Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
pun si eu aici ceva, si sper sa nu fiu prost inteles.am o pereke de cizme thor vechi, departe de prima tinerete, dar a fost prima cizma de cross cu care am mers.intra apa in ele, sunt cojite de vopsea, dar cred cas nu toata lumea are bani de o pereche noua sau in stare buna.sunt nr 44 si le as da cuiva care are nevoie de ele.desigur, gratis

 

 

am si eu una pereche manusi ufo G2 de cross , nu sunt vechi. sunt cojite de vopsea , sunt rupte la degete,intre degete, si in palma, dar cred ca nu toata lumea are bani de o pereche noua sau in stare buna. sunt marimea L si le as da cuiva care are nevoie. desigur. gratis :cheers: :cheers: :cheers:

 

 

Si acu fara vrajeala, nota 10 lu Zozo :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu aici ceva, si sper sa nu fiu prost inteles.am o pereke de cizme thor vechi, departe de prima tinerete, dar a fost prima cizma de cross cu care am mers.intra apa in ele, sunt cojite de vopsea, dar cred cas nu toata lumea are bani de o pereche noua sau in stare buna.sunt nr 44 si le as da cuiva care are nevoie de ele.desigur, gratis

Heheh... asta-i caterinca ...sau e pe bune?? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu mariuse, si tocmai pt ca nu mi am permis nici eu la inceput cizme noi, vreau sa ajut pe altul ca mine.in afara de asta, asa sunt eu, nu am obraz sa mai cer bani, mai ales daca nici nu la mai folosesc.oricum, am primit un pm de la un forumist(anonim pana hotaraste el altceva) care le vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa lupte seculare care au durat 24 ore(calmul lui SOSO vs aiureala mea).......uite anuntul la locul lui:

 

Aprilia Pegaso '97 -29.000km adusa de doua zile RAR in curs de efectuare.

3400 euro sau 3600 euro cu baulet si coburi.

0722 356 993 sau 0745 070 267 intre orl 08.00-21.00

post-7-1100795381_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Cumpar un KTM LC4 Adventure care sa se vanda cu factura.

Motocicleta sa fie din 2001 sau mai noua si sa nu fie alergata la competitii (rally-raid or something).

Mail ionut73@yahoo.com

Tel 0722 666 802

 

Astept oferte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu aici ceva, si sper sa nu fiu prost inteles.am o pereke de cizme thor vechi, departe de prima tinerete, dar a fost prima cizma de cross cu care am mers.intra apa in ele, sunt cojite de vopsea, dar cred cas nu toata lumea are bani de o pereche noua sau in stare buna.sunt nr 44 si le as da cuiva care are nevoie de ele.desigur, gratis

salut ,

frumoasa oferta, m-ar interesa pe mine....cum facem sa le vad...

Multumesc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

DR650SE , an 1998 , 16.000km , INMATRICULAT , cauciucuri de strada noi Dunlop , si restu de accesorii care nu se vad pe el ( oglinzi, scarite pasager, semnale.. etc)

Merge si arata super :blink: ( e in romania din vara 2004 )

3550 Eur

 

0723564720 - Razvan (Brasov)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite asa fratilor, cu gesturi frumoase cum e cel al lui Soso, se mareste nunarul celor care din cand in cand( daca nu tot timpul) renunta la asfaltul uscat pt noroiul si obstacolele drunurilor forestiere sau al potecilor.

e bine, chiar foarte bine ca ne ajutam unii pe altii. doar asa v-om putea sa ajungem '' departe'' si sa avem un cuvant de spus care sa fie luat in seama si apreciat.

la multi ani pt deseara si tot se va doriti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...