Sari la conținut

Oferte garaj motocicleta


noir2501
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un serviciu de bun simt la pret de bun simt ;)

 

N-ai specificat insa doua aspecte, importante cred eu:

- in caz de ceva (furt, incendiu, inundatie etc), ai o asigurare pt. cladire si bunuri?

- in perioada cat clientul lasa motocicleta acolo, este permis s-o ia la plimbare si s-o aduca inapoi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un serviciu de bun simt la pret de bun simt ;)

 

N-ai specificat insa doua aspecte, importante cred eu:

- in caz de ceva (furt, incendiu, inundatie etc), ai o asigurare pt. cladire si bunuri?

- in perioada cat clientul lasa motocicleta acolo, este permis s-o ia la plimbare si s-o aduca inapoi?

 

da exact,as fi si eu interesat.........cum este treaba in privinta asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

da exact,as fi si eu interesat.........cum este treaba in privinta asta?

 

In privinta primului punct ar fi bine sa veniti sa vedeti locatia...o sa va "raspundeti " singuri.

Ca tot romanul am asigurare ...bani "aruncati" de pomana zic eu; am proiectat casa pt a rezista la un cutremur de 9* Richter si am supravegheat personal lucrarile zi de zi iar cand intram in birou la o cafea aveam 6 camere de supraveghere "focuste" pe lucratori....Inundatii !!!????....mai e ceva timp pana la topirea calotei glaciare.

Ar mai ramane incendiile, dar regula este ca bateriile motoarelor stau decuplate pe perioada gararii "mobrelor" la mine , mai ales ca la fiecare saptamana vine randul fiecarei motociclete la monitorizarea bateriei.... timp de 7 zile are cuplat aparatul care incarca, mentine , desulfateaza...dupa cum este necesar.

La punctul doi...in principiu nu este nici o problema cu luatul motoarelor la plimbare, dar este de preferat sa vorbim cu macar o zi inainte. Eu am sevici pana la ora 17 de luni pana vineri si sambata pana la 12, si mai am si "evadari" de cateva zile prin Germania sau Italia( o data la doua luni)

Daca mai vreti alte informatii va astept la o cafea "la locul cu pricina"

 

Si eu recomand.

Asta iarna Autobuzul meu a stat acolo foarte bine.

Va multumesc cmd si Iulian si va astept si in aceasta iarna.

 

mai am 15 locuri libere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In privinta primului punct ar fi bine sa veniti sa vedeti locatia...o sa va "raspundeti " singuri.

Ca tot romanul am asigurare ...bani "aruncati" de pomana zic eu; am proiectat casa pt a rezista la un cutremur de 9* Richter si am supravegheat personal lucrarile zi de zi iar cand intram in birou la o cafea aveam 6 camere de supraveghere "focuste" pe lucratori....Inundatii !!!????....mai e ceva timp pana la topirea calotei glaciare.

Ar mai ramane incendiile, dar regula este ca bateriile motoarelor stau decuplate pe perioada gararii "mobrelor" la mine , mai ales ca la fiecare saptamana vine randul fiecarei motociclete la monitorizarea bateriei.... timp de 7 zile are cuplat aparatul care incarca, mentine , desulfateaza...dupa cum este necesar.

La punctul doi...in principiu nu este nici o problema cu luatul motoarelor la plimbare, dar este de preferat sa vorbim cu macar o zi inainte. Eu am sevici pana la ora 17 de luni pana vineri si sambata pana la 12, si mai am si "evadari" de cateva zile prin Germania sau Italia( o data la doua luni)

Daca mai vreti alte informatii va astept la o cafea "la locul cu pricina"

 

 

Va multumesc cmd si Iulian si va astept si in aceasta iarna.

 

mai am 15 locuri libere

13 locuri libere

vin cu vacuta si cu gs-ul 500.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

10 locuri libere

 

au ramas 8 locuri disponibile

 

6 locuri disponibile

 

4 locuri libere

 

2 locuri libere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Pt anul acesta au mai ramas 18 locuri libere, conditiile sunt aceleasi ca si anul trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. aduc si anul asta vacuta

Ca de obicei locul tau este rezervat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Multam de apreciere......te astept la un vin fiert iarna asta, daca treci prin zona

 

12 locuri disponibile

 

Au mai ramas 10 locuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mai sunt 6 locuri disponibile

 

Au ramas doar 2 locuri disponibile

 

Pentru anul acesta lista se inchide, astazi a venit ultima motocicleta.

Multumesc,

Sarbatori fericite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Salut, sunt locuri disponibile ptr iernat?

mai sunt 3 locuri

Editat de Edgji
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Va oferim spatiu de gazduire a motocicletei dvs. pe perioada intregii ierni, intr-un spatiu special amenajat, curat. La cerere putem asigura preluarea motocicletei de la domiciliul dvs. Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la numerele de telefon 0244.434.090/0743.025.582.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...