Sari la conținut

BURSA LOCALA Timisoara


violetbiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domnule cardan,e cea mai buna(slaba)gluma pe care o aud pe ziua de azi......Tu ai impresia ca daca are cineva asa ceva pe acasa mi-o da pe gratis ,sau pe cerseala-milogeala cum spui tu?Sau pt. faptul ca am ochi albastri sau ma cheama ro-tm?In fine,te las pe tine sa pui concluzii ca observ ca ejti baiat istet.Oricum,eu caut in continuare,ca piesele astea pentru mine sunt mai ,,scumpe si mai de pret'' decat diamantele si aurul.Thank you pt urari si sper sa gasesc sa iti pot da o bere si tie cand (ne) vom intalni pe traseu.BYE!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Apel umanitar catre toata tara,urgent!!!!!::::Fratii mei si surorile mele va rog respectos din sufletul meu plapand si din inima mea albastra (cat o mai ramas din ea)care aveti pe acasa,pe la vecini,parinti ,bunici,pretini,neamuri,mosi,stramosi,nepoti sau chiar la NASA,bucati de carena pentru un CBR1000F din ''92(saraca),fie-va mila si aruncati-le spre mine ca innebunesc cat de curand si ajung la Jebel!!! Fie-va mila de un tanar si nu -l lasati sa moara vara asta.Nu cer mare lucru......doar bucata de carena de la bord,cea cu becuri,cele 2 bucati care vin langa rezervor si plasticurile de la crash bar(park asa se cheama).Va implor,va rog ,va cersesc mila............nu stati nepasatori si aruncati un ochi prin pivnita,garaje,cotloane,gunoaie sau pe unde stiti ca aveti aruncate asemenea obiecte.SUNT de mare folos.........plizzzz,plisss,plissssss....Va multumesc anticipat,people buni.Va las numarul meu de telefon pentru caz de urgenta,nu vi-l dau cel de la ,ambulanta ,pompieri,politie,ca mai sper in onoarea voastra de patrioti.0745580551,ori 0744624560.Tank you! ;) :)

 

O varianta ar fi sa iei legatura cu Adelin din Dumbravita. El aduce piese din motociclete, din dezmembrari, din Ungaria. Ti-am dat pe PM nr. lui.

Motocicleta ca a ta are un domn mai in varsta, angajat la Spitalul Militar (personal auxiliar, parca). Poti sa mergi sa intrebi acolo si sa il convingi sa iti imprumute pentru o garantie piesele in cauza pentru a iti face copii.

Daca nu incurc eu borcanele model ca al tau mai avea si user-ul @Escu din Bucuresti. Treaba mai veche. Nu stiu daca o mai avea asa ceva. Vezi daca mai are si daca te ajuta cu ceva informatia asta.

 

Parerea mea ar fi ca ar trebui sa intrebi pe niste sectiuni ceva mai generice. Gen "motociclete de strada", "motociclete de viteza".

M-am uitat pe Ebay Germania acum 2 minute si nu misca nimic pe acolo in materie de carene. Slab de tot si nu ce iti trebuie tie.

 

Cardan e un tip f. ok. Mai mult ca sigur daca va intalniti f2f lucrurile o sa fie mult mai relaxate.

Daca tot am apucat de am scris - tu nu le mai ai nici macar bucati, sparte asa, cum or fi ele? Daca le mai asa, chiar si cu mici segmente lipsa, se pot reface destul de lejer si nu este nevoie sa dai o avere pe unele intregi, noi sau sh.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru ajutor.Pai tocmai asta e mai rau,ca nu am nici o bucatica macar din ele.Daca as gasi tipar as avea unde sa le fac.Cred ca acum imi amintesc de dl de la spitalul Militar cu honda rosie.INCERC SA dau de el zilele urmatoare.Poate am un gram de noroc ca lucram in breasla amandoi.Thank you si ne mai recitim. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul de la spitalul militar e ceva instalator pe acolo. Daca nu afli pana maine, pot sa iti dau eu detalii mai multe dupa ce discut cu cineva care il cunoaste bine, eventual un numar de telefon.

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carene laterale de suzuki gsx-r s-rad pret 50eur ambele pt contact 0767311985 si pt mai multe poze pm cu id dv

 

 

 

 

Mesaj completat

carene laterale de suzuki gsx-r s-rad pret 50eur ambele pt contact 0767311985 si pt mai multe poze pm cu id dv

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apel umanitar catre toata tara,urgent!!!!!::::Fratii mei si surorile mele va rog respectos din sufletul meu plapand si din inima mea albastra (cat o mai ramas din ea)care aveti pe acasa,pe la vecini,parinti ,bunici,pretini,neamuri,mosi,stramosi,nepoti sau chiar la NASA,bucati de carena pentru un CBR1000F din ''92(saraca),fie-va mila si aruncati-le spre mine ca innebunesc cat de curand si ajung la Jebel!!! Fie-va mila de un tanar si nu -l lasati sa moara vara asta.Nu cer mare lucru......doar bucata de carena de la bord,cea cu becuri,cele 2 bucati care vin langa rezervor si plasticurile de la crash bar(park asa se cheama).Va implor,va rog ,va cersesc mila............nu stati nepasatori si aruncati un ochi prin pivnita,garaje,cotloane,gunoaie sau pe unde stiti ca aveti aruncate asemenea obiecte.SUNT de mare folos.........plizzzz,plisss,plissssss....Va multumesc anticipat,people buni.Va las numarul meu de telefon pentru caz de urgenta,nu vi-l dau cel de la ,ambulanta ,pompieri,politie,ca mai sper in onoarea voastra de patrioti.0745580551,ori 0744624560.Tank you! :) :lol:

 

Eu am gasit piese ieftine si ok pt cbr 1000 F pe ebay

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Honda Africa Twin, 1991, 80000km, cric central, topcase givi, raport transmisie 17-46, ulei furca + semeringuri schimbate, neinmatriculata (are toate actele germane), Oldmotors performance exhaust :lol:

Pret 1800 eur. PM sau Tel. 0722858466

 

post-30-1270182831_thumb.jpg

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?src=db&...m&ID=279021

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Honda Africa Twin, 1991, 80000km, cric central, topcase givi, raport transmisie 17-46, ulei furca + semeringuri schimbate, neinmatriculata (are toate actele germane), Oldmotors performance exhaust :)

Pret 1800 eur. PM sau Tel. 0722858466

 

post-30-1270182831_thumb.jpg

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?src=db&...m&ID=279021

up!

Mesaj completat

vand set evacuari custom de la Bos pentru Suzuki Intruder 750(se potriveste si la 600-800 din cate stiu),nu sunt lovite/zgariate/gaurite/golite,nu necesita adaptari etc!sunt putin mai mici in diametru (aprox 20mm)decat cele stock,nu am poze momentan!schimba radical sunetul si nu afecteaza consumul(garantez,le-am avut pe motorul meu)!pret:120 euro negociabil! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Honda CBR 600 F3,an 1998,102 CP,km 61000,far cu xexon,merge impecabil.

ATENTIE: Motocicleta se afla in Italia,va fi adusa in tara doar la cerere(rog oferte serioase).

Motocicleta este a unui prieten plecat in Italia,el vrea sa o vanda aici.

PT detalii ma gasiti la nr 0745910813.

Pret 1500 € negociabil.

UP !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare:

 

Pantaloni Second Hand moto-textil, rezistent apa/vant, protectii detasabile hard: genunchi, mesada detasabila, aerisiri laterale, buzunare cu fermoar:

STREETFIGHTER ACTION TEXTILHOSE marime 52, stare foarte buna

[pg.140 – Louis Katalog 2010]

 

Pret: 75.00 EURO

 

Geaca Second Hand moto-textil, rezistent apa/vant, protectii detasabile hard: umeri, coate-antebrat, soft: spate, mesada detasabila, aerisiri, buzunare cu fermoar:

STREETFIGHTER ACTION JACKE marime 50, stare foarte buna

[pg.141 – Louis Katalog 2010]

 

Pret: 110.00 EURO

 

http://pdfkatalog.louis.de/Katalog/cgi-bin...il.cgi?page=141

 

Manusi Second Hand moto-piele/textil, rezistent apa/vant, protectii hard:

STREETFIGHTER ACTION marime L, stare foarte buna

[pg.459 – Louis Katalog 2010]

 

Pret: 35.00 EURO

 

http://www.louis.de/_105b3a9c6db7d4bb448e3...xt&page=458

 

 

 

…pentru cei interesati exista si un tabel cu marimile EU astfel ca daca va masurati, conform acestui tabel .. se poate determina marimea potrivita

[pg.1102 – Louis Katalog 2010]

…bineinteles ca toate articolele prezentate mai sus se pot vedea/proba…in Timisoara

 

http://pdfkatalog.louis.de/Katalog/cgi-bin...l.cgi?page=1102

 

 

 

Contact: Tel: 0720.538.994 – Cristi

Editat de CDCriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vind sau schimb maxiscuter cu motocicleta mai mare scuteru este in stare buna de functionare functioneza totu pe el inmatriculat acte la zi verificare pina in 2011 pretu este de 1100euro usor negociabil... scuteru este un kimco bet&win 250cc fabicat in 2001 20cp viteza maxima 130kmh demaraj puternic consum destul de mic mai multe detali la tel 0767 921 897

post-49079-1270545837_thumb.jpg

post-49079-1270545884_thumb.jpg

post-49079-1270546000_thumb.jpg

post-49079-1270546050_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand motocicleta Kawasaki ER-5, an fabricatie '98, 50cp, stare tehnica f buna. Tinuta in garaj. Inmatriculata anul trecut in Ro, unic proprietar. Pret 1400e.

Alte detalii Tel 0740137650

 

 

post-47308-1270570591_thumb.jpg post-47308-1270570623_thumb.jpg post-47308-1270570667_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand:

 

Un set de cauciucuri Metzeler Racetec K2, 120/190, fabricatie 2009 - pret 600 Ron

 

O casca Shoei XR-1000 Symbol TC 1, marimea L, noua - pret 1200 Ron

 

tel: 0757.023.716

e-mail: valer.martin@gmail.com

ymess: marton_beton@yahoo.com

 

post-33782-1270660785_thumb.jpgpost-33782-1270660795_thumb.jpgpost-33782-1270660817_thumb.jpgpost-33782-1270660834_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP !!!

Se mai vinde 2 scutere:

-Honda Pantheon 125 cc,acte ok.stare buna-----750€

-Gilera 49 cc,acte ok,stare buna----250€

Pentru detalii ma puteti contacta la 0745910813 sau ID cip_cip_986

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki SV 650 S din 2002 la 3000 de euro negociabil cu echipament complet si multe alte chestii. Motor "tunat" laugh.gif mail la vlad.goae@yahoo.com, mess sau 0727751878 si 0764453973.

 

/index.php?showtopic=498163

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...w&ID=276288

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...