Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

Cumpar pentru cineva motor second pentru Husqvarne TE350 an fabricatie 1992,NU ma intereseaza cutia si ambreajul in ce stare sunt,

Am un TE350 de vanzare... il vezi in semnatura. da un pm daca te intereseaza si discutam mi departe... pretul e modificat, nu am mai favut update la semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De vanzare:

 

Fox Racing Airframe Roost Deflector

Marime: M

Culoare: Albastru

 

Pret: 115 Epuroi

 

 

Smith - Warp Star Goggles

MSR Racing - Axxis Jersey

MSR Racing - Axxis Gloves

MSR Racing - Axxis Pants

 

150 Epuroi / set

 

Marime M

 

aaa... nr. tel: 0765/472.474

 

a venit vanatoru` si a mai omorat din iepuri ... cate 10 din fiecare pret, deci setul -> 140 E si armura -> 105 E

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER OFERTA GAS GAS!!!!

Aveti mai jos preturile speciale pentru motocicletele enduro in 2 timpi, preturi valabile pentru comanda pana pe 27 ianuarie

 

EC 300 RAC 2009 pret vechi 6975 € - pret nou 5925 €

 

EC 300 2009 pret vechi 6636 € - pret nou 5680€

 

EC 250 RAC pret vechi 6960 e - pret nou 5910 €

 

EC 250 2009 pret vechi 6622€ - pret nou 5672€

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super promotie 1+1 GRATIS!!!

 

Promotia se desfasoara din nou in locatia Moto Adventure din sos. Cotroceni nr. 19. in ziua de vineri 23 ianuarie 2009 intre orele 11 si 18

si sambata 24 ianuarie 2009 intre orele 10 si 14.

 

Pentru oricare 2 produse marca AIROH si/sau REV'IT! se plateste numai unul! (se plateste obiectul mai scump).

De exemplu: daca vrei o geaca de 600 lei si o casca de 500 lei, le iei pe amandoua si platesti doar geaca.

 

NU RATATI OCAZIA!!!

 

Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca multi dintre enduristi nu au timp sa isi intretina motocicleta asa cum ar trebui m-am gandit ca ar fi ok un astfel de serviciu.

Asadar inpreuna cu un amic am deschis un atelier in care oferim un serviciu pe care l-am botezat READY TO GO !

Acest program se adreseaza motocicletelor ce sunt exploatate in regim de curse de enduro sau hard-enduro. Avand in spate experienta catorva ani buni de enduro m-am gandit ca acest serviciu va fi util unora dintre noi.

 

Sa presupunem ca iesi la o tura in weekend, duminica seara aduci motoreta<sau venim noi si o ridicam luni> si spui: imi trebuie joi la ora 17.

Motoreta este spalata<cum simt de raspundere>, gresata, curatat filtrul de aer, si supusa unei verificari amanuntite<ulei, antigel, placute frana, lichid frana/ambreaj, suruburi, etc>. Eventualele defectiuni si starea generala iti sunt transmise telefonic sau pe mail urmand ca tu sa decizi daca motoreta intra la reparatii. Noi ne ocupam de procurarea pieselor de schimb si a consumabilelor avand contracte direct cu furnizorii.

Deci vom face tot posibilul ca joi la ora 17 tu sa poti lua motoreta pregatita de cursa.

 

 

Daca treaba merge ne-am gandit sa construim un BIKE HOTEL, un loc in care sa iti pastrezi motoreta si sa iti poti depozita in siguranta si eventuale piese de schimb, echipament, etc

 

Avand in vedere ca 80% dintre motorete sunt KTM-uri ne-am cam axat pe aceasta marca deci portocalii sunt mai avantajati pt ca beneficiem de un suport tehnic bun.

 

 

Care sunt parerile voastre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e tariful de "întreținere" săptămânală?

Este facturabil? Daca da, se face diferentiere de tarifare pentru cei care vor factura si cei care nu vor factura (de ex. 19% TVA)?

Editat de seseseko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca multi dintre enduristi nu au timp sa isi intretina motocicleta asa cum ar trebui m-am gandit ca ar fi ok un astfel de serviciu.

Asadar inpreuna cu un amic am deschis un atelier in care oferim un serviciu pe care l-am botezat READY TO GO !

Acest program se adreseaza motocicletelor ce sunt exploatate in regim de curse de enduro sau hard-enduro. Avand in spate experienta catorva ani buni de enduro m-am gandit ca acest serviciu va fi util unora dintre noi.

 

Sa presupunem ca iesi la o tura in weekend, duminica seara aduci motoreta<sau venim noi si o ridicam luni> si spui: imi trebuie joi la ora 17.

Motoreta este spalata<cum simt de raspundere>, gresata, curatat filtrul de aer, si supusa unei verificari amanuntite<ulei, antigel, placute frana, lichid frana/ambreaj, suruburi, etc>. Eventualele defectiuni si starea generala iti sunt transmise telefonic sau pe mail urmand ca tu sa decizi daca motoreta intra la reparatii. Noi ne ocupam de procurarea pieselor de schimb si a consumabilelor avand contracte direct cu furnizorii.

Deci vom face tot posibilul ca joi la ora 17 tu sa poti lua motoreta pregatita de cursa.

 

 

Daca treaba merge ne-am gandit sa construim un BIKE HOTEL, un loc in care sa iti pastrezi motoreta si sa iti poti depozita in siguranta si eventuale piese de schimb, echipament, etc

 

Avand in vedere ca 80% dintre motorete sunt KTM-uri ne-am cam axat pe aceasta marca deci portocalii sunt mai avantajati pt ca beneficiem de un suport tehnic bun.

 

Care sunt parerile voastre?

 

Interesant.

O adresa a service-ului?

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca multi dintre enduristi nu au timp sa isi intretina motocicleta asa cum ar trebui m-am gandit ca ar fi ok un astfel de serviciu.

 

Initiativa este buna. Vei avea clienti. Multi dintre enduristi, nu numai ca nu au timp dar nici nu stiu sa o intretina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

serviciul READY TO GO ! se adreseaza din pacate doar celor din zona Bucurestiului. mi-ar placea sa fac treaba asta la nivel national... poate reusesc un service mobil pentru curse.

 

Pretul pentru o luna este de 50 euro+TVA.

In acesti bani intra: gazduire+spalat+curatat si gresat filtru aer+verificat toata motocicleta din roata in roata.

transportul motocicletei/lor<maxim 3 per tura> costa 100 ron+ tva.

 

LOCATIA ATELIERULUI : intrarea abatorului nr 6- soseaua de centura intre Glina si Popesti<...moama, pe centura... eu fac 15-20minute din dristor deci... >

 

- in incinta fostului abator langa service-ul OFF-ROAD RACING ROMANIA.

 

PENTRU MAI MULTE INFORMATII: 0723494817-CATALIN

 

SUper idea si foarte folositoare pentru foarte multi dintre noi care nu au timp sa-si puna motoarele la timp.

 

Curand... o sa va cautati spatiu mai mult! SUnt sigur!

 

deja e cam aglomerat, va trebui sa construim o hala in primavara...

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

presupun ca se adreseaza strict bucurestenilor nu? nu imi pot imagina ca poti servisa in aceeasi saptamana timisoara constanta si iasi

la iasi e "implementat" de vo 2 ani sistemu asta, oricum multi prefera sa le tina acasa :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebam pentru ca in Timisoara este asa ceva de ~1an iar tariful este 50 lei/sedinta.

Inainte era cu abonament lunar da' nu prea mergea din cauza ca daca nu te dadeai in fiecare weekend deja nu mai merita, era scump.

De cand au facut serviciul valabil per sedinta (platesti numai cand ai nevoie) treaba merge unsa, eu sunt unul din clienți si sunt multumit.

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc!

 

chiar daca am mai pomenit in acest post, ma repet:

Cine are o pereche de prinderi- suruburile din capetele ghidonului- pe 21 (Dominator) pentru hand-guard. Le-am cumparat de la Ktm insa am primit doar prinderi pe 17 si.....

Daca ma poate ajuta cineva ii precizez ca nu astept pomana!

Sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un KTM 450 Exc 2006-2007 ingrijit ! ofer la schimb un golf 4 2001 . 1.4-16v benzina

am ptr tine ceva mai bun ,mult mai puternic,mai usor si mult mai fiabil.

+ ca este full option are tot ce se poate pune

sti tu ce.....

daca esti interesat cauta-ma

Editat de cetateanulx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare 2 casti enduro-cross marca grex(nolan) marimea L.una este purtata 1 sezon iar cealalta NOUA!pret 90 de euro ambele,impreuna la un loc :laugh:

 

 

 

 

 

 

 

 

detalii aici http://www.grex.it/index.jsp?id=305

Editat de baurtulus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super promotie 1+1 GRATIS!!!

 

Promotia se desfasoara din nou in locatia Moto Adventure din sos. Cotroceni nr. 19. in ziua de sambata 31 ianuarie 2009 intre orele 10 si 14.

 

Pentru oricare 2 produse marca AIROH si/sau REV'IT! se plateste numai unul! (se plateste obiectul mai scump).

De exemplu: daca vrei o geaca de 600 lei si o casca de 500 lei, le iei pe amandoua si platesti doar geaca.

 

NU RATATI OCAZIA!!!

 

Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...