Sari la conținut

BURSA LOCALA Bihor


ernorban
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fiat Seicento - 899cmc , an fab 2001 - prima inmatriculare 2004, 2 usi, consumabile noi, micuta ideala pt oras, inmatriculata RO.

Pretz de criza :cheers: 1800 euro neg -- SCHIMB CU MOTO (fara dif.)

 

0743300695 - bogdhanel@yahoo.com

 

 

vopseaua nu e originala ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide-ti mai ca omu vrea seicento ...

pretul e chiar bun.. motorul e superb. recomand

 

 

ps:sper ca ma lasi sa conduc seicento , da? :)

Mesaj completat

1400 si l-ai dus

 

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vand r6-le destul de urgent. Imi trebuie bani pentru alta motocicleta.Merge perfect ,mici defecte optice(zgarieturi,crapaturi).Nu accept schimburi.

 

Pret: 2200 euro.

 

Tel: 0724 794 456

 

Poze si detalii in link:R6-2002

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costum piele Spidi din 2 bucati.marimea 50 , stare foarte buna.purtat de cateva ori.

pret 250 euro fix.

Mesaj completat

:lol: gixxer dau o bere daca faci reclama buna la masina :P :)

 

 

:ok : ... dar deja mi-am luat masina ... :P

Mesaj completat

http://www.bikeshop.ro/handler.php?src=db&...ac&ID=73496 si http://www.bikeshop.ro/handler.php?src=db&...m&ID=243217

 

NEGOCIABIL!!!! URGENT!!!!

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce ii strici omului vanzarea? si daca ar fi CBR-ul acela stii ca nu a fost accident ca lumea, e ca si cum ar fi scapat-o de pe loc. :)

 

Cum adica "ii strica vanzarea"... Eu credeam ca intre motociclistii adevarati asa ceva nu se face, adica daca motorul a avut un accident, daca esti fair-play ii spui cumparatorului, eu daca mi s-ar ascunde asa ceva de catre vanzator si as afla de la altcineva normal ca mi-as face o parere despre caracterul celui care o vinde

Eu inca mai sper ca intre motociclisti exista o solidaritate, esprit de corp, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-ul meu era o gluma...iar in ceea ce priveste onestitatea vanzatorului....ramane la latitudinea lui (si a gradului lui de civilizatie) daca ascunde sau nu defectele sau accidentele motocicletei....si sunt putini ca nu le ascund....asta e....cumpararea unui SH e din pacate o loterie!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era bushit as fi specificat.pentru detalii mai multe sunati la proprietarul motocicletei va da el toate detalile care va intereseaza.motorul se poate vedea ca e din oradea asa ca puteti sa il luati la intrebari pe el.

4800 E motoru + cele 2 costume, casti, protectoare etc.ce se vede in poze.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intrebat doar fiindca un motor identic a fost implicat intr-un accident langa magazinul Crisul. Era tot cu perbriz albastru, tot cbr rr din 2004 albastru. cred ca sunt si aici pe forum poze, la rubrica accidente. daca era motorul ala eram curios cat l-au costat reparatiile, adica cat a bagat in el dupa accident. dar cum nu e cazul, iti urez sa scapi de el cat mai repede, la pretul pe care-l doresti tu! :D Bafta!

Mesaj completat

/index.php?...177&st=1070

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica "ii strica vanzarea"... Eu credeam ca intre motociclistii adevarati asa ceva nu se face, adica daca motorul a avut un accident, daca esti fair-play ii spui cumparatorului, eu daca mi s-ar ascunde asa ceva de catre vanzator si as afla de la altcineva normal ca mi-as face o parere despre caracterul celui care o vinde

Eu inca mai sper ca intre motociclisti exista o solidaritate, esprit de corp, etc

 

Omul tot spera, ... pana cand nu moare ...

 

P.S.: Realitatea e mereu altul decat ne inchipuim noi in zilele noastre cele bune.

 

am intrebat doar fiindca un motor identic a fost implicat intr-un accident langa magazinul Crisul. Era tot cu perbriz albastru, tot cbr rr din 2004 albastru. cred ca sunt si aici pe forum poze, la rubrica accidente. daca era motorul ala eram curios cat l-au costat reparatiile, adica cat a bagat in el dupa accident. dar cum nu e cazul, iti urez sa scapi de el cat mai repede, la pretul pe care-l doresti tu! :D Bafta!

Mesaj completat

/index.php?...177&st=1070

 

Un singur link care descrie tot :) ... caracterul omului, stilul, adevarul, si nu numai astea.

 

Acum am inteles de ce nu se pun poze despre toate accidentele din zona noastra, bihoreanul e mai presus de spiritul motociclismului, RESPECT pt. cei care nu se simt.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai zic nimic ca apoi zice omul ca am ceva cu el. Vede fiecare pozele si isi face fiecare o parere.

 

 

Daca era bushit as fi specificat.

 

Eu astept inca. Deci e acelasi motor sau e altul, ca tot n-am inteles?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...