Sari la conținut

BURSA LOCALA Timisoara


violetbiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De vanzare una bucata Africa Twin, an 1994, 42k km, aripa fata Acerbis noua, arc spate Oehlins, crashbar-uri African Queens, portbagaje laterale + valize Krauser, proiectoare de ceata, neinmatriculata, adusa recent din Germania. Pret 3000 eur.

 

Are 42 de kile? :P

Editat de easybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

42K = 42000

42Kg = 42 Kile

 

Mama,cum de nu m-am prins... Iti multumesc inca o data ca m-ai luminat. Tot incerc sa-mi dau seama care este "retardatul" dintre noi doi. Eu ca fac glume slabe sau tu ca nu te prinzi de ele... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand urgent virago 535, an 1989 700 iepuroi

 

merge bine dar a avut un mic accident

 

ce mai e de facut la ea: vopsit, indreptat rezervorul (care e fals la virago oricum, deci nu e nici o problema), schimbat placutele frana si simeringurile

 

 

Ar merge si dezmembrata dar e pacat de ea...are si acte in regula

 

0748427813

 

daca nu o dau in cateva zile ma pun sa o fac boboc..dar pretul sare considerabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar pantaloni de piele, cu slidere,sau arici pentru slidere,noi sau in stare buna, marime mica! Pana sambata! deci urgent!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator oldgeorge

De vanzare Suzuki GSXR 750, an fabricatie 1999, 57.000 km (pe bune ), pret 1500 euro.

 

Tel. contact 0722934379

Editat de oldgeorge
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Suzuki GSXR 750, an fabricatie 1999, 57.000 km (pe bune ), pret 1500 euro.

 

Tel. contact 0722934379

 

 

Man...asta oricat ai vrea "99 nu e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator oldgeorge
Man...asta oricat ai vrea "99 nu e.

 

Scuze ...mi-a scapat mana cu o gaura mai incolo pe taste :laugh: ...a se citi ultima cifra " 0" :P

 

.

Editat de oldgeorge
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand BMW R 1150 Rockster, negru mat cu verde, 2003, naked, 29 000 km, 85 CP, 1150 cmc, inmatriculata persoana juridica, stare foarte buna. pret 7000 euro negociabil

 

motorul l-am luat din Germania, de la handlerul BMW din Augsburg in 2005, unic proprietar. nu a fost trantit niciodata, nu are nici un fel de defect. Acum are 29000 de km pe care i-am facut numai in ture lungi.

 

Dotari: ABS integral (maneta de frana actioneaza si frana fata si spate), manere incalzite, cutii laterale si topcase originale BMW cu cheie unica, parbriz reglabil Wunderlich, inaltatoare de ghidon reglabile Wunderlich, tankrucsac, sa pasager Comfort de la BMW (+ saua originala), teava colectoare Y-pipe din inox cu care am inlocuit catalizatorul (+ catalizatorul), toba sport Laser cu 2 terminatii (sport si strada) am toata documentatia originala, manualul de service, cauciucurile sunt Michelin Pilot Road 2, bateria buna (1 an). Deasemenea am si consumabile originale pe care le dau impreuna cu motoru: un set de placute fata-spate, filtru de ulei si filtru de aer nou, un cauciuc fata (uzat 50 %).

 

Acest model a fost editie limitata la implinirea a 80 de ani de motociclete BMW.

 

Ionut Ladariu 0742 22 44 89

post-1335-1242400970_thumb.jpg

post-1335-1242400995_thumb.jpg

post-1335-1242401008_thumb.jpg

post-1335-1242401017_thumb.jpg

post-1335-1242401028_thumb.jpg

post-1335-1242401036_thumb.jpg

Editat de yonatzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare una bucata Africa Twin, an 1994, 42k km, aripa fata Acerbis noua, arc spate Oehlins, crashbar-uri African Queens, portbagaje laterale + valize Krauser, proiectoare de ceata, neinmatriculata, adusa recent din Germania. Pret 3000 eur.

 

Vandut!

 

Noul proprietar vrea sa schimbe aripa Acerbis cu una joasa, originala. Daca are cineva si vrea sa faca schimbul, va rog PM.

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rog sa mute cineva acest post....

postez aici ca este foarte vizitat

 

pentru pasionati de MOTO GP este transmis de m1 de unguri se prinde pe upc acum este clasa 250cc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimb Yamaha XJ600S, din '93 cu monocilindru (Honda Dominator/SLR, Yamaha XT/XT600Z/XTZ, Kawasaki KLX, Suzuki DR 650 RSE) sau Honda Transalp, Yamaha SuperTenere. Pe scurt, il schimb cu ceva enduro peste 600cc. Detalii aici

 

Il si vand cu 1600euro negociabil (am dat 1800 euro acum un an pe el si am mai bagat cateva sute bune in consumabile), dar as prefera un schimb.

 

Ofer si diferenta, daca este cazul, suma se discuta cu motoarele in fata dupa un test-drive :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut oglinda pentru Yamaha XJ600 - 4BR... sau adaptor de pe filet stanga pe dreapta ca atunci macar pot sa pun si eu orice tip de oglinda...

 

UP

 

Schimb Yamaha XJ600S, din '93 cu monocilindru (Honda Dominator/SLR, Yamaha XT/XT600Z/XTZ, Kawasaki KLX, Suzuki DR 650 RSE) sau Honda Transalp, Yamaha SuperTenere. Pe scurt, il schimb cu ceva enduro peste 600cc.

 

Parasesti clubu?...spor la vanzare! ...oare de ce toate sunt lovite pe partea stanga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parasesti clubu?...spor la vanzare! ...oare de ce toate sunt lovite pe partea stanga?

 

Da, vreau sa trec pe enduro, diversion-ul e cam mic pt mine... la inaltime, nu putere :D. L-as pastra, dar nu-i tocmai perioada potrivita sa investesc intr-un motor plus intretinere * 2 ...

Editat de x86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent adus in tara.An 2003, 630 cmc ,120 cp, 31500 km reali demonstrabili prin cartea service completa.Stare estetica si tehnica impecabila, necazuta, neaccidentata,carene si stikere originale.Toba sport scorpion, crash paduri, mansoane cu incalzire, aparatoare roata spate, parbriz power bronze, furtune racing.Cauciucuri spate si fatza noi,consumabile schimbate recet (ulei si filtru) pregatit de sezon . Pret 3200 E. Tel 0745909147.

post-39076-1242639255_thumb.jpg

post-39076-1242639278_thumb.jpg

post-39076-1242639286_thumb.jpg

post-39076-1242639292_thumb.jpg

post-39076-1242639326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...