Jump to content
Sign in to follow this  
cj86har

Off maica

Recommended Posts

Deci, femei cu burta si picioare in X? :)

Nu, aia era o sectiune longitudinal-transversal? :D

Nu mai pot scrie cu diacritice ;) imi pune un "?" in loc de "a^".

Edited by Dan Cata

Ce sa se aleaga , si ce ochi se uita la mine. Doar toti stiu ca nu imi plac scheleticele.

Pai daca toata lumea stie asta,de curiozitate:de ce ai mai facut topicul asta? :)

Ca se le aduci aminte celor care au uitat si nu-i intereseaza sau ca sa afle cei care nu stiau si de asemenea nu-i intereseaza?

Preferintele feminine,culinare,...etc sunt niste chestii personale ale fiecaruia,sincer nu cred ca trebuie impartasite pe forum.

Azi maine facem poll sa votam ciorba de burta sau femeile carnoase... ;)

Sanatate si numai bine

kit-kat.jpg

:)

kit-kat.jpg

;)

:D

e cam scheletica kit-kat,prefer un corn cu ciocolata... :)

Pentru ciocolata tre sa ai asa ceva :

french_bread.jpg

:):laugh:;):laugh::D

Azi maine facem poll sa votam ciorba de burta sau femeile carnoase... ;)

ar fi interesant...sa vedem unde se gaseste cea mai buna...din ambele :)

Frumos clipul asta .Tu esti prietenul meu......ne-am intelege bine la tema asta

Mesaj completat

Mie imi plac cele care arata asa:

:o

Ah te inteleg deci cam asa ceva!

Frumos clipul asta .Tu esti prietenul meu......ne-am intelege bine la tema asta

Mesaj completat

Ah te inteleg deci cam asa ceva!

da, mai mult sau mai putin :o

Pai daca toata lumea stie asta,de curiozitate:de ce ai mai facut topicul asta? :o

Ca se le aduci aminte celor care au uitat si nu-i intereseaza sau ca sa afle cei care nu stiau si de asemenea nu-i intereseaza?

Preferintele feminine,culinare,...etc sunt niste chestii personale ale fiecaruia,sincer nu cred ca trebuie impartasite pe forum.

Azi maine facem poll sa votam ciorba de burta sau femeile carnoase... :)

Sanatate si numai bine

Sa stii ca m-am gandit deja de mult sa fac un topic de vot ca sa vedem barbatilor ce le place mai mult alea mai zamoase sau alea mai uscate.Ar fi fost perfect pt ca votul e anonim si toti isi pot pune votul fara probleme.

Iar pe de alta parte eu asa stiu ca motociclismul are si niste sub ramuri adica interese la femei frumoase.Dar se pare ca aici prin cluj multi care sant motociclisti asa convinsi sant incat nu mai vad nimic altceva decat fierul sunetul motorului si gata.Acest topic este adresat celor care mai sant pasionati si de femei cu sau fara forme.Fiecare in lumea lui.Eu am inceput topicul cu ce mi se pare mie interesant, daca incepea altu poate o incepea cu ceva femeie schelet.Fiecare cu viziunea lui.

Mesaj completat

Pentru ciocolata tre sa ai asa ceva :

french_bread.jpg

Asta am spus in una din posturile de la inceput.

Femeie mai plinute , mai dezvoltate au nevoie de barbati care CAN HANDEL BIG BUTT WOMAN.... asa ca nici o data nu o sa poata face fata unu care e cam asa

post-14218-1267003043_thumb.jpg

Sa stii ca m-am gandit deja de mult sa fac un topic de vot ca sa vedem barbatilor ce le place mai mult alea mai zamoase sau alea mai uscate.Ar fi fost perfect pt ca votul e anonim si toti isi pot pune votul fara probleme.

Iar pe de alta parte eu asa stiu ca motociclismul are si niste sub ramuri adica interese la femei frumoase.Dar se pare ca aici prin cluj multi care sant motociclisti asa convinsi sant incat nu mai vad nimic altceva decat fierul sunetul motorului si gata.Acest topic este adresat celor care mai sant pasionati si de femei cu sau fara forme.Fiecare in lumea lui.Eu am inceput topicul cu ce mi se pare mie interesant, daca incepea altu poate o incepea cu ceva femeie schelet.Fiecare cu viziunea lui.

Pe topicul celor pasionati de femei cu sau fara forme, tu ai cele mai multe posturi :D

:o

Mesaj completat

Asta am spus in una din posturile de la inceput.

Femeie mai plinute , mai dezvoltate au nevoie de barbati care CAN HANDEL BIG BUTT WOMAN.... asa ca nici o data nu o sa poata face fata unu care e cam asa

Noah,zici tu ceva.

Mie povestile despre femei si de-alea mi se par mai faine la o bere de trei... :o

POLL

OLIVE VS PIGGY .

VS

:D :o

PIGGY!!!!!!!!!imi place coafura ei :o

Treaba voastra.

Cand ma reazam de un copac stiu sigur ca nu patesc nimic , dar cand ma reazam de o scandura exista posibilitatea ca sa imi intre vre-o aschie.

Treaba voastra.

Cand ma reazam de un copac stiu sigur ca nu patesc nimic , dar cand ma reazam de o scandura exista posibilitatea ca sa imi intre vre-o aschie.

Tare replica :o

Detalii despre Handel AICI.

Serj :o

Edited by Cata Dan

Am primit inca 10 procente WARN. MI s-a spus ca am postat poze indecente.

Pai domnului moderator care m-a warnat pot sa ii transmit numai urmatoarele.

Domnule xy nu stiu cum sa va spun. WARN probabil.

Cu tot respectul, umil ca un milog va transmit CA:

Nu sanu expuse poze cu parti intime ale corpului Uman vagin , penis sau sani, sfarcuri sau penisuri in erectie sau acte sexuale in desfasurare. Este doar o tema ce fel de femei le pot place motociclistilor mai cu o viziune deschisa .

Nu s-a facut atac la nici o persoana de sex feminin. s-a vb generalitati, nu s-a injurat nici macar injurii punctate ca de ex P.... M... sau S... P... .

Pe de alta parte pozele expuse sant in costum de baie adica poze cum sant femei la strand sau la iarba verde, dar mai nou in cluburi , discoteci sant animatoare mai indecent imbracate.Si forumul si si o discoteca un club sant locuri publice.

Eu cred ca dvs santeti un iubitor al femeielor din poza atasata , si ati considerat ca santeti ofensat.Pai ce sa facem e o vb

DE GUSTIBUS NON DISCUTANDUM asa ca nu o luati asa personal domnu WARN

Mesaj completat

eu totui as ramane la varianta 2

Mesaj completat

eu totui as ramane la varianta 2

Mesaj completat

asta e varianta 2

post-14218-1267092138_thumb.jpg

post-14218-1267092510_thumb.jpg

PIGGY!!!!!!!!!imi place coafura ei :o

PIGGY spun si eu ,imi place de nasucul ei !ce bine i-ar sta cu un mar rosu sub nasuc!

1.

Intre femeie cu forme si femeie grasana este o mica mare diferenta.

2.

Intre fizionomia aluia batut si fizionomia mea gingasa este o mica mare diferenta

3.

Total gresit daca tre sa ajungi cu o femeie la asa bataie.Mie numai de aia mie frica sa nu dau peste o femeie care nu o POT HANDEL BINE si sa ma bata din cauza aia, dar har domnului inca asa ceva nu a fost.Cine stie poate in codul meu genetic este inscris undeva PAY BACK GARANTEE, SAU ISO 9001;9002 :o