Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

lichidare de stoc TCX PRO 2 MARIMI 43,44 PE ROSU SAU ALBASTRU

 

150 EURO PERECHEA..0745798927 STEF

 

nu mai pun poze ca oricum le stie toata lumea cum arata

Am comandat,mi-au venit astazi,super ok(ele si persoana)urmeaza cat de repede sa le si incerc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand SUZUKI DRZ 400 din 2002 stare perfecta de functionare.

Cine o cumpara nu trebuie sa ii puna decat Handguard-uri. Are moose pe spate si camera pe fata.

Pret 1900 eur.

Se poate vedea in Bucuresti.

Tel 0752228123 Dan

 

 

Nu este inmatriculata dar am cartea de identitate originala

post-61655-0-64225400-1327416285_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu de la fm racing -( alfred) , am vbit ieri la telefon si mi-ati spus ca reveniti dvs cu un telefon in 40 de minute, v-am sunat eu dupa un timp si apoi v-am trimis si mesaj dar in zadar, tot nu a raspuns nimeni din partea dvs. Am dat si eu o comanda la dvs acu 1 luna de zile aproape ,pentru 200 de cuie de la bestgrip modelul 1300 sau 1350, nu mai tin minte in clar.. Ati spus ieri ca v-au sosit niste cuie pe stoc, insa nu ati spus nimic. Sa mai imi astept comanda , un raspuns ceva ?

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu de la fm racing -( alfred) , am vbit ieri la telefon si mi-ati spus ca reveniti dvs cu un telefon in 40 de minute, v-am sunat eu dupa un timp si apoi v-am trimis si mesaj dar in zadar, tot nu a raspuns nimeni din partea dvs. Am dat si eu o comanda la dvs acu 1 luna de zile aproape ,pentru 200 de cuie de la bestgrip modelul 1300 sau 1350, nu mai tin minte in clar.. Ati spus ieri ca v-au sosit niste cuie pe stoc, insa nu ati spus nimic. Sa mai imi astept comanda , un raspuns ceva ?

 

eu zic sa ii dai direct un telefon..... :rolleyes:

 

poate omul nu citeste toate topic-urile prin care mai posteaza din cand in cand..... scuze de offline (din partea mea desigur)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa ii dai direct un telefon..... :rolleyes:

 

poate omul nu citeste toate topic-urile prin care mai posteaza din cand in cand..... scuze de offline (din partea mea desigur)

Pai telefon am dat , nu am comunicat doar pe mail,( cu toate ca am trimis comanda pe toate cele 3 mailuri ale lor inca de acum 1 luna. Poate intra pe forum macar daca nu are timp pentru clienti la telefon in vederea onorarii comenzilor. Macar un raspuns acolo:" ba nene, nu iti putem aduce, cauta in alta parte sau ceva de genu,dar daca pe urma cand ii sun imi zice ca are tb si ca o sa revina el dupa 40 de minute, sun eu dupa 1 ora sau 2 si nu mai raspunde, iar sun, iar nu raspunde, dau mesaj si nimic, ce sa cred pe urma ? E vina mea ?

Parca au impresia ca vreau sa le iau bani, ba dimpotriva, vreau sa le dau si nu stiu cum sa ii ia :)))

 

Pai telefon am dat , nu am comunicat doar pe mail,( cu toate ca am trimis comanda pe toate cele 3 mailuri ale lor inca de acum 1 luna. Poate intra pe forum macar daca nu are timp pentru clienti la telefon in vederea onorarii comenzilor. Macar un raspuns acolo:" ba nene, nu iti putem aduce, cauta in alta parte sau ceva de genu,dar daca pe urma cand ii sun imi zice ca are tb si ca o sa revina el dupa 40 de minute, sun eu dupa 1 ora sau 2 si nu mai raspunde, iar sun, iar nu raspunde, dau mesaj si nimic, ce sa cred pe urma ? E vina mea ?

Parca au impresia ca vreau sa le iau bani, ba dimpotriva, vreau sa le dau si nu stiu cum sa ii ia :)))

M-au sunat acum cateva minute, maine imi vin cuiele, au avut si ei problemele lor insa eram eu cam nerabdator. Baieti seriosi ;)

O sa va tin la curent aici cu ceva poze despre cum vor arata cauciucurile mele dupa ce le montez :)

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai telefon am dat , nu am comunicat doar pe mail,( cu toate ca am trimis comanda pe toate cele 3 mailuri ale lor inca de acum 1 luna. Poate intra pe forum macar daca nu are timp pentru clienti la telefon in vederea onorarii comenzilor. Macar un raspuns acolo:" ba nene, nu iti putem aduce, cauta in alta parte sau ceva de genu,dar daca pe urma cand ii sun imi zice ca are tb si ca o sa revina el dupa 40 de minute, sun eu dupa 1 ora sau 2 si nu mai raspunde, iar sun, iar nu raspunde, dau mesaj si nimic, ce sa cred pe urma ? E vina mea ?

Parca au impresia ca vreau sa le iau bani, ba dimpotriva, vreau sa le dau si nu stiu cum sa ii ia :)))

 

 

M-au sunat acum cateva minute, maine imi vin cuiele, au avut si ei problemele lor insa eram eu cam nerabdator. Baieti seriosi ;)

O sa va tin la curent aici cu ceva poze despre cum vor arata cauciucurile mele dupa ce le montez :)

vezi cum te grabesti !si nu trebuia sa pui pe forum asta.SOSO STERGE TREABA ASTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare piese honda xr400r 1999.

Toate piesele sunt in stare foarte buna si cred ca au fost folosite foarte putin de primul proprietar german.

 

1. ghidon

2. protectie motor

3. aripa fata

4. sa

5. amortizor spate

 

post-44753-0-40500400-1321359415_thumb.jpg

post-44753-0-10535800-1321359438_thumb.jpg

post-44753-0-98625800-1321359460_thumb.jpg

post-44753-0-59783200-1321359484_thumb.jpg

post-44753-0-62559200-1321359527_thumb.jpg

post-44753-0-62231800-1321359547_thumb.jpg

post-44753-0-18687700-1321359572_thumb.jpg

post-44753-0-56726000-1321359586_thumb.jpg

post-44753-0-74078600-1321359598_thumb.jpg

post-44753-0-64709700-1321359625_thumb.jpg

post-44753-0-49123000-1321359641_thumb.jpg

post-44753-0-19398900-1321359656_thumb.jpg

post-44753-0-26454300-1321359670_thumb.jpg

post-44753-0-05582700-1321359684_thumb.jpg

 

Aripa s-a dat restul sunt disponibile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, aduc cuie la 100 euro 1000 de bucati....cine vrea, sa ma contacteze...

 

Sherif pune si tu detalii despre ce cuie aduci sa nu ne confundam cum ai mai confundat si inainte ca tu aduci cuiele best-grip ce le avem noi la 10 centi.

Ca sa nu existe dubii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alfred, imi cer scuze ca am fost cam grabit insa eram nerabdator ca nu primisem niciun raspuns.

Azi am primit cuiele , atasez ceva poze cu ele. :) sunt fericit pana la culme,abia astept sa le montez.

(sunt model 1350 de pe tabelul pdf.- cu proeminenta 2,4mm si penetrare 12mm)

Recomand cu toata increderea Fm.racing ,in speta dl.Alfred

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci trebuie sa ma plang si eu pe forum daca observ ca asa se urgenteaza treaba :))

Am facut acum o saptamana comanda pe site la niste cauciucuri. Niciun respuns....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai vai, im sariti toti in cap.

Domnu serban cauciucurile te asteapta la sediul fan curier de 6 zile :)

 

Urmarire AWB 2025287850008

 

 

Expeditia a fost preluata de catre FAN Courier Express in data 25.01.2012 16:16.

Expeditia a plecat din hub-ul FAN Courier Alba Iulia spre hub-ul de destinatie in data 25.01.2012 18:02.

Expeditia a fost preluata spre livrare de catre curierul din orasul Alexandria in data 27.01.2012 10:07.

Ultimul status al expeditiei: livrare din sediul fan courier in data 27.01.2012 10:01.

 

Stimate client,

 

Va informam ca destinatarul a fost contactat telefonic si a optat pentru ridicarea plicului/coletului trimis de dumneavoastra de la sediul FAN Courier.

In cazul in care destinatarul nu ridica plicul/coletul in termen de 15 zile de la data trimiterii, expeditia se va returna si taxele tur-retur vor fi achitate de clientul expeditor.

 

Cod:

Expeditia nr. 2025287850008 din data 25.01.2012

Expeditor: ALFRED SRL Alba Iulia - Alba Iulia

Destinatar: SLABESCU SERBAN - Alexandria

Curier: depozital

Status expeditie: Livrare din sediul FAN Courier

Va multumim,

FAN Courier

Head Office Bucuresti

 

Asteptam si al 5`lea rand de scuze :))

Editat de Alfred
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ola, iti garantez ca nu m-a contactat absolut nimeni telefonic. Daca o faceai tu, ca de obicei, stiam ca le-ai trimis si treceam eu sa intreb ;)

 

Iar 30 minus 27 egal 3 zile, nu 6 :P

Trec intr-on ora sa le iau, daca vrei imi cer si scuze, dar vezi ca daca nu scriam aici le primeai inapoi :friends:

Editat de Sher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai doar stii ca tot timpul dupa ce primeam comanda a doua zi o si expediam.

Eu nu am mai verificat coletul dupa ce a plecat de la mine. Daca ai vazut ca nu ajunge nimic trebuia sa imi dai un telefon sa imi spui si iti dadeam nr`ul de awb.

Dupa ce pleaca coletul de la mine mai departe nu depinde cu absolut nimic de mine.

 

 

2 Zile a fost drumul de la Alba Iulia la alexandria (Au avut si ei zapada)

Editat de Alfred
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu au nici o legatura unele cu altele.best grip sint cu cap vidia.jumba esti belea !nu sint rele nici cele din america daca nu vrei sa dai bani mai multi putin dar raportul calitate pret se vede.am avut eu cele ieftine nu sint rele !!!dar nu se compara LOGANUL CU AUDI ALLROAD!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...