Sari la conținut

BURSA LOCALA Timisoara


violetbiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hahahahhahahahahha.. hai ca-tzi vand io o Africana... :duel: cu actele in regula, nelovit, ne-defect... :(

 

:)

 

 

Shi ca sa pun si io anuntzu' aici, pentru toata lumea:

 

Africa Twin, 1992, 83.000 km la bord, in stare gantz super! Inscrisa, acte in regula, mere ca ceasu'... Pregatita pentru touring... Pretz: 2900 EUR negociabil..

 

 

Nah... pana la urma dragutza mea de Africana a plecat la Gheorgheni.. Si in locul ei a venit un ditai petrolieru'... poze mai jos.. :) Asta nu-i de vanzare! :D

post-3067-1222628321_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Un prieten f bun vinde un Kawasaki ZZR, din 1991, 400 cmc, 50 CP - 1.690 euro!!!

Model sport-touring, foarte usor de condus in trafic, ideal pt un incepator - si nu numai... :)

 

Este intretinuta exemplar, are look exact de model 600.

40.000 km reali, motor impecabil, cauciucuri noi Michelin, lant nou, ambreiaj nou.

 

Revizie in luna august 2008 efectuata la Marcel Motors [www.marcelmotors.ro] cu inlocuit de: filtru + ulei Motul, filtru benzina, bujii Iridium.

Cu ocazia asta s-a adaugat si toba noua de CBR si s-au reglat si carburatoarele + diverse.

 

Inmatriculata definitiv, verificare tehnica 2009. Motorul este din import direct Japonia [are acte], si vanzatorul este 1 proprietar.

Parbriz si semnalizari negre, dar motocicleta in sine este vopsita "custom" intr-o nuanta f deosebita de galben - merita vazuta!

 

Bonus la achizitionare in luna septembrie: o geaca moto culoare galben cu negru.

O vinde pt a-si lua ceva mai mare, deci este dispus si la schimburi.

 

Info & alte detalii:

0756 100 100

post-18212-1222630369_thumb.jpg

Editat de alxcristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten f bun vinde un Kawasaki ZZR, din 1991, 400 cmc, 50 CP - 1.690 euro!!!

...

Inmatriculata definitiv, verificare tehnica 2009. Motorul este din import direct Japonia [are acte], si vanzatorul este 1 proprietar.

 

Parca stiu motocicleta asta din alt film...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand si io

 

suzuki 3200 euro ,2002 inatriculat 19.000 km

vento 1800 euro ,1993.1.9 diesel

 

 

 

ma pun sa strang bani sa-ti iau vento..numa ca sa nu mai fiu tarsat de fiecare data cand merg acasa. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Am cumparat recent din Louis un schimbator de viteze, dar nu e bun pentru ce imi trebuie mie. Asa ca intentionez s ail vand.

Este un schimbator universal pentru mai multe tipuri de motociclete, dar in special pentru enduro.

Numa ca nu se potriveste la mine.

Am dat pe el 10 euro, si tot 10 vreau pe el.

 

Cei interesati pot vedea schimbatorul la louis la adresa:

http://www.louis.de/_4066d6d14c28bfb7bc7e7...x=0&cmd.y=0

 

E nou nout. Si daca il vrea cineva din alta localitate, mai plateste taxele postale..care is cam 5-6 lei. Daca il vrea cineva din Timisoara, i-l duc personal la usa :rock:

 

Puteti sa ma contactati la numarul:

0740 477 895

Yahoo ID: Ride2Esc

 

Have fun!

 

Poate vrea vreun magazin sa il achizitioneze..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar scooter de 50cmc, fabricat dupa 2000, inregistrat la primarie

 

daca stiti pe careva dat un PM

Editat de nut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

am si eu o pereche de cizme sidi nr 38 de vanzare(sunt mai degraba niste pantofi inalti dar pe cutie scrie cizme).le-am luat pt prietena mea dar din pacate o jeneaza,sunt prea fixi,deci trebuie un nr mai mare.cizmele sunt noi noute ,in cutie, au fost doar incercate astazi in casa.

pret 80euro,nu este negocialbil ca le dau oricum mai ieftin pt ca vreau sa-i fac rost cat mai repede de o pereche nr 39(din pacate slabe sanse sa mai gasesc modelul acesta).

pt detalii pm sau la tel 0723226074

post-32502-1223310491_thumb.jpg

post-32502-1223310502_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...