Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand o pereche de cizme foarte putin purtate, stare impecabila, nr.44, pretul 100 euro. Trimit oriunde in tara, cu ramburs.

Las pozele sa vorbeasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog postati aici orice anunt comercial privind motociclete/diverse cu specific enduro cross.

anuntul de vanzare trebuie sa contina un minim de date (locatie, pret, date contact, etc)

Vand piese Yamaha xt 600: motor, carburatoare, furca, rezervor, scut motor, far, bord, ghidon, handguarduri, aparatoare lant.

0722675842

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prieteni !

 

Doresc sa va anunt ca "Adventure-Camp Curtea de Arges" este functional si angrenat de promotorul de evenimente offroad - "ADVENTURE RIDE" , impreuna cu magazinul de motociclete, echipamente si accesorii enduro - "ENDUROSTORE"

 

Va voi face o scurta prezentare, la care voi adauga cateva poze pt exemplificare.

 

Camping-ul este deschis pt iubitorii de offroad si enduro, dar si pt oricine doreste o iesire in aer liber, in care se poate destinde in diferitele feluri pe care le putem pune la dispozitie : kayace, biciclete, atv-uri, arcuri sportive, echipament complet de paint-ball. Chiar si o simpla drumetie in imediata apropiere , a camp-ului poate fi o adevarata baie de verdeata si aer curat. Mai mult, in oras , puteti vizita vestita manastire a "Mesterului Manole", cat si Biserica Domneasca, un alt obiectiv istoric ce merita vazut.

Va asteptam cu mancare delicioasa facuta in pur stil romanesc pentru un weekend de relaxare si de buna dispozitie!

 

Si acum, cateva detalii tehnice :

 

1. LOCATIA:

Este situat langa orasul Curtea de Arges la 5 km distanta, pe directia C.de Arges - Valcea. Zona deluroasa si impadurita. Distanta de 30km de barajul "Vidraru"

 

2. DEPENDINTE:

Campingul are in incinta o cabana dotata cu sala de mese, bucatarie si terasa, iar la etaj doua camere cu pat dublu.

Pt cazare mai dispunem de 4 casute de lemn, fiecare cu cate 2 paturi simple. Pt cei care au placerea, se poate campa si la cort.

Ca si facilitati, exista langa cabana, doua toalete dotate si cu dusuri, iar in cabana in ca o toaleta, de asemenea cu dus. Dependinta mai contine si masina de spalat, un service dotat cu scule pt toate problemele tehnice si o magazie cu echipamente diverse.

 

3. UTILITATI:

Cabana este prevazuta in sala de mese cu televizor, cablu si internet wireless.

Cabinele de dus au boilere pt apa calda.

Masina de spalat

Karcher pt spalat motoarele

Camerele cabanei pot fi incalzite cu calorifere electrice si aeroterme.

 

4. DOTARI TEHNICE:

- 1 buc. atv Suzuki

- 6 buc kayace + echipament (veste, neoprene)

- 4 buc arcuri sportive

- 12 pusti + echipamente complete paintball

- 10 biciclete (va rugam sunati pt disponibilitate)

- tur cu masini offroad 4x4

 

5. PROGRAME:

Pentru enduristi avem urmatoarea oferta:

-incepatori - scoala de initiere, ABC-ul enduro(cu motocicleta propie)

-avansati trasee de dificultate medie

-experti - trasee cu dificultate ridicata.

(se ofera ghid, scule, service si recuperare)

Orice alt echipament se poate folosi in grup organizat, cu ghid (pt biciclete numai la cerere)

 

- Pt posesorii de vehicule offroad 4X4, avem ghizi cu vehicule offroad 4X4, si multe trasee de orice nivel ! Avem trasee de 1 zi sau doua, cu posibilitate de inoptat la cort/stana in munte.

Va asteptam sa va masurati aptitudinile de soferi , cu ghizii nostri !

 

-Programe optionale:

sedinte de terapie alternativa - reiki - de relaxare dupa o tura grea sau dupa caz in functie de afectiuni

sedinte de yoga pentru incepatori - pentru fetele care prefera sa faca miscare in natura

 

6. MANCARE/BAUTURA

-in cabana se poate servi micul dejun, pranz (ciorba,felul doi, desert) iar seara gratare sau alte preferinte.

-bere, apa, vin, sucuri se gasesc deasemenea contracost, in sala de mese

 

7. LUCRURI NECESARE PT CAMPING:

-sac dormit (optional)

-lanterna

-slapi

-prosoape

-gel dus

 

8.TARIFE/PRETURI

-casuta/noapte -70lei

-camera/noapte - 90lei

-mic dejun - 12lei

-pranz - 25lei

-cina - 20lei

-bere/sticla - 4 lei

-cola/pepsi - 3 lei

-ghid/scoala enduro - 80lei/zi

-tura cu vehicul offroad 4x4/80lei/pers

-ghid offroad 4x4 - 150lei/zi/vehicul (se asigura tractare la nevoie)

 

Va multumim pentru interes si va asteptam cu drag !

Daca aveti prieteni care credeti ca ar fi interesati, va rugam sa trimiteti un forward.

Pt detalii si rezervari:

 

-VALI - 0722.552.460

-RALUCA - 0723.668.148

 

 

Foarte frumoasa vestea pe care ne-o dati!

Chiar ma gandeam ce o sa facem vara asta la EnduroCamp. Acum ca vad Adventure Ride impreuna cu Motomania in aceeasi locatie, imi imaginez ce o sa iasa :D .

Iar acele casute de lemn sunt mai mult decat binevenite.

 

Felicitari domnule Vali (si nu numai) pentru acest proiect care ne va aduce impreuna in acelasi loc cu multe amintiri de neuitat, mult mai multe ca anul trecut (aici bag mana in foc :laugh: ).

 

Si ca sa fiu on topic:

O sa revin imediat cu inca o comanda ferma pt piese.

Ati reusit, nu numai sa oferiti un pret mult mai bun la piese si la livrarea expres (jumatate din "pretul oficial") dar si un timp de numai 3 zile fata de cele 2 saptamani ale dealer-ului oficial KTM.

 

 

Bafta

AdiViraj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar stator pentru KTM 540 SXC din 98 s-au motor cu totul .( motorul poate sa fie si de alta cilindree/an ,numai sa mearga pus pe cadrul meu )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adiviraj

 

Multhumesc vrajithoarei Hauardela,adevaratha fiica a mamei Omida ,aparutha si la OTV care m-a vindhecat si nu mi-a luat bani multi.Vrajithoarea Hauardela dazleaga farmece,alunga argintu' viu ,aduce barbathu fugit cu alta ,mancatziash.0724xxx xxx.Calitate garathata mou :)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND Casca enduro - cross Airoh Runner Climb marimea M-L + Ochelari Ariete Glamour cu lentila clara si mirror. Nu mai am quick strapul care e in poza. Putin purtata.

 

Pret: 120 EURO

post-2350-1274865824_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand o pereche de cizme foarte putin purtate, stare impecabila, nr.44, pretul 100 euro. Trimit oriunde in tara, cu ramburs.

Las pozele sa vorbeasca!

Negociem, ca-i criza! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 4 rulmenti HK 2016, se potrivesc sigur la KTM (2002) EXC 250 in 2 timpi. Codul din catalogul KTM este: 54603097000

 

Dintr-o prostie (neatentie) si dorinta de a rezolva problema la swingarm cat mai repede, pt a putea face o tura in weekend am cumparat rulmentii, care erau pe stoc in Sibiu la un magazin dedicat pt rulmenti. In documentul http://www.ktm-parts.com/pdf/KTM2002250/2002KTM250.pdf (pag 35) apar rulmentii pt swingarm. Pe KTM-Parts.com era singuru document pt KTM 250 EXC din 2002, din pacate doar dupa ce i-am cumparat am vazut ca nu se potrivesc, si ca PDF-ul respectiv era strict pt EXC/SX si nu EXC Racing (4 timpi), la motorul meu imi trebuie HK 2012, deci doar de 12mm, nu de 16mm cum sunt cei care ii cumparasem deja.

 

Daca sunt doritori, astept un PM.

 

PS. doi dintre rulmenti sunt inca in pungile originale, sigilate, iar doi i-am desfacut dar nu am incercat sa-i montez, deci nu au nici o zgarietura, sunt noi. Acum i-am bagat la pastrare in pungulite sigilate si impregnate cu ulei.

post-6540-1274965408_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de luni la magazinul fmracing gasiti dvd-ul de la concursul ENDURO PANORAMA 2!!

Dvd-ul costa 60 ron cu tva. Cine cumpara un dvd primeste gratis inca un dvd cu pozele de la concurs.

 

detalii si comenzi pe :

www.fmracing.ro

office@fmracing.ro

0742265487

logo_right_ok.jpg

Editat de Alfred
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog postati aici orice anunt comercial privind motociclete/diverse cu specific enduro cross.

anuntul de vanzare trebuie sa contina un minim de date (locatie, pret, date contact, etc)

Vand piese Yamaha 600 XT

Ambielaj: 80 euro

Cilindru: 70 euro

Piston, bolt, segmenti: 50 euro

Stator cu senzor: 50 euro

Cutie viteze: 50 euro

Cartere, capace motor: 60 euro

Furca, ghidon, comenzi: 50 euro

Carburatoare: 50 euro

Handguarduri: 20 euro

Rezervor complet: 40 euro

Aparatoare motor: 35 euro

Far: 15 euro

Aparatoare lant: 15 euro

0722675842

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand piese Yamaha 600 XT

Ambielaj: 80 euro

Cilindru: 70 euro

Piston, bolt, segmenti: 50 euro

Stator cu senzor: 50 euro

Cutie viteze: 50 euro

Cartere, capace motor: 60 euro

Furca, ghidon, comenzi: 50 euro

Carburatoare: 50 euro

Handguarduri: 20 euro

Rezervor complet: 40 euro

Aparatoare motor: 35 euro

Far: 15 euro

Aparatoare lant: 15 euro

0722675842

Ambreiaj: 40 euro

Cric lateral: 30 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se dezmembreaza un Dominator fara carene. Detalii la link-ul din semnatura.

 

Totodata, pentru carene si rezervor de Domi, un PM la mine si poate rezolvam ceva :lol:

 

Am pus acest rand pentru cei care dau search dupa cuvinte: Honda NX 650 500 NX650 NX500 Dominator an 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999: rezervor, gas tank, carene, plastice, carena, dezmembrat, dezmembrare, dezmembrez, piese.

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand o pereche de cizme foarte putin purtate, stare impecabila, nr.44, pretul 100 euro. Trimit oriunde in tara, cu ramburs.

Nu vrea nimeni cizme? Ori nu a inceput inca sezonu'? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog postati aici orice anunt comercial privind motociclete/diverse cu specific enduro cross.

anuntul de vanzare trebuie sa contina un minim de date (locatie, pret, date contact, etc)

schimb auto splenza 2004 cu enduro-cross

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...