Jump to content
Sign in to follow this  
cj86har

Off maica

Recommended Posts

who let the monkeys out of zoo ? ;) shake that ass bitch

Edited by maryan

sei anticelulitice ;))

Nu inteleg ce ai vrut sa zici aici?

pai n-ai vazut aia cu curu` mare,cata celulita avea..... Si aialalta era dreapta,nu avea nici o forma vb de alea de la semafor de pe motoare

Edited by maryan

pai n-ai vazut aia cu curu` mare,cata celulita avea..... Si aialalta era dreapta,nu avea nici o forma alea de la semafor de pe motoare

Off maica si innnnngeri pazitori...., numai cu de astea sa ma bata dumnezeu de acum si pana la moarte.....ca nu m-as supara de loc .Si uite ca am mai gasit ceva http://www.youtube.com/watch#v=vcmcGc9olig...feature=related

Domnilor domnilor, si doamnelor.Pai decat una din prima poza PT O SAPTAMANA (ceeace ar fi un chin pt mine o pedeapsa) mai bine pe viata una ca si din a doua poza sau a 3a. J U R

Mesaj completat

PROBABLY U CAN NOT HANDEL THAT VOLUME BUTT, but I CAN HANDEL THAT MASUREMENT !!!! real gooood

post-14218-1266485650_thumb.jpg

post-14218-1266485775_thumb.jpg

post-14218-1266485804_thumb.jpg

Bai, eu inteleg, e iarna, nu poti sa te dai cu motoru'. Da' o laba intr-un cadru privat cred ca se poate (mie mi-a iesit).

Am vrut numa sa zic ca ce tare se scutura ca si la aparatele alea de anticelulita ;)

Am vrut numa sa zic ca ce tare se scutura ca si la aparatele alea de anticelulita ;)

Oooooohhhhh yesss.

Vorba celor mai in varsta BIG ASS BIG PLEASURE si nu am crezut pana ce nu am incercat, si sa vezi ca au dreptate!!!

Mesaj completat

Asta e bonus pt cei iubitori

post-14218-1266486483_thumb.jpg

mi-am scris si eu parerea despre topicul acesta,dar am luat putin warn . imi mentin parerea,chiar cu riscul de a lua mai mare warn. acest topic este o L.A.B.A. TRISTA

live-online-tv.com

2onlinetv.com/tv

redtub.com

channelking.com/

chooseandwatch.com

likevid.com

yuvutu.com

spicetv.com

freetubetv.net/adult

Parerea mea ca e mai simplu pe unu din link-urile de mai sus, fie ca unii au sau nu au partener...ori de care o fi el ;)

Edited by yzulyka

Asta e din ciclu cu vaca pe motor? :)

Pai daca tu preferi mai mult scheleton pe motor atunci considera ca asta e din ciclul VACA PE MOTOR.De anorexice si bolemice cu aspect de sifilitice m-am saturat pt o viata.VIATA am spus nu saptamana!!!

BIG ASS BIG PLEASURE ;)

Pai daca tu preferi mai mult scheleton pe motor atunci considera ca asta e din ciclul VACA PE MOTOR.De anorexice si bolemice cu aspect de sifilitice m-am saturat pt o viata.VIATA am spus nu saptamana!!!

BIG ASS BIG PLEASURE :D

Vezi ca pt astea cu "curu mare" pe la noi iti tre neaparat "spid" (cum iti place tie ;)), preferabil R6(se stie ca fundul mare da bine pe "iamaha") si neaparat tre sa faci burnuri si plecari pe o roata de la stop, sa mergi in general cu 150-180 in oras si 220-250kmph inafara si sa turezi tare motorul ca nah, astea cam au greutate si ti se pare ca nu traje 600-le :)

BIG ASS BIG PLEASURE ;)

Ahaaa, deci de aia vroiai tu Hayabusa... a big ass needs a big bike, eh...? yo' ma' man... :)

Zoran nu te linistesti????cred ca is multi ochi aici pe forum si vai vai ce se va alege de tine :)

Ce sa se aleaga , si ce ochi se uita la mine. Doar toti stiu ca nu imi plac scheleticele. Mie greata de scheletice. E ca si cum as sta pe un Virago de 250 in loc de un Dragstar de 1100. Pt mine alea care au sub 50kg imi provoaca tristete si depresie. Cum la o femeie ii plac barbatii mai facuti asa si barbatilor le pot place alea mai cu corp feminin nu alea de FETISTUCE COPILUTZE in pubertaj. Asa ca parerea mea nu se va schimba.Ah si inca ceva.La multii ii plac alea mai cu forme numai ca le e jena sa recunoasca, sau vb aia

Mie imi place ciorba de fasole da pe aia de burta nu am probat-o inca. Pt aia inca nu pot spune ca nu e buna....

Mie imi plac cele care arata asa:

post-22404-1266910662_thumb.jpg

:)