Sari la conținut

BURSA LOCALA Bihor


ernorban
 Share

Postări Recomandate

Deci, pe langa semnalele de gixer, la care inca mai astept oferte :) se cauta si pui de ciobanesc german. Daca cineva are, detalii pe PM pls. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci, pe langa semnalele de gixer, la care inca mai astept oferte :D se cauta si pui de ciobanesc german. Daca cineva are, detalii pe PM pls. :laugh:

daca vrei te rezolv cu ceva de calitate, din Ungaria.

eu asa l-am gasit pe Nero al meu.

L-am primit cand avea 6 saptamani, cu pasaport, CIP, si vaccinurile la zi.

Uite o poza pe la 6 luni.

 

post-11014-1270556728_thumb.jpg(pe la 6 luni)

post-11014-1270556912_thumb.jpg

post-11014-1270557275_thumb.jpg

 

Acuma are 10luni si e ditai barbatul. :)

 

Suna-ma si te rezolv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei te rezolv cu ceva de calitate, din Ungaria.

eu asa l-am gasit pe Nero al meu.

L-am primit cand avea 6 saptamani, cu pasaport, CIP, si vaccinurile la zi.

 

Acuma are 10luni si e ditai barbatul. :laugh:

 

Suna-ma si te rezolv.

Scor? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Epicus
Scor? :D

Pune mina pe telefon si suna, chitrosule :)!

Superb ciinele :laugh: !

 

 

 

Si vind in continuare costum racing din 2 bucati si armura (se pot vedea pe pagina anterioara) ieftin :) !!!!

Editat de Epicus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Honda CBR 600 F3,an 1998,102 CP,km 61000,far cu xexon,merge impecabil.

ATENTIE: Motocicleta se afla in Italia,va fi adusa in tara doar la cerere(rog oferte serioase).

Motocicleta este a unui prieten plecat in Italia,el vrea sa o vanda aici.

PT detalii ma gasiti la nr 0745910813.

Pret 1500 € negociabil.

UP !!!

Se mai vinde 2 scutere:

-Honda Pantheon 125 cc,acte ok.stare buna-----750€

-Gilera 49 cc,acte ok,stare buna----250€

Pentru detalii ma puteti contacta la 0745910813 sau ID cip_cip_986

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki SV 650 S din 2002 la 3000 de euro negociabil cu echipament complet si multe alte chestii. Motor "tunat" laugh.gif mail la vlad.goae@yahoo.com, mess sau 0727751878 si 0764453973.

 

/index.php?showtopic=498163

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...w&ID=276288

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Epicus
Am facut poze cu armura. Deci se vinde urgent, armura Axo marimea L, 350 lei negociabil, purtata o singura data, ca noua. Se vinde costum piele cu protectii hard M-Tech, purtat, dar in stare mai mult decit buna, 650 lei negociabil. Sau oferta pentru 900 lei tot setul, armura + costum. Armura e f buna vara in oras, super aerisita, etc.

 

Poze (scuzati calitatea, dar sint facute cu un jeg de telefon):

 

 

 

 

Mesaj completat

Costumul este marimea 52.

 

Valabil si promotie, 800 RON FIX toate impreuna! Armura AXO, marimea L purtata o singura data, impecabila, la magazin costa cam 700 de lei. Costum racing M-tech din 2 bucati(geaca si pantaloni, se pot purta separat), piele, protectii hard, cocoasa, culoare galben/negru/argintiu, in stare f buna, marimea 52 (din cite stiu e echivalent la M, dar nu sint sigur). Si pt cine e interesat la modul serios de pachet, poate pun bonus o casca (purtata) Shoei Z-One, aerografiata, marimea M, cu doua viziere, una clara si una golden iridium. Pot fi vazute si probate oricind in Oradea si se vind la un pret mai mult decit bun. 800 RON toate gramada, sau separat se discuta pretul.

Le vind URGENT pt ca trebuie sa-mi iau echipament de chopper :blink: !

Tel: 0770-163586 sau PM pe forum.

Scuzati calitatea pozelor, sunt facute cu telefonul:

post-54911-1270793961_thumb.jpg

post-54911-1270793968_thumb.jpg

post-54911-1270793974_thumb.jpg

post-54911-1270793981_thumb.jpg

Editat de Epicus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand toba de esapament pentru Gilera DNA 50( posibil sa functioneze si la alte modele) stare foarte buna, semnalizari fata de Gilera DNA, un set de role 19x15.5 de 7.5 grame aproape noi si o pereche de mansoane universale.

TOBA-100 ron fix sau schimb cu ceva echipament moto ( manusi, protectii etc)

Pentru celelalte pretul il faceti voi.

ID: drimba_nicusor sau 0746295728

Asfalt uscat tuturor si drumuri fara gropi.

post-56154-1270833677_thumb.jpg

post-56154-1270833723_thumb.jpg

post-56154-1270833746_thumb.jpg

post-56154-1270833776_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superb ciinele :laugh: !

 

 

 

Si vind in continuare costum racing din 2 bucati si armura (se pot vedea pe pagina anterioara) ieftin :lol: !!!!

 

ms man :love:

 

armura s-ar putea sa ma intereseze pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Epicus
ms man :love:

 

armura s-ar putea sa ma intereseze pe mine.

 

Inca o mai am :laugh: .

offtopic:

Daca vrei vorbim si ti-o aduc s-o vezi, sa vad si eu catelu' cu ocazia asta (ador ciobanestii germani de cind eram copil :lol: ) .

/offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar chopper. VN 800 Classic sau Dragstar 650 (probabil n-as spune nu nici unui Dragstar 1100 :love: ). PM la mine cu numarul de telefon si va sun eu.

 

Ciao , Azi am fost la unul in Tarian avea exact ce iti doresti tu , am fost sa o vad uite nr lui de telefon: 0745 249 049 sper sa iti fie de folos omu' are Dragstar clasic la 650

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimb Yamaha FZ6 N din 2004 cu un enduro adventure touring nu mai vechi de 2004, de preferinta Aprilia Caponord si Suzuki V-strom 1000. Detalii despre FZ6 in semnatura. Intrebari sau/si propuneri pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand/schimb in continuare moto din semnatura preum si un Ford Fiesta 1.4 Tdci din 2002 , 160,000 km parcursi, Transmisie: manuala, Putere: 68 CP (50 kW), Cilindree: 1400 cm³, diesel, culoare alba, Numari de usi: 4/5,

Dotari>

- ABS

- geamuri electrice

- oglinzi electrice

- parbriz si luneta cu degrivare

- aer conditionat

- jante aliaj

- inchidere centralizata

- airbaguri frontale si laterale

- radio/CD cu comenzi pe volan

- servo directie

- proiectoare ceata

- geamuri colorate.

Distributie schimbata acum 2000km, kit ambreiaj nou. Masina a fost tinuta NUMAI in garaj si nu a fost implicata in nici un incident.

Pret 4490 euro. Eventual schimb cu auto de productie germana, diesel, an 2005 sau mai noua.

Inf la 0770120383 sau ibalasco@yahoo.com

post-25436-1271265590_thumb.jpg

post-25436-1271265607_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cer ajutorul comunitatii, sunt din timisoara si recent vinrochenul motorului meu a cedat, mai bine zis a inceput sa isi faca simtita prezenta printr un sunet care reuseste sa imi acopere si zgomotul facut de toba gp. Daca printre voi exista cineva care is dezmembreaza mobra sau are un motor de vanzare de FIREBLADE sc 28 sau sc 33 il rog sa ma contacteze. Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cer ajutorul comunitatii, sunt din timisoara si recent vinrochenul motorului meu a cedat, mai bine zis a inceput sa isi faca simtita prezenta printr un sunet care reuseste sa imi acopere si zgomotul facut de toba gp. Daca printre voi exista cineva care is dezmembreaza mobra sau are un motor de vanzare de FIREBLADE sc 28 sau sc 33 il rog sa ma contacteze. Va multumesc.

desfa motorul ,pana vezi care-i buba si apoi cauta ! sau vrei sa schimbi tot setu motor? atunci recomand nou! depinde ce bate, posibil la lagare sa fie baiu cuzineti,bolt, dar desfal oricum. :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...