Sari la conținut

Despre SMAEB 2010


Narko
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Scrie acolo ca motociclism.ro o sa aiba stand si o sa fie acolo userii+moderatorii motociclism.ro

 

As fi interesat sa reprezint comunitatea intr-un mod onorabil:))

daaaa,o sa ne scriem nick-name-ul pe frunte cu marker-ul :o permanent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu trenul ce tre sa iau din gara de nord? :bounce:

 

troleul 97 sau tramvaiele 20 sau 24 cu directie inspre damaroaia. de la damaroaia, 331.

 

sau autobuzul 282 spre dorobanti, si de la dorobanti, orice merge inspre piata presei libere, 311, 331, 301 parca, sunt mai multe.

 

a doua varianta e mai lunga, prima e mai periculoasa :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu trenul ce tre sa iau din gara de nord? :bounce:

Anul trecut si eu am fost tot cu trenul. Din cate tin minte, era un autobuz direct, si anume 205. L-am luat din fata garii si m-a lasat aproape de una din intrari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

troleul 97 sau tramvaiele 20 sau 24 cu directie inspre damaroaia. de la damaroaia, 331.

 

sau autobuzul 282 spre dorobanti, si de la dorobanti, orice merge inspre piata presei libere, 311, 331, 301 parca, sunt mai multe.

 

a doua varianta e mai lunga, prima e mai periculoasa :lol:

 

de ce spui ca prima varianta ar fi periculoasa?:P)

Mesaj completat

Sa nu faci prostia sa iei un taxi de la gara de nord ! ...ca s-ar putea sa nu mai ai bani de bilet de intrare! :)

taxiu nici atat :bounce: ca... ma lesina aia cu banii aaaa da si dupa aceea stiti ce vreau sa ma duc in herastrau sa ma plimb cu barca pe lac am fost o singura data si aveam 10 ani mia placut enorm si daca tot vin in bucuresti tre sa fac o plimbare neaaparat:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ia autobuzul 105 de la gara inspre Bd. Expozitiei.

Ajungi in maxim 20 de min, cobori la Univ Romano-Americana, e chiar in fata la Romexpo.

 

Bafta

 

de ce spui ca prima varianta ar fi periculoasa?:wink:)

Mesaj completat

 

taxiu nici atat :drink: ca... ma lesina aia cu banii aaaa da si dupa aceea stiti ce vreau sa ma duc in herastrau sa ma plimb cu barca pe lac am fost o singura data si aveam 10 ani mia placut enorm si daca tot vin in bucuresti tre sa fac o plimbare neaaparat:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salutare,

 

Poate ca s-a mai discutat, dar nu am vazut...

 

Un loc de cazare imi poate recomanda cineva prin zona Romexpo ?

Depinde de ce fonduri dispui...banuiesc ca nu te-ai gindit la ceva gen Sofitel. Cu toate ca asta ar fi cel mai aproape. :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cinevea cat o sa coste biletul de intrare?

 

Sau daca o sa trebuiasca cumparat bilet pe fiecare zi de expozitie,sau pentru toate zilele?

Pregateste-te sa dai in jur de 20 lei pentru fiecare zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biletul de intrare va costa 10 RON si va permite accesul la toate evenimentele cu exceptia EXPOBIKE (bilet separat). Biletul va garanta o singura intrare la salon.

 

Pregateste-te sa dai in jur de 20 lei pentru fiecare zi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum este cu zona pt. SH-uri?? Este intrarea libera pana acolo? Trebuie sa se ia legatura cu cineva ca sa se poata lasa moto acolo?

 

este cum vor ei.....eu am un moto de expus si nu pot decat la sectiunea BIKESHOP ARENA vanzari moto sh pentru ca sunt persoana fizica si nu am dreptul sa expun motorul la care am muncit 6 luni alaturi de marii jucatori.....mi s-a spus ca voi fi informat,voi primii detaliile necesare participarii la bikeshop arena,la inceputul lui aprilie.EVIDENT CA NU AM PRIMIT NIMIC!si sunt sigur ca acest post va fi sters si probabil voi si primi ceva atentionare.....dar sa le fie de bine celor care au interese doar pe plan financiar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

va rog, paote ma lmuriti si pe mine. intentionez sa maerg la SMAEB cu masina din dotare, e clar sper ca nu locuiesc in Bucuresti. am vreo sansa sa ajung cu masina in zona respectiva? unde ar fi mai bine sa las masina? (sa nu-mi raspunde-ti: acasa :love:)

Editat de Batranu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt Batranu': masina poti sa o lasi in parcare la Romexpo, e vreo 2 lei ora.

accesul se face prin bulevardul expozitiei.

daca o lasi pe bulevard,unde parcheaza f multi, e gratis dar risti sa o ridice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Poate ca s-a mai discutat, dar nu am vazut...

 

Un loc de cazare imi poate recomanda cineva prin zona Romexpo ?

 

In zona ai numai hoteluri scumpe de 4-5 stele. Te usuca la buget. In zona cel mai accesibil hotel ar fi cel de la gara de Nord (Ibis sau varianta lui de 2* - este nou deschis, iar conditiile sunt ok). Pret Ibis 2* - in jur de 35 euro. Tot acolo exista Eurohotel, dublu la pret.

 

Apoi daca este sa o luam in directie opusa, de la Romexpo poti merge la Phoenicia, dar si aici camera depaseste 60 euro. Dac-mi dai un buget pot sa-ti spun exact unde te incadrezi :D.

 

Daca nu, te ajuta fetele din Agronomie :)).

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...