Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

Pai nici la asta nu cred ca imi abuream ochelarii, pentru ca are niste gauri la nas... si imi era buna pentru ski.

 

Eu am un "ciorap" care e din material sintetic si nu am probleme cu el, adica nu transpir mult. Il folosesc vara pentru praf, ca iarna am cagula si o helanca calduroasa. Imi trebuie 2 ca sa pot sa imi fac si un batic, sa nu mai imi imput casca... Si daca cele de la oxprod sunt doar 25 de lei,3 bucati... unde pot gasi?

 

Merci pentru sfaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi trebuie 2 ca sa pot sa imi fac si un batic, sa nu mai imi imput casca

http://www.evs-sports.com/product/accessories/sweat-beanie/

http://www.ktm.com/index.php?id=248&po...4&isotype=0

Mesaj completat

Vand anvelope noi, cate o bucata din fiecare: - anvelopa fata Metzeler MCE 6 Days Extreme F.I.M 90/90-21 60 EUR; - anvelopa spate Metzeler MCE 6 Days Extreme F.I.M 120/90-18 70 EUR.

Editat de seseseko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste un XR 250 R din 1999 cu vreo 17 000 km in stare foarte buna de functionare cu niste zgarieturi care oricum nu conteaza pentru ca e motor de tavaleala si are vreo 2500 euro ( neg ) cash sau in cont il astept la Oradea sa-l ia.

 

 

e inmatriculat! asa ca daca gasiti roti la pret bun se poate folosi si ca Super Moto si aveti 2 in 1 :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog postati aici orice anunt comercial privind motociclete/diverse cu specific enduro cross.

anuntul de vanzare trebuie sa contina un minim de date (locatie, pret, date contact, etc)

Vand Yamaha xt 600 E din 1993, motor nou, 150 km, 1650 e. 0722675842

Inmatriculata, ITP valabil 11.2011, motor nou, in rodaj (facturi Yamaha), plus un motor pentru piese. Detalii la telefon.

post-46261-1267624494_thumb.jpg

post-46261-1267624504_thumb.jpg

post-46261-1267624514_thumb.jpg

post-46261-1267624526_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand KTM 640 Adventure in stare excelenta, fabricatie 2006.

24.000 km, primul proprietar in carte, inmatriculat, cu toate actele la zi.

 

4599, -Eur

 

Bonus - suport de cutii Hepco&Becker si un set de cutii originale KTM - H&B Gobi !!!

 

 

 

0722190813 -Mark

mark.kvcs@yahoo.com

 

 

Mesaj completat

In limita unor distante rezonabile, ofer si transport la domiciliu.

 

Up!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca vreau sa trec la 2 timpi,vand mobra urmatoare:ktm 450 exc(se spune ca-i cel mai bun 450 facut de ktm :laugh: ),2006,inmatriculat,in stare foarte buna,intretinut corect,folosit doar hoby.pret 3900 euro,bonus un set de plastice nou,orange.0726 259679 claudiu.a,asigur si transport.

incepe sezonul(ma rog,..... schi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand instalatie electrica completa dr 350 absolut toata inclusiv comenzile pt ghidon tot tot+ cdi releu de incarcare stator senzori !din dezmembrare dr 350..adica am schimbat motorul am pus altul din nefericire si astea au mai ramas..stator perfect cdi releu de incarcare+instalatia electrica cu toate anexele!pret 150E toate sau mai discutam!daca in caz aveti nevoie rog pm!

Numai bine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde 1buc. Garmin Etrex Vista stare excelenta de functionare cu urmatoarele caracteristici :

- Busola electronica (functioneaza independent de gps)

- Altimetru electronic(functioneaza independent de gps),afiseaza grafic de ascensiune

- barometru cu senzor de presiune (functioneaza independent de gps), se poate face predictie meteo

Accesorii:

- Acumulatori ni-mh 2600 mAh

- cablu de date

Harti :

- RO.A.D 2006 (rutabila pentru navigatie )

- RO.A.D 2008 (rutabila pentru navigatie )

-ROMAnia 3D (harta topografica cu curbe de nivel rutabila pentru off-road ,aici intra tot ce inseamna off-road :drumuri judetene,drumuri de tara ,poteci de munte inclusiv trasee montane marcate gen triunghi rosu,banda albastra etc.,POI montane gen cabana,izvor etc )

 

Pret 120 eur

tel.0730559655,

e-mail grebenisansilviu@gmail.com

post-46276-1268137438_thumb.jpg

Editat de silviu1971
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog postati aici orice anunt comercial privind motociclete/diverse cu specific enduro cross.

anuntul de vanzare trebuie sa contina un minim de date (locatie, pret, date contact, etc)

Vand Yamaha XT 600 E din 1993, motor nou.

Inmatriculata, ITP valabil 11.2011, motor in rodaj, 150 km, schimbat (facturi Yamaha) piston, segmenti, bolt, simeringuri supape, placi ambreiaj, rulmenti ambielaj. Cilindru nou, simeringuri furca, kit de lant, ulei, filtru noi. 1650 euro cu inca un motor pentru piese. 0722675842

post-46261-1268152024_thumb.jpg

post-46261-1268152039_thumb.jpg

post-46261-1268152074_thumb.jpg

post-46261-1268152094_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde 1buc. Garmin Etrex Vista stare excelenta de functionare cu urmatoarele caracteristici :

- Busola electronica (functioneaza independent de gps)

- Altimetru electronic(functioneaza independent de gps),afiseaza grafic de ascensiune

- barometru cu senzor de presiune (functioneaza independent de gps), se poate face predictie meteo

Accesorii:

- Acumulatori ni-mh 2600 mAh

- cablu de date

Harti :

- RO.A.D 2006 (rutabila pentru navigatie )

- RO.A.D 2008 (rutabila pentru navigatie )

-ROMAnia 3D (harta topografica cu curbe de nivel rutabila pentru off-road ,aici intra tot ce inseamna off-road :drumuri judetene,drumuri de tara ,poteci de munte inclusiv trasee montane marcate gen triunghi rosu,banda albastra etc.,POI montane gen cabana,izvor etc )

 

Pret 120 eur

tel.0730559655,

e-mail grebenisansilviu@gmail.com

 

S-a dat se poate sterge topicul ,mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca vreau sa trec la 2 timpi,vand mobra urmatoare:ktm 450 exc(se spune ca-i cel mai bun 450 facut de ktm :) ),2006,inmatriculat,in stare foarte buna,intretinut corect,folosit doar hoby.pret 3900 euro,bonus un set de plastice nou,orange.0726 259679 claudiu.a,asigur si transport.

3500 euro pret final

post-12608-1268226760_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...