Jump to content

Chef Mare Chef

Recommended Posts

Vineri 5 februarie RockHouse va invita la un eveniment deosebit:

pt a-i sprijinii pe Vladut si parintii lui(http://www.timisoarabikers.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=784 ) organizam o seara speciala;

RockHouse pune la dispozite un butoi de bere gratis si voi puteti sa il ajutati pe Vladut donand 10 lei la intrare

LICITATIE

MUZICA LIVE

si alte surprize

Vineri 5 februarie RockHouse va invita la un eveniment deosebit:

pt a-i sprijinii pe Vladut si parintii lui(http://www.timisoarabikers.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=784 ) organizam o seara speciala;

RockHouse pune la dispozite un butoi de bere gratis si voi puteti sa il ajutati pe Vladut donand 10 lei la intrare

LICITATIE

MUZICA LIVE

si alte surprize

cine canta??

Totul este ok, mai putin faptul ca nu este mentionata ORA inceperii evenimentului! :lol:

Sa inteleg ca exista sanse sa ne vedem la o bere in amintirea shadow riders-ilor ?

daca stai sa te gandesti unde ajung bani aia poate sa cante si guta muzica rock ... felicitari organizatorilor

nu era vb de aia , vroiam sa vad cine mai canta ca o trupa stiu si eu oarecum de ea.....ne vedem acolo oricum :lol:

Vin-ul meu ca nu am scris ora

ma gandesc ca nu o luam de dimineata asa ca incepand cu ora 19 ar fii bine

Despre muzica live pana acum stim clar :Sabina&friends , Mirela si mai astept o confirmare

Tot staff TM-BASSE va veni!Nox&Daxy........jos palaria!RESPECT

Vladi....tot timpul ai fost un domn.....sa implicat multa lume intr-un timp foarte scurt si am reusit sa facem treaba in proportie de 40% dar acuma avem nevoie de ajutorul vostru si a tuturor bikerilor din TM sa terminam cu bine actiunea si Vladut sa fie ok!Mai avem doar un pas de facut asa ca haideti vineri sa ne ajutati sa terminam treaba si sa il vedem din nou pe Vladut zambind......

Si Inca ceva....Vladi ....stiam ca ma pot baza pe voi.....

Edited by TM-99-NOX
Vladi....tot timpul ai fost un domn.....sa implicat multa lume intr-un timp foarte scurt si am reusit sa facem treaba in proportie de 40% dar acuma avem nevoie de ajutorul vostru si a tuturor bikerilor din TM sa terminam cu bine actiunea si Vladut sa fie ok!Mai avem doar un pas de facut asa ca haideti vineri sa ne ajutati sa terminam treaba si sa il vedem din nou pe Vladut zambind......

Si Inca ceva....Vladi ....stiam ca ma pot baza pe voi.....

Pt Tine oricind oriunde cu placere Frate!

Am postat si pe topicurile aradene.Nu cred ca e cazul sa intreb daca suntem bineveniti la o asemenea actiune care poate schimba viata unui om.

Felicitari pt actiune sper ca va fi un minim de succes.Acel minim conteaza. Sa ne vedem cu bine.

Am postat si pe topicurile aradene.Nu cred ca e cazul sa intreb daca suntem bineveniti la o asemenea actiune care poate schimba viata unui om.

Felicitari pt actiune sper ca va fi un minim de succes.Acel minim conteaza. Sa ne vedem cu bine.

ehe bem o bere.........

Program Chef:

ora 20:00 - Muzica Live Efect & special guest Mirela

ora 21:00 - Licitatie

ora 22:00 - Muzica Live Efect & special guest Mirela

ora 23:00 - Muzica Live Burnout (Sabina&friends)

nu pot ajunge la party-ul acela insa pot face o donatie. daca are cineva dintre organizatori sau un om de incredere un cont de PayPal donez si eu cu placere asa cum am facut-o si alte dati.

FACEM APEL CATRE TOTI CEI CARE POT SA AJUTE ACEST COPIL SA II OFERE O A DOUA SANSA LA VIATA FACIND O MICA DONATIE IN CONTUL:

LEI-RO27BTRL03601201796924XX

EURO-RO73BTRL03604201796924XX

Va multumim

nu pot ajunge la party-ul acela insa pot face o donatie. daca are cineva dintre organizatori sau un om de incredere un cont de PayPal donez si eu cu placere asa cum am facut-o si alte dati.

Asta e linkul catre anuntul umanitar unde se poate vedea si diagnosticul si contu bancar a lui vladut! Pt cei ce ii intereseaza contul este de la banca Transilvania!

http://www.timisoarabikers.ro/forum/viewto...?f=11&t=784

La cererea expresa a lui Stef

Program Chef:

ora 20:00 - Muzica Live Efect & special guest Mirela

ora 21:00 - Licitatie

ora 22:00 - Muzica Live Efect & special guest Mirela

ora 23:00 - Muzica Live Burnout

o sa aduc si eu ceva pt licitatie, nu e chiar pt bikeri , da sper sa aiba vreun succes.

ne vedem deseara !!