Sari la conținut

Red Bull Romaniacs 2010


Glad1ator
 Share

Postări Recomandate

Adevarat, dar nici tu nu l-ai vazut pe taddy :D .

Acu m-ati facut si pe mine curios :cheers:

concluzia este ca ionut nu l-a vazut pe taddy si mark nu l-a vazut pe bolton.. :10:

cred ca sambata o sa-i vedem pe amandoi in "action"..

 

 

ionutule cred ca noi o sa stam la cabana "miorita"..ne vedem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la editia asta, in una din zile traseul trece pe la avrig, pe valea avrigului. inca nu stiu exact pe unde, dar sper ca sa nu ploua in week-end-ul asta si sa mergem sa vedem care e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De semnalat:

 

Echipa ENDUROSTORE cu echipajul CALIN RADUCU si CRISTINEL BABES, la EXPERTS TEAM.

 

HAI AI NOSTRIIIII!!!!!!!!!!

 

Echipa de asistenta, Vali si Sasha (tot de la endurostore)

Editat de ENDUROSTORE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI BAJETI, io zic sa apasati pe frane la prolog ca batalia se da in munti....bafta multa, eu iar n-am sponsori.... poate la anu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la editia asta, in una din zile traseul trece pe la avrig, pe valea avrigului. inca nu stiu exact pe unde, dar sper ca sa nu ploua in week-end-ul asta si sa mergem sa vedem care e.

 

Asa e .. weekendul trecut am fost pe valea moasei si am dat de niste marcaje care urcau cam din vale (de la mijloc) pana sus in poteca de suru si coborau pe partea cealalta in valea avrigului.

 

.. faina urcarea .. cam grea pentru mine totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scz. nu am stat sa caut si sa citesc tot pe aici... intrebarea mea este: cum de nu participa cyril despres? parca omul asta lipseste, mai ales pt. mine caci am avut ocazia sa-l cunosc si sa stau de vb. cu el 10 min...respect pt. el.

stie cineva de ce nu participa?

Mesaj completat

scz. nu am stat sa caut si sa citesc tot pe aici... intrebarea mea este: cum de nu participa cyril despres? parca omul asta lipseste, mai ales pt. mine caci am avut ocazia sa-l cunosc si sa stau de vb. cu el 10 min...respect pt. el.

stie cineva de ce nu participa?

 

scuze pt repetare. erori la atasat poza.

post-35355-1277115230_thumb.jpg

post-35355-1277115286_thumb.jpg

post-35355-1277115352_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca anul asta nu s-a mai pus pe site ca anul trecut o harta cu punctele de spectatori pt duminica. am gasit traseul prin ziare, dar ar fi util daca ar putea explica cineva cum se ajunge de ex pe valea Santa, pe unde e zona Valari mai exact, etc , ca suntem si noi, astia ce venim de departe doar sa ne uitam, si nu toata lumea cunoaste zona. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca anul asta nu s-a mai pus pe site ca anul trecut o harta cu punctele de spectatori pt duminica. am gasit traseul prin ziare, dar ar fi util daca ar putea explica cineva cum se ajunge de ex pe valea Santa, pe unde e zona Valari mai exact, etc , ca suntem si noi, astia ce venim de departe doar sa ne uitam, si nu toata lumea cunoaste zona. :)

 

zona Valari e vona in care se iese de pe serpentine si se termina padurea cand urci spre paltinis pe asfalt. e un platou fara padure. asa ii spune. iar santa e o tabara de copii pe drumul care se face stanga din cel catre paltinis. un drum forestier. intre santa si valasi sunt niste vai. dar si padure e intre. chiar exact nu stiu unde e marcat. oricum, inainte de paltinis pe standa cam 3 km e treaba in stanga. din ce stiu din anii trecuti

Mesaj completat

sigur se vede miscarea din asfalt si mai alez din organizatori ii vezi acolo si intrebi. o sa fie si lume multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hill Climb ??? No Problem for Letti and Paul Bolton

 

caratul motoretei ??? no problem ... romanian style

 

ma da repede ai ajuns la PC.. pana am mancat eu ceva si sortat pozele tu deja le-ai pus pe net :laugh:

 

Sper sa reusesc sa pun cap la cap clipurile video facute pe Dealul Gusteritei, pana incepe antrenamentul de la ora 17 ...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...