapt fiind un bazar de unde iti mai iei cite ceva si un motiv sa nu ratezi o plimbare cu mobra :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ceva... zici ca pentru tine targul este un motiv sa faci o plimbare????? frate ala e un targ de unde poti sa-ti cumperi accesorii si echipamente putin mai ieftine si ar trebui sa se tina inainte de 1 mai ca sincer eu astept sa-mi cumpar o geaca noua daca nu o sa fac comanda pe net ca sezonul la mine incepe cand se topeste zapada si sunt 5-10 grade afara... nu sunteti de acord cu mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
dak se va tine mai devreme de sf aprilie nu vad multi motoristi venind la salon. organizatorul ar trebui sa tina cont si de prognoza meteo dak se doreste o participare cit de cit...dupa mine cea mai buna perioada ar fi inceputul lui mai cind motoristii sunt deja pe strazi. SMAEB de fapt fiind un bazar de unde iti mai iei cite ceva si un motiv sa nu ratezi o plimbare cu mobra :laugh:

Prognoza meteo este buna pentru smaeb si in martie.In mai deja e canicula... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ceva... zici ca pentru tine targul este un motiv sa faci o plimbare????? frate ala e un targ de unde poti sa-ti cumperi accesorii si echipamente putin mai ieftine si ar trebui sa se tina inainte de 1 mai ca sincer eu astept sa-mi cumpar o geaca noua daca nu o sa fac comanda pe net ca sezonul la mine incepe cand se topeste zapada si sunt 5-10 grade afara... nu sunteti de acord cu mine?

 

de unde poti lua mai ieftin ? NU CRED... cel mai ieftin iei de pe net si da ai mai fost pe la SMAEB ti-ai dat seama ca de fapt am dreptate cind am spus bazar.

ptr mine este doar un motiv sa merg cu mobra sa intru in gramada,sa socializez cu motoristi, sa mai incalec cite o mobra, si de cumparat cumpar maruntisuri ptr ca acolo sunt chiar cele mai mari preturi si nici nu gasesc ce imi place,de marime nici nu mai vb,expozantii aduc numai marimi mici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puiu....cam bati campii scuza-ma ca iti spun

Pe pagina 1 o dadeai in pesimism cu criza la bugetari si particulari

Pe pagina 2 deja ai uitat ce ai scris mai devreme si ai pus motul aici cu statistica asta cu ,,50%''

Eu unul in afara de tine nu am auzit sa mai mearga cineva din Arad acolo, si iti pot si garanta ca ,,tara'' nu va da navala la targul asta sa ,,sparga'' zeci de mii de euro.

Din pacate in Romania, motociclismul a devenit un hobby extrem de greu de intretinut(accept si contraziceri )

 

 

ultima ta fraza este miezul adevarului, eu am fost expozant si am expus ceva custom uri facute integral in romania( daytona twins) acum efectiv renunt , nu se merita sa faci valuri in romania

in schimb sa stiti ca exista targuri si expozitii custom la un pas de romania unde este mai ieftin si ai ce vedea cu adevarat, iar drumul pana acolo este o placere nu un calvar romanesc

prima actiune este la budapesta in luna aprilie, eu unul merg sa mi prezint lucrarile mele acolo fiindca in romania facem pipi impotriva vantului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea umila SMAEBul este un motiv in plus sa facem o iesire cu motorul si sa intalnim oameni noi! Promotii intradevar nu am vazut la nici un produs! E doar o iluzie! Important este sa ne intalnim si sa n e cunoastem! Pana la urma e doar un motiv sa iesim cu mobra! Respect! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea ca smaeb sa fie in aprilie, probabil dupa paste(eu asa sper :angry: )poate o sa fie vreme buna :laugh: ... oferte nu cred ca o sa fie cine stie ce , doar ca o sa existe o gama mai mare de produse deci ai avea de unde alege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 topic, 5 pagini, 90% aberatii. s-a ajuns sa se faca specula daca se tine smaeb-ul sau nu. voi va plictisiti pe acasa sau nu aveti ce face la serviciu. sau individul care spunea ca ii e indiferent daca se tine salonul sau nu, ca te poti duce la dealer sa "probezi" motocicleta. pai cand e vb de vitezane, cam la atat se reduce, te urci pe ea sa te vezi in oglinda cum arati pe bulevard cand treci pe langa fetite.

 

scopul unui salon este sa adune cat mai multa lume pasionata de acelasi lucru, vanzatori si cumparatori deopotriva, sub acelasi acoperis. unii vin pentru reclama, unii pentru lansari de modele noi, altii pt promotii, unii ca sa caste gura, altii ca sa saliveze la fetite si sa isi dea coate ca atat ii duce mintea. mai exista si sportivi in motociclism, este un loc unde se pot intalni, schimba impresii, etc.

 

iar eforturile pentru a organiza un asemenea eveniment sunt uriase, atat din partea organizatorilor, cat si a expozantilor sau a gazdelor.

 

ne vedem la salon, indiferent de data.

 

bogdan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 topic, 5 pagini, 90% aberatii. s-a ajuns sa se faca specula daca se tine smaeb-ul sau nu. voi va plictisiti pe acasa sau nu aveti ce face la serviciu. sau individul care spunea ca ii e indiferent daca se tine salonul sau nu, ca te poti duce la dealer sa "probezi" motocicleta. pai cand e vb de vitezane, cam la atat se reduce, te urci pe ea sa te vezi in oglinda cum arati pe bulevard cand treci pe langa fetite.

 

scopul unui salon este sa adune cat mai multa lume pasionata de acelasi lucru, vanzatori si cumparatori deopotriva, sub acelasi acoperis. unii vin pentru reclama, unii pentru lansari de modele noi, altii pt promotii, unii ca sa caste gura, altii ca sa saliveze la fetite si sa isi dea coate ca atat ii duce mintea. mai exista si sportivi in motociclism, este un loc unde se pot intalni, schimba impresii, etc.

 

iar eforturile pentru a organiza un asemenea eveniment sunt uriase, atat din partea organizatorilor, cat si a expozantilor sau a gazdelor.

 

ne vedem la salon, indiferent de data.

 

bogdan

Editat de teiu29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bv Bogdan! Pana la urma se vede cine traieste motociclismul si cine nu :)

Yo am fost si anul trecut si nu mi-a parut rau chiar daca nu aveam moto pe atunci ;), iti poti face ceva idei despre ce echipament sa-ti cumperi si nu numai, pana la urma depinde de fiecare imi parte cum vede un asa eveniment ,unii spun ca nu-i mare lucru:)) iar altii vad ca pe ceva frumos.

Tot respectul meu pt organizatori si sa ne vedem acolo:D

 

WE LIVE TO RIDE ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...